Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 10 тамыздағы N 220-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 26 қыркүйектегі N 272-ө Өкімі
"Астана қаласында Қазақстанның 2030 жылғы дейінгі Даму стратегиясы қабылдануының 10-жылдығына арналған халықаралық конференцияны дайындау және өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 10 тамыздағы N 220-ө  өкіміне  мынадай өзгерістер енгізсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Астана қаласында Қазақстанның 2030 жылға дейінгі Даму стратегиясы қабылдануының 10-жылдығына арналған халықаралық конференцияны дайындау және өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамына мыналар енгізілсін:
Шөкеев                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы           Министрінің орынбасары, төраға
Сұлтанов                 - Қазақстан Республикасының
Бақыт Тұрлыханұлы          Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрі, төрағаның
орынбасары
Досжан                   - Қазақстан Республикасы
Ардақ Дүкенбайұлы          Президентінің Әкімшілігі
Әлеуметтік-саяси бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша)
Мамытбеков               - Қазақстан Республикасы
Еділ Құламқадырұлы         Президентінің Әкімшілігі
Әлеуметтік-экономикалық талдау
бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша)
Бисембаев                - Қазақстан Республикасының
Абай Айдарханұлы           Президенті Іс басқарушысының
орынбасары (келісім бойынша)
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының
Марат Әпсеметұлы           Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі
Шаяхметов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Әділ Шаяхметұлы            қауіпсіздік комитеті төрағасының
бірінші орынбасары
(келісім бойынша)
Бозымбаев                - "Самұрық" мемлекеттік активтерді
Қанат Алдабергенұлы        басқару жөніндегі қазақстандық
холдингі" акционерлік қоғамының
басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Көпбаева                 - "Қазақстандық инвестицияларға
Ботагөз Теңізбекқызы       жәрдемдесу орталығы"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің президенті
(келісім бойынша)
мына:
"Келімбетов              - "Қазына" орнықты даму қоры"
Қайрат Нематұлы            акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)
Мыңбаев                  - "Самұрық" мемлекеттік активтерді
Сауат Мұхаметбайұлы        басқару жөніндегі қазақстандық
холдингі" акционерлік қоғамының
басқарма төрағасы (келісім
бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Келімбетов              - "Қазына" орнықты даму қоры"
Қайрат Нематұлы            акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы, төрағаның орынбасары
(келісім бойынша)
Мыңбаев                  - Қазақстан Республикасының
Сауат Мұхаметбайұлы        Энергетика және минералдық
ресурстар министрі"
көрсетілген құрамнан Мусин Аслан Есболайұлы, Супрун Виктор Васильевич, Ізмұхамбетов Бақтықожа Салахатдинұлы, Шабдарбаев Амангелді Смағұлұлы шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 августа 2007 года N 220-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 сентября 2007 года N 272-р
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 августа 2007 года N 220-р "О подготовке и проведении международной конференции, посвященной 10-летию принятия Стратегии развития Казахстана до 2030 года, в городе Астане" следующие изменения:
ввести в состав Организационного комитета по подготовке и проведению международной конференции, посвященной 10-летию принятия Стратегии развития Казахстана до 2030 года, в городе Астане, утвержденный указанным распоряжением:
Шукеева                    - Заместителя Премьер-Министра
Умирзака Естаевича           Республики Казахстан, председателем
Султанова                  - Министра экономики и бюджетного
Бахыта Турлыхановича         планирования Республики Казахстан,
заместителем председателя
Досжан                     - Заведующего Социально-политическим
Ардака Дукенбаевича          отделом Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Мамытбекова                - Заведующего Отделом социально-
Едила Куламкадыровича        экономического анализа Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Бисембаева                 - заместителя Управляющего делами
Абая Айдархановича           Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Кусаинова                  - вице-министра экономики и бюджетного
Марата Апсеметовича          планирования Республики Казахстан
Шаяхметова                 - первого заместителя Председателя
Адиля Шаяхметовича           Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Бозумбаева                 - председателя правления акционерного
Каната Алдабергеновича       общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук" (по согласованию)
Копбаеву                   - президента товарищества с ограниченной
Ботагоз Тенизбековну         ответственностью "Казахстанский центр
содействия инвестициям" (по
согласованию)
строки:
"Келимбетов                - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович             общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына" (по согласованию)
Мынбаев                    - председатель правления акционерного
Сауат Мухаметбаевич          общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук" (по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Келимбетов                - председатель правления акционерного
Кайрат Нематович             общества "Фонд устойчивого развития
"Қазына", заместитель председателя
(по согласованию)
Мынбаев                    - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич          ресурсов Республики Казахстан"
вывести из указанного состава: Мусина Аслана Еспулаевича, Супруна Виктора Васильевича, Измухамбетова Бактыкожу Салахатдиновича, Шабдарбаева Амангельды Смагуловича.
Премьер-Министр