Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Индустриялық-инновациялық даму бөлімінің меңгерушісі орынбасарының міндеттерін атқаруды жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 26 қыркүйектегі N 270-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Индустриялық-инновациялық даму бөлімінің меңгерушісі орынбасарының міндеттерін атқару Ерден Шахимарденұлы Құсайынға жүктелсін, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Премьер-Министр

О возложении исполнения обязанностей заместителя заведующего Отделом индустриально-инновационного развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 сентября 2007 года N 270-p
Возложить на Кусаина Ердена Шахимарденулы исполнение обязанностей заместителя заведующего Отделом индустриально-инновационного развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр