А.Т.Манасова туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 26 қыркүйектегі N 269-ө Өкімі
Басқа жұмысқа ауысуына байланысты Аяна Тоқтағанқызы Манасова Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Индустриялық-инновациялық даму бөлімі меңгерушісінің орынбасары қызметінен босатылсын.
Премьер-Министр

О Манасовой А.Т.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 сентября 2007 года N 269-p
Освободить Манасову Аяну Токтагановну от должности заместителя заведующего Отделом индустриально-инновационного развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр