Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007-2008 жылдарға арналған ақпараттық стратегиясын іске асыру жөніндегі жұмыс топтарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 3 қарашадағы N 324-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 - 2008 жылдарға арналған ақпараттық стратегиясын іске асыру жөніндегі негізгі іс-қимыл жоспарын уақтылы және тиісінше орындау мақсатында:
1) 1-қосымшаға сәйкес құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы;
2) 2-қосымшаға сәйкес құрамда өңірлік жұмыс тобы құрылсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 3 қарашадағы
N   324-ө өкіміне
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007-2008 жылдарға
арналған ақпараттық стратегиясын іске асыру жөніндегі
ведомствоаралық жұмыс тобының құрамы
Бабақұмаров             - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Ержан Жалбақұлы           және ақпарат министрлігінің
жауапты хатшысы, жетекші
Оразов                  - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Нұрай Нұрғожаұлы          және ақпарат министрлігі Ақпарат
және мұрағат комитетінің төрағасы,
жетекшінің орынбасары
Қалиянбеков             - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Болат Серікұлы            және ақпарат министрлігінің
Ақпарат және мұрағат комитеті
бұқаралық ақпарат құралдары
басқармасының бастығы, хатшы
Әбдіқалықова            - Қазақстан Республикасы Еңбек
Гүлшара Наушақызы         және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің жауапты хатшысы
Әйтекенов               - "Қазына" орнықты даму қоры"
Қайрат Медібайұлы         акционерлік қоғамы басқармасы
төрағасының орынбасары
Әлмәмбетов              - Қазақстан Республикасы
Әлімжан Әмірханұлы        Премьер-Министрінің кеңесшісі
Асатова                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Ақмарал Болатайқызы       сақтау министрлігінің жауапты
хатшысы
Баталов                 - Қазақстан Республикасы
Асқар Болатұлы            Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігінің жауапты
хатшысы
Жанасаев                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Болат Бақытжанұлы         министрінің орынбасары
Жошыбаев                - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Рәпіл Сейітханұлы         істер министрлігінің жауапты
хатшысы
Икранбеков              - Қазақстан Республикасы Жер
Абай Зубайырұлы           ресурстарын басқару агенттігінің
жауапты хатшысы
Канешев                 - "Самұрық" мемлекеттік активтерді
Біржан Бейсекенұлы        басқару жөніндегі қазақстандық
холдингі" акционерлік қоғамының
басқарушы директоры
Кенжеханов              - Қазақстан Республикасы Әділет
Асқар Сәкенұлы            министрлігінің жауапты хатшысы
Конопляный              - Қазақстан Республикасы Табиғи
Александр Александрович   монополияларды реттеу агенттігінің
жауапты хатшысы
Құсайынов               - Қазақстан Республикасы Көлік
Әбілғазы Қалиақпарұлы     және коммуникация министрлігінің
жауапты хатшысы
Маханбетәжиев           - Қазақстан Республикасы
Батыр Әпенұлы             Ақпараттандыру және байланыс
агенттігінің жауапты хатшысы
Мусин                   - Қазақстан Республикасы Туризм
Қобыланды Нұрғалиұлы      және спорт министрлігінің
жауапты хатшысы
Мусина                  - "ҚазАгро" акционерлік қоғамы
Лилия Сәкенқызы           басқармасы төрағасының орынбасары
Нұрғалиев               - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ерғазы Мейірғалиұлы       ғарыш агенттігінің жауапты хатшысы
Нүсіпов                 - "Самғау" ғылыми-технологиялық
Саят Нұрмұхамедұлы        холдингі" акционерлік қоғамы
басқармасы төрағасының орынбасары
Омаров                  - Қазақстан Республикасы Ауыл
Тобылбек Есенжолұлы       шаруашылығы министрлігінің
жауапты хатшысы
Пірәлиев                - Қазақстан Республикасы Білім
Серік Жайлауұлы           және ғылым министрлігінің
жауапты хатшысы
Сабдалин                - Қазақстан Республикасының Төтенше
Абылай Қиялұлы            жағдайлар вице-министрі
Советский               - Қазақстан Республикасы Индустрия
Вячеслав Крестьянович     және сауда министрлігінің
жауапты хатшысы
Сұлтанғазин             - Қазақстан Республикасы Қаржы
Әнуарбек Жәлелұлы         министрлігінің жауапты хатшысы
Хамзин                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Рүстем Назымбекұлы        ортаны қорғау министрлігінің
жауапты хатшысы
Шәженова                - Қазақстан Республикасы Экономика
Дина Мэлсқызы             және бюджеттік жоспарлау
министрлігінің жауапты хатшысы
Шоқаманов               - Қазақстан Республикасы Статистика
Юрий Камирұлы             агенттігінің жауапты хатшысы
Шпекбаев                - Қазақстан Республикасының Ішкі
Алик Жатқамбайұлы         істер вице-министрі
Шәкірова                - Қазақстан Республикасының
Айнагүл Еркінқызы         Премьер-Министрі баспасөз
қызметінің жетекшісі,
баспасөз хатшысы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 3 қарашадағы
N 324-ө өкіміне
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007-2008 жылдарға арналған ақпараттық стратегиясын іске асыру жөніндегі өңірлік жұмыс тобының құрамы
Бабақұмаров             - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Ержан Жалбақұлы           және ақпарат министрлігінің
жауапты хатшысы, жетекші
Оразов                  - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Нұрай Нұрғожаұлы          және ақпарат министрлігі Ақпарат
және мұрағат комитетінің төрағасы,
жетекшінің орынбасары
Қалиянбеков             - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Болат Серікұлы            және ақпарат министрлігінің
Ақпарат және мұрағат комитеті
бұқаралық ақпарат құралдары
басқармасының бастығы, хатшы
Аманшаев                - Астана қаласы әкімінің
Ермек Әмірханұлы          орынбасары
Базарбаев               - Қарағанды облысы әкімінің
Асқар Ермырзаұлы          орынбасары
Бекмағамбетов           - Ақмола облысы әкімінің
Ғалым   Медешұлы            орынбасары
Бексары                 - Қызылорда облысы әкімінің
Жанабай Мұратбекұлы       орынбасары
Бектұрғанов             - Қостанай облысы әкімінің
Серік Шыңғысұлы           орынбасары
Жұмабекова              - Павлодар облысы әкімінің
Рысты Мағауияқызы         орынбасары
Иманәлиев               - Жамбыл облысы әкімінің
Бақытбек Забайраұлы       орынбасары
Қайненов                - Атырау облысы әкімінің
Қилымғали Қайненұлы       орынбасары
Мұқанов                 - Алматы облысы әкімінің
Серік Мейірханұлы         орынбасары
Мырзалин                - Солтүстік Қазақстан облысы
Мәлік Кеңесбайұлы         әкімінің орынбасары
Мыңбаев                 - Оңтүстік Қазақстан облысы
Дархан Қамзабекұлы        әкімінің орынбасары
Рахымжанов              - Ақтөбе облысы әкімінің
Әмірхан Мұратбекұлы       орынбасары
Сейдуманов              - Алматы қаласы әкімінің
Серік Тұрарұлы            орынбасары
Сүлеймен                - Батыс Қазақстан облысы
Серік Кенжебекұлы         әкімінің орынбасары
Тәженов                 - Шығыс Қазақстан облысы
Амангелді Едірісұлы       әкімінің орынбасары
Тұрымов                 - Маңғыстау облысы әкімінің
Серікбай Өтелгенұлы       орынбасары

О создании рабочих групп по реализации Информационной стратегии Правительства Республики Казахстан на 2007-2008 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 ноября 2007 года N 324-р
В целях своевременного и надлежащего выполнения Плана основных действий по реализации Информационной стратегии Правительства Республики Казахстан на 2007-2008 годы создать:
1) межведомственную рабочую группу в составе согласно приложению 1;
2) региональную рабочую группу в составе согласно приложению 2.
