Ведомстволық (салалық) спорт қоғамдарын, клубтарын құру бойынша ұсыныстар әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 12 қарашадағы N 338-ө Өкімі
1. Ведомстволық (салалық) спорт қоғамдарын, клубтарын құру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Досмұхамбетов                  - Қазақстан Республикасы Туризм және
Темірхан Мыңайдарұлы             спорт министрі, жетекші
Құлназаров                     - Қазақстан Республикасы Туризм
Анатолий Қожекенұлы              және спорт министрі Спорт
комитетінің төрағасы, жетекшінің
орынбасары
Райымбеков                     - Қазақстан Республикасы Жер
Каналбек Өтжанұлы                ресурстарын басқару агенттігі
төрағасының орынбасары
Меңдібаев                      - Қазақстан Республикасы Статистика
Бірлік Қайырбекұлы               агенттігінің аппарат басшысы
Барменқұлов                    - Қазақстан Республикасы Көлік және
Әділет Назарбайұлы               коммуникация министрлігі Көліктік
бақылау комитетінің төрағасы
Рамазанов                      - Қазақстан Республикасы Энергетика
Мұрат Зикенұлы                   және минералдық ресурстар
министрлігі Мемлекеттік
энергетикалық қадағалау
комитетінің төрағасы
Әмірғожин                      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Хамит Айдарұлы                   шаруашылығы министрлігі Ауылдық
аумақтар істері комитеті
төрағасының орынбасары
Карасенко                      - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Олег Анатольевич                 министрлігі Армияның орталық спорт
клубы 1-бөлімінің
(оқу-әдістемелік) бастығы, Спорт
комитеті төрағасының орынбасары
Момышев                        - Қазақстан Республикасы Индустрия
Талғат Амангелдіұлы              және сауда министрлігінің
Техникалық реттеу және метрология
комитеті төрағасының орынбасары
Сыздықов                       - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Амангелді Хамзеұлы               ортаны қорғау министрлігінің
Табиғатты қорғауды бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Тәшенов                        - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бақытбек Хәкімұлы                министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитеті
төрағасының орынбасары
Ақанов                         - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Әсет Аубайұлы                    министрлігі Кадр жұмысы
департаментінің бастығы
Дәнебеков                      - Қазақстан Республикасы Экономика
Оңғарбай Жидебайұлы              және бюджеттік жоспарлау
министрлігі Ішкі әкімшілік
департаментінің директоры
Есіркепов                      - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ербол Онласынұлы                 монополияларды реттеу агенттігі
Әкімшілік жұмыс және талдау
департаментінің директоры
Ысмайылов                      - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Жұмағали Қазыбайұлы              сақтау министрлігі Емдеу-алдын алу
жұмысы департаментінің директоры
Қапаров                        - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Серік Ғаббасұлы                  қызмет істері агенттігі
Мемлекеттік қызметті кадрмен
қамтамасыз ету департаментінің
директоры
Қырықбаев                      - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Арман Оразбайұлы                 және ақпарат министрлігі
Қоғамдық-саяси жұмыс және
жұртшылықпен байланыс
департаментінің директоры
Сапекенов                      - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Арнал Қалымұлы                   халықты әлеуметтік қорғау
министрлігі Ұйымдастыру және
бақылау департаментінің директоры
Сатылғанов                     - Қазақстан Республикасы Төтенше
Диханбек Жанқоразұлы             жағдайлар министрлігі Азаматтық
қорғаныс, әскери бөлімдер мен
жедел ден қою департаментінің
директоры
Төреханов                      - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Уәлихан Әмірханұлы               министрлігі Әкімшілік
департаментінің директоры
Оразалиев                      - Қазақстан Республикасы
Нұрлан Бекзадаұлы                Ақпараттандыру және байланыс
агенттігі Қаржы-экономикалық
талдау және әкімшілік жұмыс
департаментінің директоры
Өтешев                         - Қазақстан Республикасы Білім және
Нұрлан Сүлейменұлы               ғылым министрлігі Жастар саясаты
департаментінің директоры

Об образовании рабочей группы по выработке предложений по созданию ведомственных (отраслевых) спортивных обществ, клубов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 ноября 2007 года N 338-p
1. В целях выработки предложений по созданию ведомственных (отраслевых) спортивных обществ, клубов образовать рабочую группу в следующем составе:
Досмухамбетов              - Министр туризма и спорта Республики
Темирхан Мынайдарович        Казахстан, руководитель
Кульназаров                - председатель Комитета по спорту
Анатолий Кожекенович         Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Раймбеков                  - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович           Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Мендыбаев                  - Руководитель аппарата Агентства
Бирлик Каирбекович           Республики Казахстан по статистике
Барменкулов                - председатель Комитета транспортного
Адилет Назарбаевич           контроля Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Рамазанов                  - председатель Комитета по
Мурат Зикенович              государственному энергетическому
надзору Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Амергужин                  - заместитель Председателя Комитета по
Хамит Айдарович              делам сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Карасенко                  - заместитель председателя Спортивного
Олег Анатольевич             комитета, начальник 1-го
(учебно-методического) отдела
Центрального спортивного клуба армии
Министерства обороны Республики
Казахстан
Момышев                    - заместитель председателя Комитета по
Талгат Амангельдиевич        техническому регулированию и метрологии
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Сыздыков                   - заместитель председателя Комитета
Амангельды Хамзеевич         природоохранного контроля Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Ташенев                    - заместитель председателя Комитета
Бахытбек Хакимович           государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Аканов                     - начальник Департамента кадровой
Асет Аубаевич                работы Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Данебеков                  - директор Департамента внутренней
Онгарбай Жидебаевич          администрации Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Есиркепов                  - директор Департамента административной
Ербол Онласынович            работы и анализа Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий
Исмаилов                   - директор Департамента лечебно-
Жумагали Казыбаевич          профилактической работы Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Капаров                    - директор Департамента кадрового
Серик Габбасович             обеспечения государственной службы
Агентства Республики Казахстан по
делам государственной службы
Кырыкбаев                  - директор Департамента общественно-
Арман Оразбаевич             политической работы и связям с
общественностью Министерства культуры
и информации Республики Казахстан
Сапекенов                  - директор Департамента организации и
Арнал Калимович              контроля Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан
Сатылганов                 - директор Департамента гражданской
Диханбек Джанкоразович       обороны, воинских частей и
оперативного реагирования Министерства
по чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Туреханов                  - директор административного
Валихан Амирханович          Департамента Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Уразалиев                  - директор Департамента финансово-
Нурлан Бекзадаевич           экономического анализа и
административной работы Агентства
Республики Казахстан по информатизации
и связи
Утешев                     - директор Департамента молодежной
Нурлан Сулейменович          политики Министерства образования и
науки Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 мамырға дейінгі мерзімде ведомстволық (салалық) спорт қоғамдарын, клубтарын құру жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 мая 2008 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по созданию ведомственных (отраслевых) спортивных обществ, клубов.
Премьер-Министр