"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 28 қыркүйектегі N 280-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған»Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі  Заңын  іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы»28 қыркүйектегі
N 280-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару жүйесін жаңғырту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі
Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы
қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
N
Нормативтік құқықтық
актінің атауы
Аяқтау
нысаны
Жауапты орындаушы
Орындау
мерзімі
1
2
3
4
5
1.
"Мемлекеттік органдар-
дың жұмыс жоспарларын
және даму бағдарлама-
ларын әзірлеу мен бекіту ережесін бекіту туралы"
Қазақстан Республика-
сының Президенті
Жарлығының жобасы
туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
ЭБЖМ
2007 жылғы
қазан
2.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2006 жылғы
29 сәуірдегі N 343
қаулысына өзгерістер
енгізу туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
Әділетмині
2007 жылғы
қазан
3.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2006 жылғы
17 тамыздағы N 778
қаулысына өзгерістер
енгізу туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
Әділетмині
2007 жылғы
қазан
4.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2006 жылғы
25 тамыздағы N 817
қаулысына өзгерістер
енгізу туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
Әділетмині
2007 жылғы
қазан
5.
Қазақстан Республикасы
Ақпараттандыру және
байланыс агенттігінің
кейбір мәселелері
туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
АБА
2007 жылғы
қыркүйек
6.
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды
реттеу агенттігінің
кейбір мәселелері
туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
ТМРА
2007 жылғы
қыркүйек
7.
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі-
нің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
СА
2007 жылғы
қыркүйек
8.
Қазақстан Республикасы
Жер ресурстарын
басқару агенттігінің
кейбір мәселелері
туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
ЖРА
2007 жылғы
қыркүйек
9.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғарыш
агенттігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
ҰҒА
2007 жылғы
қыркүйек
10.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер
министрлігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
ІІМ
2007 жылғы
қыркүйек
11.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
ДСМ
2007 жылғы
қыркүйек
12.
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер
министрлігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
СІМ
2007 жылғы
қыркүйек
13.
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда
министрлігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
ИСМ
2007 жылғы
қыркүйек
14.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрлігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
МАМ
2007 жылғы
қыркүйек
15.
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс
министрлігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
Қорғаныс-
мині
2007 жылғы
қыркүйек
16.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым
министрлігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
БҒМ
2007 жылғы
қыркүйек
17.
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны
қорғау министрлігінің
кейбір мәселелері
туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
Қоршаған-
ортамині
2007 жылғы
қыркүйек
18.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
АШМ
2007 жылғы
қыркүйек
19.
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрлігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
ККМ
2007 жылғы
қыркүйек
20.
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт
министрлігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
ТСМ
2007 жылғы
қыркүйек
21.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
Еңбекмині
2007 жылғы
қыркүйек
22.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
кейбір мәселелері
туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
Қаржымині
2007 жылғы
қыркүйек
23.
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар
министрлігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
ТЖМ
2007 жылғы
қыркүйек
24.
Қазақстан Республикасы
Экономика және
бюджеттік жоспарлау
министрлігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
ЭБЖМ
2007 жылғы
қыркүйек
25.
