"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кеден және салық рәсімдерін оңайлату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 10 қыркүйектегі N 249-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кеден және салық рәсімдерін оңайлату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 26 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге белгіленген тәртіппен енгізсін;
2) ведомствалық нормативтік құқықтық актілерді жоғарыда көрсетілген Заңға сәйкес келтірсін және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер Министрінің
2007 жылғы 10 қыркүйектегі
N 249-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кеден және салық рәсімдерін оңайлату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 26 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
N
Атауы
Актінің
нысаны
Орындауға
жауапты
мемлекет-
тік орган
Орындау
мерзімі
1
2
3
4
5
1.
"Салық төлеушінің билік
ету шектелген мүлкін
салық берешегі есебіне
өткізу жөнінде мамандан-
дырылған аукцион өткізу
ережесін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2007 жылғы 21
маусымдағы N 522 қаулысына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметінің
қаулысы
Қаржымині
2007
жылғы
қыркүйек
2.
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Салық комитетінің N 1
аймақаралық салық комитеті"
мемлекеттік мекемесін
тарату туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметінің
қаулысы
Қаржымині
2007
жылғы
қыркүйек
3.
"Жасыл және қызыл
дәліздерді" жайластыруға
қолданылатын талаптарды
бекіту туралы
Бұйрық
Қаржымині
2007
жылғы
қыркүйек
4.
Жүк, жолаушылар, көлік
құралдары және жүру бағыты
туралы алдын ала ақпаратты
беру ережесін бекіту туралы
Бұйрық
Қаржымині
2007
жылғы
қыркүйек
5.
"Қазақстан Республикасының
кеден органдарының кадр
жұмыстарының кейбір мәселе-
лері туралы" Қазақстан
Республикасының Кедендік
бақылау агенттігі төрағасы-
ның 2003 жылғы 14 мамырдағы
N 202 бұйрығына өзгерістер
енгізу туралы
Бұйрық
Қаржымині
2007
жылғы
қыркүйек
6.
"Кеден органдарының
кедендік төлемдер мен
салықтардың төленуін
қамтамасыз етуді қолдануы-
ның ережесін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігі
төрағасының 2003 жылғы 13
мамырдағы N 199 бұйрығының
күші жойылды деп тану
туралы
Бұйрық
Қаржымині
2007
жылғы
қыркүйек
7.
"Қазақстан Республикасының
кеден органдарына қызметке
тағайындалатын үміткер-
лерге тестілеу жүргізу
ережесін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасының
Кедендік бақылау агенттігі
төрағасының 2003 жылғы 27
мамырдағы N 248 бұйрықтың
күші жойылды деп тану
туралы
Бұйрық
Қаржымині
2007
жылғы
қыркүйек
Ескретпе:  аббревиатуралардың толық жазылуы:
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам упрощения таможенных и налоговых процедур"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 сентября 2007 года N 249-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 26 июля 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам упрощения таможенных и налоговых процедур".
2. Министерству финансов Республики Казахстан:
1) разработать и внести в установленном порядке на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) привести ведомственные нормативные правовые акты в соответствие с вышеуказанным законом и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 10 сентября 2007 года N 249-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых
необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 26 июля 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам упрощения
таможенных и налоговых процедур"
N
п/п
Наименование
Форма акта
Ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменений
и дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан
от 21 июня 2007 года
N 522 "Об утверждении
Правил проведения
специализированного
аукциона по
реализации
ограниченного в распоряжении
имущества
налогоплательщика в
счет налоговой
задолженности"
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Сентябрь
2007 года
2.
О ликвидации
государственного
учреждения
"Межрегиональный
налоговый комитет
N 1 Налогового
комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Сентябрь
2007 года
3.
Об утверждении
требований,
применяемых к
обустройству
"зеленного и
красного коридоров"
Приказ
МФ
Сентябрь
2007 года
4.
Об утверждении
Правил предоставления
и использования
предварительной
информации о грузе,
пассажирах,
транспортных
средствах и маршруте
следования
Приказ
МФ
Сентябрь
2007 года
5.
О внесении изменений
в приказ Председателя
Агентства таможенного
контроля Республики
Казахстан от 14 мая
2003 года N»202
"О некоторых
вопросах  кадровой
работы в таможенных
органах Республики
Казахстан"
Приказ
МФ
Сентябрь
2007 года
6.
О признании
утратившим силу
приказа Председателя
Агентства таможенного
контроля Республики
Казахстан от 13 мая
2003 года N 199 "Об
утверждении Правил
применения
обеспечения уплаты
таможенных платежей
и налогов
таможенными органами"
Приказ
МФ
Сентябрь
2007 года
7.
О признании
утратившим силу
приказа Председателя
Агентства таможенного
контроля Республики
Казахстан от 27 мая
2003 года N 248
"Об утверждении
Правил проведения
тестирования
кандидатов,
назначаемых на
должности в
таможенных органах
Республики Казахстан"
Приказ
МФ
Сентябрь
2007 года
Примечание:  расшифровка аббревиатуры:
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан