Астана қаласында Қазақстанның 2030 жылға дейінгі Даму стратегиясы қабылдануының 10 жылдығына арналған халықаралық конференцияны дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 14 қыркүйектегі N 258-ө Өкімі
Астана қаласында Қазақстанның 2030 жылға дейінгі Даму стратегиясы қабылдануының 10 жылдығына арналған халықаралық конференцияны (бұдан әрі - конференция) тиімді дайындауды және өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Конференцияны дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы»14 қыркүйектегі
N 258-ө өкімімен
бекітілген
Астана қаласында Қазақстанның 2030 жылға дейінгі Даму
стратегиясы қабылдануының 10-жылдығына арналған
халықаралық конференцияны дайындау және өткізу
жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с
N
Іс-шара
Орын-
далу
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
1.
Шығыстар сметасын
әзірлеу және
конференцияны дайындау
мен өткізуді
қаржыландыру жөнінде
шаралар қабылдау
2007
жылғы
қыркүйек
ЭБЖМ, мүдделі
мемлекеттік
органдар, "Қазына"
ОДҚ" АҚ (келісім
бойынша)
2.
Шетел мен отандық іскер
топтары өкілдерінің
қатысуымен Қазақстанның
2030 жылға дейінгі Даму
стратегиясы іске
асырылуының 10 жылдығына
арналған бизнес-форумды
және көрмені өткізу
туралы мәселені пысықтау
2007
жылғы
қыркүй-
ек,
екінші
онкүндік
ИСМ, "Қазына"
ОДҚ" АҚ (келісім
бойынша), "ҚазАгро" ҰХ" АҚ
(келісім бойынша),
"Самұрық" АҚ
(келісім бойынша),
мүдделі мемлекеттік
органдар мен
ведомстволар
3.
Бекітілген басымдықтар
бойынша сессия
отырыстары мен
бизнес-форум
секцияларының жұмысына
жауапты мемлекеттік
органдарда мүдделі
ведомстволардың
қатысумен жұмыс
топтарын құру және
Үкіметке (Қазақстан
Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасарына) бекітуге
енгізу
2007
жылғы
қыркүй-
ек,
екінші
онкүндік
ЭБЖМ, СІМ, МАМ,
ЭМРМ, ККМ, ИСМ,
АШМ, мүдделі
мемлекеттік
органдар
4.
Конференцияның
сессиялары мен
секцияларын өткізудің
бірыңғай тұжырымдамасын
әзірлеу
2007
жылғы
қыркүй-
ек,
екінші
онкүндік
Конференцияның
сессия отырыстары
мен бизнес-форум
секцияларының
жұмысына жауапты
мемлекеттік
органдардың жұмыс
топтары
5.
Конференцияның
интерактивті
көрме-экспозициясына
қатысу үшін серпінді
жобалар жөнінде
ұсыныстар әзірлеу
және»"Қазына" ОДҚ"
АҚ-ға беру
2007
жылғы
қыркүй-
ек,
екінші
онкүндік
Облыстар, Астана
мен Алматы
қалаларының
әкімдіктері
6.
Конференцияның
интерактивті
көрме-экспозициясына
қатысу үшін отандық
серпінді жобалар
тізбесінің жобасын
қалыптастыру және
ұйымдастыру комитетінің
қарауына енгізу
2007
жылғы
20
қыркүй-
екке
дейін
"Қазына" ОДҚ" АҚ
(келісім бойынша)
7.
Конференцияның
интерактивті
көрме-экспозициясына
қатысу үшін отандық
серпінді жобалар
тізбесін бекіту
2007
жылғы
22
қыркүй-
екке
дейін
Ұйымдастыру
комитеті
8.
VIP-персонал мен басқа
қатысушылары үшін
салтанатты қабылдау
уақытында концерттердің
өткізу тұжырымдамасын
(жалпы көрінісін) және
тізімін пысықтау
2007
жылғы
қыркүй-
ек,
екінші
онкүндік
МАМ, Ұйымдастыру
комитеті
9.
Қазақстанның 2030 жылға
дейінгі Даму стратегиясы
қабылдануының 10-жылды-
ғына арналған іс-шара-
ларды хабар тарату және
баспа БАҚ-та жария ету
жөнінде медиа-жоспар
әзірлеу және Үкіметке
(Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасарына) бекітуге
енгізу
2007
жылғы
қыркүй-
ек,
екінші
онкүндік
МАМ
10.
Қазақстанның 2030 жылға
дейінгі Даму стратегиясы
қабылдануының 10-жылды-
ғына арналған, ұзақтығы

Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению международной конференции, посвященной 10-летию принятия Стратегии развития Казахстана до 2030 года, в городе Астане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года N 258-р
В целях обеспечения эффективной подготовки и проведения международной конференции, посвященной 10-летию принятия Стратегии развития Казахстана до 2030 года, в городе Астане (далее - конференция):
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению конференции.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 14 сентября 2007 года N 258-р
План мероприятий
по подготовке и проведению международной конференции,
посвященной 10-летию принятия Стратегии развития
Казахстана до 2030 года, в городе Астане
N
п/п
Мероприятие
Сроки исполнения
Ответственный исполнитель
1
2
3
4
1
Разработать смету расходов
и принять меры по
финансированию подготовки
и проведения конференции
Сентябрь
2007 года
МЭБП, заинтересованные
государственные
органы,
АО "ФУР "Қазына"
(по согласованию)
2
Проработать вопрос о
проведении бизнес-форума
с участием представителей
зарубежных и отечественных
деловых кругов и выставки,
посвященной 10-летию
реализации Стратегии
развития Казахстана до
2030 года
Вторая
декада,
сентябрь
2007 года
МИТ, АО "ФУР "Қазына"
(по согласованию),
АО "НХ "КазАгро"
(по согласованию),
АО "Самрук"
(по согласованию),
заинтересованные
государственные
органы и ведомства
3
Создать в государственных
органах, ответственных за
сессионные заседания по
закрепленным приоритетам и
работу секций бизнес-
форума, рабочие группы с
участием заинтересованных
ведомств и внести на
утверждение в Правительст-
во (Заместителю Премьер-
Министра Республики
Казахстан)
Вторая
декада,
сентябрь
2007 года
МЭБП, МИД, МКИ, МЭМР,
МТК, МИТ, МСХ,
заинтересованные
государственные органы
4
Выработать единую
концепцию видения
проведения сессий и секций
конференции
Вторая
декада,
сентябрь
2007 года
Рабочие группы
государственных
органов,
ответственных за
сессионные заседания
конференции и работу
секций бизнес-форума
5
Подготовить предложения
по прорывным проектам для
участия в интерактивной
выставке-экспозиции
конференции и представить
в АО "ФУР "Қазына"
Вторая
декада,
сентябрь
2007 года
Акиматы областей,
городов Астаны и
Алматы
6
Сформировать проект
перечня отечественных
прорывных проектов для
участия в интерактивной
выставке-экспозиции
конференции и внести на
рассмотрение оргкомитета
До 20
сентября
2007 года
АО "ФУР "Қазына"
(по согласованию)
7
Утвердить перечень
отечественных прорывных
проектов для участия в
интерактивной выставке-
экспозиции конференции
До 22
сентября
2007 года
Оргкомитет
8
Проработать концепцию
(общее видение) проведения
и список участников
концертов во время
торжественного приема для
VIP-персон и других
участников
Вторая
декада,
сентябрь
2007 года
МКИ, оргкомитет
9
Разработать медиа-план по
освещению в вещательных и
печатных СМИ мероприятий,
посвященных 10-летию
принятия Стратегии
развития Казахстана до
2030 года и внести на
утверждение в
Правительство (Заместителю
Премьер-Министра
Республики Казахстан)
Вторая
декада,
сентябрь
2007 года
МКИ
10
Проработать и внести
концепцию демонстрацион-
ного документального
фильма, продолжительностью

5-7 минут көрсету
деректі фильмінің
тұжырымдамасын пысықтау
және енгізу
2007
жылғы
қыркүй-
ек,
екінші
онкүндік
МАМ, АБА, "ТРК" АҚ
(келісім бойынша)
11.
Алдағы іс-шараның
маңыздылығы мен
мазмұндылығы туралы
насихаттық-имидждік
сипаттағы материалдардың
(анонстар, роликтер
және т.б.) дайындалуын
және БАҚ-та олардың
жариялануын қамтамасыз
ету
2007
жылғы 15
қыркүй-
ектен
бастап
МАМ, АБА, "ТРК" АҚ
(келісім бойынша)
12.
Өңірлерде және Астана
және Алматы қалаларында
2007 жылғы 1-12 қазан
кезеңінде Қазақстанның
2030 жылға дейінгі Даму
стратегиясы қабылдануы-
ның 10 жылдығына
арналған салтанатты іс-
шараларды өткізудің
бірыңғай типтік жоспарын
әзірлеу және Үкіметке
(Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасарына) бекітуге
енгізу
2007
жылғы
қыркүй-
ек,
екінші
онкүндік
ЭБЖМ, "Қазына"
ОДҚ" АҚ (келісім
бойынша)
13.
Қазақстанның 2030 жылға
дейінгі Даму стратегиясы
қабылдануының 10-жылды-
ғына арналған салтанатты
іс-шараларды 2007 жылғы
1-12 қазан кезеңінде
өткізудің өңірлік
жоспарларының қабылдануын қамтамасыз
ету
2007
жылғы
қыркүй-
ек,
екінші
онкүндік
Облыстар, Астана
және Алматы
қалаларының
әкімдіктері
14.
Қазақстанның 2030 жылға
дейінгі Даму стратегиясы
қабылдануының
10-жылдығына арналған
іс-шараларды жария ету
жөніндегі өңірлік
медиа-жоспарлардың
қабылдануын қамтамасыз
ету
2007
жылғы 17
қыркүй-
екке
дейін
Облыстар, Астана
және Алматы
қалаларының
әкімдіктері
15.
Өңірлерде, Астана мен
Алматы қалаларында:
Қазақстанның 2030 жылға
дейінгі Даму стратегиясы
қабылдануының
10-жылдығына арналған;
әрбір өңірдің он жыл
ішіндегі негізгі
жетістіктері;
халықаралық
конференцияның болжамды
өткізілуі туралы
ақпарат-насихаттық
материалдарын хабар
тарату және баспа
бұқаралық ақпарат
құралдарында жариялау
бөлігінде мемлекеттік
ақпараттық саясаттың
жүргізілуін жандандыру
Конфе-
ренцияны
дайындау
мен
өткізу
кезе-
ңінде
Ұйымдастыру
комитеті,
облыстар, Астана
және Алматы
қалаларының
әкімдіктері, МАМ
16.
Конференция мен
бизнес-форумға
қатысушылардың өңірлік
конференциялар мен
бизнес-форумдардың
қатысушыларымен
интернет-конференцияны,
интерактивті пікір
алысуын өткізу
мәселесін пысықтау
2007
жылғы
қыркүй-
ек,
екінші
онкүндік
АБА,
"Қазақтелеком" АҚ
(келісім бойынша)
17.
Конференцияға
қатысушылардың
шақырылуын қамтамасыз
ету
2007
жылғы 30
қыркүй-
екке
дейін
Ұйымдастыру
комитеті
18.
Конференцияның
мазмұндық толтырылуын
дайындау (конференция
бағдарламасының жобасын,
баяндамалардың жобаларын
дайындау)
2007
жылғы 1
қазанға
дейін
ЭБЖМ, ИСМ,
"Қазына" ОДҚ" АҚ
(келісім бойынша),
СІМ, АШМ, ЭМРМ,
МАМ, ДСМ, БҒМ,
ККМ, мүдделі
мемлекеттік
органдар
19.
Конференцияға
қатысушылардың ұшып
өтуін ұйымдастыру
2007
жылғы
10-11
қазан
ККМ
20.
Конференцияға
қатысушыларды Астана
қаласының қонақ
үйлерінде орналасуын
ұйымдастыру
2007
жылғы
10-11
қазан
Астана қаласының
әкімдігі
21.
Конференцияны өткізу
үшін залды жалға алу
және оны, сондай-ақ
оған іргелес
үй-жайларды, оның ішінде
конференцияның құрметті
қонақтары үшін VІР-
бөлмелерін безендіру
туралы мәселені пысықтау
2007
жылғы
20
қыркүй-
екке
дейін
ЭБЖМ, Астана
қаласының әкімдігі
22.
Конференцияның баспасөз релизін дайындау,
баспасөзді шақыру
2007
жылғы
30
қыркүй-
екке
дейін
ЭБЖМ, МАМ, ИСМ,
"Қазына" ОДҚ" АҚ
(келісім бойынша)
23.
Отандық және шетелдік
журналистердің тіркелуін
ұйымдастыру, сондай-ақ
конференцияны жария
етуге олардың қатысуын
қамтамасыз ету
2007
жылғы 5
қазанға
дейін
МАМ, СІМ
24.
Халықаралық баспасөз
орталығын ұйымдастыру
және конференцияны
өткізу кезеңінде оның
толыққанды жұмыс
істеуін қамтамасыз ету
2007
жылғы 5
қазанға
дейін
Ұйымдастыру
комитеті, АБА,
МАМ,
"Қазақтелеком" АҚ
(келісім бойынша)
"ТРК" АҚ (келісім
бойынша)
25.
Іс-шараның қорытындылары
бойынша отандық және
шетелдік бұқаралық
ақпарат құралдары үшін
баспасөз конференциясын
ұйымдастыру мен өткізу
2007
жылғы

5-7 минут, посвященного
10-летию принятия
Стратегии развития
Казахстана до 2030 года
Вторая
декада,
сентябрь
2007 года
МКИ, АИС, АО "ТРК"
(по согласованию)
11
Обеспечить подготовку и
опубликование в СМИ
материалов пропагандистко-
имиджевого характера
(анонсы, ролики и т.д.) о
значимости и содержании
предстоящего мероприятия
С 15
сентября
2007 года
МКИ, АИС, АО "ТРК"
(по согласованию)
12
Разработать Единый типовой
план проведения в период
с 1 по 12 октября 2007
года в регионах и городах
Астане и Алматы
торжественных мероприятий,
посвященных 10-летию
принятия Стратегии
развития Казахстана до
2030 года и внести на
утверждение в
Правительство (Заместителю
Премьер-Министра
Республики Казахстан)
Вторая
декада,
сентябрь
2007 года
МЭБП,
АО "ФУР "Қазына"
(по согласованию)
13
Обеспечить принятие
региональных планов
проведения в период с 1
по 12 октября 2007 года
торжественных мероприятий,
посвященных 10-летию
принятия Стратегии
развития Казахстана до
2030 года
Вторая
декада,
сентябрь
2007 года
Акиматы областей,
городов Астаны и
Алматы
14
Обеспечить принятие
региональных медиа-планов
по освещению мероприятий,
посвященных 10-летию
принятия Стратегии
развития Казахстана до
2030 года
До 17
сентября
2007 года
Акиматы областей,
городов Астаны и
Алматы
15
Активизировать в регионах,
городах Астане и Алматы
проведение государственной
информационной политики в
части опубликования в
вещательных и печатных
средствах массовой
информации информационно-
пропагандистских
материалов: посвященных
10-летию принятия
Стратегии развития
Казахстана до 2030 года;
основным достижениям
каждого региона за
десятилетие;
о намечаемом проведении
международной конференции
В период
подготов-
ки и
проведе-
ния
конфе-
ренции
Оргкомитет, акиматы
областей, городов
Астана и Алматы, МКИ
16
Проработать вопрос
проведения Интернет-
конференции, интерактив-
ного общения участников
конференции и бизнес-
форума с участниками
региональных конференций
и бизнес-форумов
Вторая
декада,
сентябрь
2007 года
АИС, АО "Казахтелеком"
(по согласованию)
17
Обеспечить приглашение
участников конференции
До 30
сентября
2007 года
Оргкомитет
18
Подготовить содержательную
часть конференции
(подготовить проект
программы конференции,
проекты докладов)
До 1
октября
2007 года
МЭБП, МИТ,
АО "ФУР "Қазына"
(по согласованию),
МИД, МСХ, МЭМР, МКИ,
МЗ, МОН, МТК,
заинтересованные
государственные органы
19
Организовать авиаперелет
участников конференции
10-11
октября
2007 года
МТК
20
Организовать размещение
участников конференции в
гостиницах города Астаны
10-11
октября
2007 года
Акимат города Астаны
21
Проработать вопрос об
аренде и оформлении зала
для проведения
конференции, а также
прилегающих помещений, в
том числе VIP-комнат для
почетных гостей
конференции
До 20
сентября
2007 года
МЭБП, акимат города
Астаны
22
Подготовка пресс-релиза
конференции, приглашение
прессы
До 30
сентября
2007 года
МЭБП, МКИ, МИТ,
АО "ФУР "Қазына"
(по согласованию)
23
Организовать аккредитацию
отечественных и
зарубежных журналистов, а
также обеспечить их
участие в освещении
конференции
До 5
октября
2007 года
МКИ, МИД
24
Организовать международный
пресс-центр и обеспечить
его полноценное
функционирование на период
проведения конференции
До 5
октября
2007 года
Оргкомитет, АИС, МКИ,
АО "Казахтелеком"
(по согласованию),
АО "ТРК"
(по согласованию)
25
Организовать и провести
пресс-конференцию для
отечественных и зарубежных
средств массовой
информации по итогам
мероприятия

12-13
қазан
Ұйымдастыру
комитеті, МАМ, СІМ
"Қазына" ОДҚ" АҚ
(келісім бойынша)
26.
Конференцияға
қатысушылар үшін
материалдар дайындау
(буклеттер, портфельдер,
блокноттар, бейджиктер,
кәдесыйлар және т.б.)
2007
жылғы 1
қазанға
дейін
ЭБЖМ, ИСМ,
"Қазына" ОДҚ" АҚ
(келісім бойынша)
27.
Конференцияны өткізу
кезеңінде қауіпсіздік
пен қоғамдық тәртіпті
қамтамасыз ету
мәселелерін пысықтау
Конфе-
ренцияны
өткізу
күнде-
рінде
ІІМ, ПКҚ (келісім
бойынша), ҰҚК
(келісім бойынша)
28.
Ресми делегациялардың
қатысушылары мен
жетекшілеріне
медициналық қызмет
көрсетуді ұйымдастыру
Конфе-
ренцияны
өткізу
күнде-
рінде
ПІБ (келісім
бойынша), ДСМ
29.
Мемлекеттік органдарға
ресми делегацияларды
бекіту
2007
жылғы 30
қыркүй-
екке
дейін
Ұйымдастыру
комитеті
30.
Конференцияның
үзілістерінде
кофе-брейк, түскі ас
және ол аяқталғаннан
кейін кешкі ас
ұйымдастыру
Конфе-
ренцияны
өткізу
күнде-
рінде
ЭБЖМ, Астана
қаласының әкімдігі
31.
Шетелдік делегациялардың
жетекшілерін шақыра
отырып, ресми
қабылдаулар өткізуді
ұйымдастыру туралы
мәселені пысықтау
2007
жылғы 5
қазанға
дейін
МАМ, ИСМ,
"Қазына" ОДҚ" АҚ
(келісім бойынша),
СІМ
32.
Астана қаласы бойынша
экскурсия ұйымдастыру
2007
жылғы
13-14
қазан
Астана қаласының
әкімдігі,
ТСМ, МАМ, СІМ
33.
Конференцияның шетелдік
қатысушыларын қарсы
алуды және аттануларын
қамтамасыз ету
2007
жылғы
10-14
қазан
СІМ, мүдделі
мемлекеттік
органдар
34.
Конференцияны еткізу
үдерісін жалпы
ұйымдастыру мен
үйлестіруді қамтамасыз
ету
Конфе-
ренцияны
өткізу
күнде-
рінде
ЭБЖМ
Ескерту: аббревиатуралардың толық жазылуы :
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі;
СІМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі;
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі;
МАМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі;
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі;
ТСМ - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі;
ДСМ - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі;
ЭМРМ - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі;
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі;
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі;
БҒМ - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі;
АБА - Қазақстан Республикасы Ақпарат және байланыс агенттігі;
ҰҚК - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті;
ПКҚ - Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметі;
ПІБ - Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы;
Ұйымдастыру комитеті - Конференцияны дайындау мен өткізуді ұйымдастыру комитеті;
"ТРК" АҚ -»"Қазақстан Республикасы Президентінің телерадиокешені" акционерлік қоғамы;
"Қазақтелеком" АҚ -»"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы;
"Қазына" ОДҚ" АҚ -»"Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік қоғамы;
"ҚазАгро" ҰХ" АҚ -»"ҚазАгро" ұлттық холдингі" акционерлік қоғамы;
"Самұрық" АҚ -»"Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі қазақстандық холдингі" акционерлік қоғамы.

12-13
октября
2007 года
Оргкомитет, МКИ,
МИД, АО "ФУР "Қазына"
(по согласованию)
26
Подготовить материалы для
участников конференции
(буклеты, портфели,
блокноты, бэйджики,
сувениры и т.д.)
До 1
октября
2007 года
МЭБП, МИТ,
АО "ФУР "Қазына"
(по согласованию)
27
Проработать вопросы
обеспечения безопасности
и общественного порядка в
период проведения
конференции
В дни
проведе-
ния
конфе-
ренции
МВД, СОП
(по согласованию),
КНБ (по согласованию)
28
Организовать медицинское
обслуживание участников и
руководителей официальных
делегаций
В дни
проведе-
ния
конфе-
ренции
УДП (по согласованию),
МЗ
29
Официальные делегации
закрепить за
государственными органами
До 30
сентября
2007 года
Оргкомитет
30
Организация кофе-брейков,
обеда в перерывах
конференции и ужина после
ее завершения
В день
проведе-
ния
конфе-
ренции
МЭБП, акимат города
Астаны
31
Проработать вопрос об
организации проведения
официальных приемов с
приглашением руководителей
иностранных делегаций
До 5
октября
2007 года
МКИ, МИТ,
АО "ФУР "Қазына"
(по согласованию), МИД
32
Организовать экскурсии по
городу Астане
13-14
октября
2007 года
Акимат города Астаны,
МТС, МКИ, МИД
33
Обеспечение встреч и
отъездов зарубежных
участников конференции
10-14
октября
2007 года
МИД, заинтересованные
государственные органы
34
Обеспечить общую
организацию и координацию
процесса проведения
конференции
В день
проведе-
ния
конфе-
ренции
МЭБП
Примечание: расшифровка аббревиатур :
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики
Казахстан;
МИД  - Министерство иностранных дел Республики Казахстан;
МИТ  - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан;
МКИ  - Министерство культуры и информации Республики Казахстан;
МТК  - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
МТС  - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан;
МЗ   - Министерство здравоохранения Республики Казахстан;
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан;
МСХ  - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
МВД  - Министерство внутренних дел Республики Казахстан;
МОН  - Министерство образования и науки Республики Казахстан;
АИС  - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи;
КНБ  - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан;
СОП  - Служба охраны Президента Республики Казахстан;
УДП  - Управление делами Президента Республики Казахстан;
Оргкомитет - Организационный комитет по подготовке и проведению
конференции;
АО "ТРК"   - акционерное общество "Телерадиокомплекс Президента
Республики Казахстан";
АО "Казахтелеком"  - акционерное общество "Казахтелеком";
АО "ФУР "Қазына"   - акционерное общество "Фонд устойчивого
развития "Қазына";
АО "НХ "КазАгро"   - акционерное общество "Национальный холдинг
"КазАгро";
АО "Самрук" - акционерное общество "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами "Самрук".