Қазақстан Республикасы
Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлігінің кейбір
мәселелері туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
ЭМРМ
2007 жылғы
қыркүйек
26.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
кейбір мәселелері
туралы
Қазақстан
Республика-
сы
Үкіметінің
қаулысы
Әділетмині
2007 жылғы
қыркүйек
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ІІМ              - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі
ДСМ              - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі
СІМ              - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
министрлігі
ИСМ              - Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлігі
МАМ              - Қазақстан Республикасы Мәдениет және
ақпарат министрлігі
Қорғанысмині     - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
БҒМ              - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
министрлігі
Қоршағанортамині - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
қорғау министрлігі
АШМ              - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық
министрлігі
ККМ              - Қазақстан Республикасы Көлік және
коммуникация министрлігі
ТСМ              - Қазақстан Республикасы Туризм және
спорт министрлігі
Еңбекмині        - Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Қаржымині        - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ТЖМ              - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдай
министрлігі
ЭБЖМ             - Қазақстан Республикасы Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрлігі
ЭМРМ             - Қазақстан Республикасы Энергетика және
минералдық ресурстар министрлігі
Әділетмині       - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
АБА              - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
байланыс агенттігі
ТМРА             - Қазақстан Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу агенттігі
СА               - Қазақстан Республикасы Статистика
агенттігі
ЖРА              - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
басқару агенттігі
ҰҒА              - Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш
агенттігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам модернизации системы государственного управления"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 сентября 2007 года N 280-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам модернизации системы государственного управления" (далее - перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 сентября 2007 года N 280-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан
от 27 июля 2007 года   "О внесении изменений и дополнений
в некоторые законодательные акты   Республики Казахстан
по вопросам модернизации системы государственного управления"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма
завершения
Ответ-
ственный
исполнитель
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О проекте Указа Президента
Республики Казахстан "Об
утверждении Правил разработки
и утверждения планов работ и
программ развития
государственных органов"
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
Октябрь
2007 года
2.
О внесении изменений в
постановление Правительства
Республики Казахстан от 29
апреля 2006 года N 343
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Октябрь
2007 года
3.
О внесении изменений в
постановление Правительства
Республики Казахстан от 17
августа 2006 года N 778
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Октябрь
2007 года
4.
О внесении изменений в
постановление Правительства
Республики Казахстан от 25
августа 2006 года N 817
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Октябрь
2007 года
5.
О некоторых вопросах Агентства
Республики Казахстан по
информатизации и связи
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АИС
Сентябрь
2007 года
6.
О некоторых вопросах Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АРЕМ
Сентябрь
2007 года
7.
О некоторых вопросах Агентства
Республики Казахстан по
статистике
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АС
Сентябрь
2007 года
8.
О некоторых вопросах Агентства
Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АУЗР
Сентябрь
2007 года
9.
О некоторых вопросах
Национального космического
агентства Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
НКА
Сентябрь
2007 года
10.
О некоторых вопросах
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МВД
Сентябрь
2007 года
11.
О некоторых вопросах
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЗ
Сентябрь
2007 года
12.
О некоторых вопросах
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИД
Сентябрь
2007 года
13.
О некоторых вопросах
Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИТ
Сентябрь
2007 года
14.
О некоторых вопросах
Министерства культуры и
информации Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МКИ
Сентябрь
2007 года
15.
О некоторых вопросах
Министерства обороны
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МО
Сентябрь
2007 года
16.
О некоторых вопросах
Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МОН
Сентябрь
2007 года
17.
О некоторых вопросах
Министерства охраны
окружающей среды
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МООС
Сентябрь
2007 года
18.
О некоторых вопросах
Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Сентябрь
2007 года
19.
О некоторых вопросах
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТК
Сентябрь
2007 года
20.
О некоторых вопросах
Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТС
Сентябрь
2007 года
21.
О некоторых вопросах
Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТСЗН
Сентябрь
2007 года
22.
О некоторых вопросах
Министерства финансов
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Сентябрь
2007 года
23.
О некоторых вопросах
Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЧС
Сентябрь
2007 года
24.
О некоторых вопросах
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭБП
Сентябрь
2007 года
25.
О некоторых вопросах
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭМР
Сентябрь
2007 года
26.
О некоторых вопросах
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Сентябрь
2007 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МВД   - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЗ    - Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МИД   - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МИТ   - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МКИ   - Министерство культуры и информации Республики Казахстан
МО    - Министерство обороны Республики Казахстан
МОН   - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МООС  - Министерство охраны окружающей среды Республики
Казахстан
МСХ   - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МТК   - Министерство транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
МТС   - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
МФ    - Министерство финансов Республики Казахстан
МЧС   - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
МЭБП  - Министерство экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
МЭМР  - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
МЮ    - Министерство юстиции Республики Казахстан
АИС   - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
АРЕМ  - Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
АС    - Агентство Республики Казахстан по статистике
АУЗР  - Агентство Республики Казахстан по управлению земельными
ресурсами
НКА   - Национальное космическое агентство Республики Казахстан