Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық саланы одан әрі дамытудың 2009-2012 жылдарға арналған бағдарламасының жобасын әзірлеу жөніндегі ұсыныстарды пысықтау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 12 қыркүйектегі N 255-ө Өкімі
1. Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық саланы  одан әрі дамытудың 2009-2012 жылдарға арналған бағдарламасының жобасын (бұдан әрі - Бағдарламаның жобасы) әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Оразбақов                   - Қазақстан Республикасының
Ғалым Ізбасарұлы              Индустрия және сауда министрі,
жетекші
Баталов                     - Қазақстан Республикасының
Асқар Болатұлы                Индустрия және сауда вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Маслов                      - Қазақстан Республикасы
Василий Карлович              Индустрия және сауда министрлігінің
Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық істері комитеті тұрғын үй
құрылысы және тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық басқармасының бастығы,
хатшы
Галимов                     - Қазақстан Республикасының
Фарит Хабибрахманович         Парламенті Сенатының депутаты
Омаров                      - Қазақстан Республикасы
Қайсар Оспанұлы               Индустрия және сауда министрлігі
Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық істері комитетінің
төрағасы
Исекешев                    - Қарағанды облысы әкімінің
Ерлан Өрентайұлы              орынбасары
Тұрлыбек                    - "Қарағанды облысының
Арман Алашұлы                 Энергетика және коммуналдық
шаруашылық департаменті"
мемлекеттік мекемесінің
директоры
Шалғынбаев                  - "Ақмола облысының
Жастілек Қаратайұлы           Энергетика және коммуналдық
шаруашылық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Малғаздаров                 - Астана қаласының
Ғабит Тілеукенұлы             Энергетика және коммуналдық
шаруашылық департаменті
директорының орынбасары
Бекболат                    - Қазақстан Республикасы
Рахат Сейсенбайұлы            Қаржы министрлігінің Заң
қызметі департаменті құқықтық
сараптама басқармасының бастығы
Мұхаметқалиев               - Қазақстан Республикасы
Ринат Зақиұлы                 Әділет министрлігінің Заңнама
департаменті конституциялық,
әкімшілік заңнама және
заңнаманы жүйелеу басқармасы
бастығының орынбасары
Евдокимов                   - Қазақстан Республикасы
Сергей Викторович             Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің Экономика секторларын
дамыту департаменті өнеркәсіп,
құрылыс, ақпараттандыру, көлік
және коммуникация басқармасы
бастығының орынбасары
Сейтахметов                 - Қазақстан Республикасы
Асқар Бақытұлы                Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің Құбыржол және су
кәріздері жүйелері саласындағы
реттеу мен бақылау департаменті
су кәріздері жүйелерін реттеу
бөлімінің бастығы

О создании рабочей группы для выработки предложений по разработке проекта Программы дальнейшего развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2009-2012 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 сентября 2007 года N 255-р
1. В целях разработки проекта Программы дальнейшего развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2009-2012 годы (далее - проект Программы) создать рабочую группу в следующем составе:
Оразбаков                  - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович            Республики Казахстан, руководитель
Баталов                    - вице-министр индустрии и торговли
Аскар Болатович              Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Маслов                     - начальник управления жилищного
Василий Карлович             строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Комитета по делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
секретарь
Галимов                    - депутат Сената Парламента Республики
Фарит Хабибрахманович        Казахстан
Омаров                     - председатель Комитета по делам
Кайсар Оспанович             строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Исекешев                   - заместитель акима Карагандинской
Ерлан Орентаевич             области
Турлубек                   - директор государственного учреждения
Арман Алашевич               "Департамент энергетики и
коммунального хозяйства Карагандинской
области"
Шалгынбаев                 - начальник государственного учреждения
Жастилек Каратаевич          "Управление энергетики и коммунального
хозяйства Акмолинской области"
Малгаздаров                - заместитель директора Департамента
Габит Тилеукенович           энергетики и коммунального хозяйства
города Астаны
Бекболат                   - начальник управления правовой
Рахат Сейсенбаевич           экспертизы Департамента юридической
службы Министерства финансов
Республики Казахстан
Мухаметкалиев              - заместитель начальника управления
Ринат Закиулы                конституционного, административного
законодательства и систематизации
законодательства Департамента
законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Евдокимов                  - заместитель начальника управления
Сергей Викторович            промышленности, строительства,
информатизации, транспорта и
коммуникаций Департамента развития
секторов экономики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Сейтахметов                - начальник отдела регулирования
Аскар Бахытович              водоканализационных систем
Департамента по регулированию и
контролю в сфере трубопроводных и
водоканализационных систем Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий

2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 1 қарашаға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына Бағдарламаның жобасын әзірлеу жөнінде ұсыныстар енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Ғ.І.Оразбақовқа жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 ноября 2007 года внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по разработке проекта Программы.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Оразбакова Г.И.
Премьер-Министр