Премьер-Министр
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 3 ноября 2007 года N 324-р
Состав межведомственной рабочей группы
по реализации информационной стратегии
Правительства Республики Казахстан на 2007-2008 годы
Бабакумаров                - ответственный секретарь Министерства
Ержан Жалбакович             культуры и информации Республики
Казахстан, руководитель
Уразов                     - председатель Комитета информации и
Нурай Нургожаевич            архивов Министерства культуры и
информации Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кальянбеков                - начальник управления средств массовой
Болат Серикович              информации Комитета информации и
архивов Министерства культуры и
информации Республики Казахстан,
секретарь
Абдыкаликова               - ответственный секретарь Министерства
Гульшара Наушаевна           труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Айтекенов                  - заместитель председателя правления
Кайрат Медыбаевич            акционерного общества "Фонд
устойчивого развития "Қазына"
Альмамбетов                - советник Премьер-Министра Республики
Алимжан Амирханович          Казахстан
Асатова                    - ответственный секретарь Министерства
Акмарал Болатаевна           здравоохранения Республики Казахстан
Баталов                    - ответственный секретарь Министерства
Аскар Булатович              энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Джанасаев                  - заместитель Министра обороны
Болат Бахитжанович           Республики Казахстан
Жошыбаев                   - ответственный секретарь Министерства
Рапиль Сейтханович           иностранных дел Республики Казахстан
Икранбеков                 - ответственный секретарь Агентства
Абай Зубаирович              Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Канешев                    - управляющий директор акционерного
Биржан Бейсекенович          общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук"
Кенжеханов                 - ответственный секретарь Министерства
Аскар Сакенович              юстиции Республики Казахстан
Конопляный                 - ответственный секретарь Агентства
Александр Александрович      Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Кусаинов                   - ответственный секретарь Министерства
Абельгази Калиакпарович      транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Маханбетажиев              - ответственный секретарь Агентства
Батыр Апенович               Республики Казахстан по информатизации
и связи
Мусин                      - ответственный секретарь Министерства
Хобланды Нургалиевич         туризма и спорта Республики Казахстан
Мусина                     - заместитель председателя правления
Лилия Сакеновна              акционерного общества "КазАгро"
Нургалиев                  - ответственный секретарь Национального
Ергазы Мейргалиевич          космического агентства Республики
Казахстан
Нюсупов                    - заместитель председателя правления
Саят Нурмухамедович          акционерного общества "Научно-
технологический холдинг "Самғау"
Омаров                     - ответственный секретарь Министерства
Тобылбек Есенжолович         сельского хозяйства Республики
Казахстан
Пралиев                    - ответственный секретарь Министерства
Серик Жайлауович             образования и науки Республики
Казахстан
Сабдалин                   - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Аблай Киялович               Республики Казахстан
Советский                  - ответственный секретарь Министерства
Вячеслав Крестьянович        индустрии и торговли Республики
Казахстан
Султангазин                - ответственный секретарь Министерства
Ануарбек Жалелович           финансов Республики Казахстан
Хамзин                     - ответственный секретарь Министерства
Рустем Назымбекович          охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Шаженова                   - ответственный секретарь Министерства
Дина Мэлсовна                экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Шокаманов                  - ответственный секретарь Агентства
Юрий Камирович               Республики Казахстан по статистике
Шпекбаев                   - вице-министр внутренних дел Республики
Алик Жаткамбаевич            Казахстан
Шакирова                   - Руководитель пресс-службы
Айнагуль Еркиновна           Премьер-Министра Республики Казахстан,
пресс-секретарь
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 3 ноября 2007 года N 324-р
Состав
региональной рабочей группы по реализации информационной
стратегии Правительства Республики Казахстан на 2007-2008 годы
Бабакумаров                - ответственный секретарь Министерства
Ержан Жалбакович             культуры и информации Республики
Казахстан, руководитель
Уразов                     - председатель Комитета информации и
Нурай Нургожаевич            архивов Министерства культуры и
информации Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кальянбеков                - начальник Управления средств массовой
Болат Серикович              информации Комитета информации и
архивов Министерства культуры и
информации Республики Казахстан,
секретарь
Аманшаев                   - заместитель акима города Астаны
Ермек Амирханович
Базарбаев                  - заместитель акима Карагандинской
Аскар Ермурзаевич            области
Бекмагамбетов              - заместитель акима Акмолинской области
Галым Медешович
Бексары                    - заместитель акима Кызылординской
Жанабай Муратбекович         области
Бектурганов                - заместитель акима Костанайской области
Серик Чингизович
Жумабекова                 - заместитель акима Павлодарской области
Рысты Магавьяновна
Иманалиев                  - заместитель акима Жамбылской области
Бахытбек Забайраевич
Кайненов                   - заместитель акима Атырауской области
Килымгали Кайненович
Муканов                    - заместитель акима Алматинской области
Серик Мейрханович
Мурзалин                   - заместитель акима
Малик Кенесбаевич            Северо-Казахстанской области
Мынбаев                    - заместитель акима
Дархан Камзабекович          Южно-Казахстанской области
Рахимжанов                 - заместитель акима Актюбинской области
Амирхан Муратбекович
Сейдуманов                 - заместитель акима города Алматы
Серик Турарович
Сулеймен                   - заместитель акима
Серик Кенжебекович           Западно-Казахстанской области
Таженов                    - заместитель акима
Аманкельды Едрисович         Восточно-Казахстанской области
Трумов                     - заместитель акима Мангистауской
Серикбай Утелгенович         области