Қазақстан Республикасында ақылы автомобиль жолдарын енгізу тұжырымдамасын әзірлеу үшін ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 15 қазандағы N 303-ө Өкімі
Қазақстан Республикасында ақылы автомобиль жолдарын енгізудің бірыңғай тұжырымдамасын әзірлеу мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                       - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы               Министрінің орынбасары, жетекші
Ахметов                      - Қазақстан Республикасының Көлік және
Серік Нығметұлы                коммуникация министрі, жетекшінің
орынбасары
Көтербеков                   - Қазақстан Республикасы Көлік және
Дулат Қазистайұлы              коммуникация министрлігі Көлік
инфрақұрылымын дамыту комитетінің
төрағасы, хатшы
Бекетаев                     - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы              вице-министрі
Құсайынов                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әбсеметұлы               және бюджеттік жоспарлау
вице-министрі
Саудабаев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Дәулет Советұлы                вице-министрі
Құдайбергенов                - Қазақстан Республикасының Табиғи
Ескендір Көпбосынұлы           монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Каверников                   - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Сергей Владимирович            министрлігінің Жол полициясы
комитеті төрағасының орынбасары
Кондрашкин                   - Қазақстан Республикасы Көлік және
Сергей Александрович           коммуникация министрлігінің Көлік
инфрақұрылымын дамыту комитеті
төрағасының орынбасары
Жақселекова                  - Қазақстан Республикасы Әділет
Ботакөз Шаймарданқызы          министрлігінің Заңнама департаменті
директорының орынбасары
Жексембаев                   - Қазақстан Республикасы Экономика және
Қуандық Аманжолұлы             бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Экономика секторларын дамыту
департаменті директорының орынбасары
Қазыбеков                    - Қазақстан Республикасы Көлік және
Берік Ертайұлы                 коммуникация министрлігі Заң
департаменті директорының орынбасары
Елеусіз                      - Қазақстан Республикасы Көлік және
Медет Жұмабайұлы               коммуникация министрлігінің Көлік
инфрақұрылымын дамыту комитеті
нормативтік-құқықтық қамтамасыз ету
бөлімінің бастығы
Жасұзақов                    - Қазақстан Республикасы Көлік және
Самат Советұлы                 коммуникация министрлігінің Заң
департаменті талап-қуыным бөлімінің
бастығы
Жәркенова                    - Қазақстан Республикасы Табиғи
Жанна Бауыржанқызы             монополияларды реттеу агенттігінің
Әкімшілік жұмыс және талдау
департаменті мемлекеттік
монополияларды реттеу бөлімінің
бастығы
Молдағайыпов                 - Қазақстан Республикасы Көлік және
Руслан Маратұлы                коммуникация министрлігінің Көлік
инфрақұрылымын дамыту комитеті
жобаларды іске асыру бөлімінің
бастығы
Фоменко                      - Қазақстан Республикасы Көлік және
Ольга Кузьминична              коммуникация министрлігінің Көлік
саясаты және халықаралық
ынтымақтастық департаменті транзит
әлеуетін дамыту бөлімінің бастығы
Еділбаева                    - Қазақстан Республикасы Әділет
Раушан Тоқтарқызы              министрлігі Заңнама департаментінің
бас маманы
Біләлов                      - "ҚазЖолҒЗИ" акционерлік қоғамының
Олжас Нұрланұлы                консультанты (келісім бойынша).

О создании Межведомственной рабочей группы для разработки концепции ведения платных автомобильных дорог в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 октября 2007 года N 303-р
В целях выработки предложений по вопросам разработки единой концепции введения платных автомобильных дорог в Республике Казахстан:
1. Создать Межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                     - заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич             Республики Казахстан, руководитель
Ахметов                    - Министр транспорта и коммуникаций
Серик Ныгметович             Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Кутербеков                 - председатель Комитета развития
Дулат Казистаевич            транспортной инфраструктуры
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан,
секретарь
Бекетаев                   - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович           Казахстан
Кусаинов                   - вице-министр экономики и
Марат Апсеметович            бюджетного планирования Республики
Казахстан
Саудабаев                  - вице-министр финансов Республики
Даулет Советович             Казахстан
Кудайбергенов              - заместитель Председателя Агентства
Ескендир Копбосынович        Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
Каверников                 - заместитель председателя Комитета
Сергей Владимирович          дорожной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Кондрашкин                 - заместитель председателя Комитета
Сергей Александрович         развития транспортной инфраструктуры
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Жакселекова                - заместитель директора Департамента
Ботагоз Шаймардановна        законодательства Министерства
юстиции Республики Казахстан
Жексембаев                 - заместитель директора Департамента
Куандык Аманжолович          развития секторов экономики
Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Казбеков                   - заместитель директора Юридического
Берик Ертаевич               департамента Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Елеусиз                    - начальник отдела нормативно-правового
Медет Жумабайулы             обеспечения Комитета развития
транспортной инфраструктуры
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Жаркенова                  - начальник отдела регулирования
Жанна Бауржановна            государственной монополией
Департамента административной работы
и анализа Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий
Жасузаков                  - начальник отдела претензионно-исковой
Самат Советович              работы Юридического департамента
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Молдагаипов                - начальник отдела реализации проектов
Руслан Маратович             Комитета развития транспортной
инфраструктуры Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Фоменко                    - начальник отдела развития транзитного
Ольга Кузьминична            потенциала Департамента транспортной
политики и международного
сотрудничества Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
Едильбаева                 - главный специалист Департамента
Раушан Токтаровна            законодательства Министерства
юстиции Республики Казахстан
Билялов                    - консультант акционерного общества
Олжас Нурланович             "КазДорНИИ" (по согласованию)

2. Ведомствоаралық жұмыс тобы 2007 жылғы 15 қарашаға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасында ақылы автомобиль жолдарын енгізудің бірыңғай тұжырымдамасын әзірлеу үшін ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Межведомственной рабочей группе в срок до 15 ноября 2007 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения для разработки единой концепции введения платных автомобильных дорог в Республике Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Премьер-Министр