2010 және 2011 жылдары Қазақстан Республикасында қоршаған орта министрлерінің Еуропа және Азия конференцияларын өткізу мәселелері бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 25 желтоқсандағы N 387-ө Өкімі
Қазақстан Республикасында 2010 жылы Азия-Тынық мұхит өңіріндегі қоршаған орта және орнықты даму министрлерінің алтыншы конференциясын және 2011 жылы министрлердің "Қоршаған орта Еуропа үшін" атты жетінші жалпыеуропалық конференциясын өткізуге дайындықты тиімді ұйымдастыруды және үйлестіруді қамтамасыз ету жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы           Министрінің бірінші орынбасары, жетекші
Брагин                   - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Александр Геннадьевич      қорғау министрлігі Халықаралық
экологиялық конвенциялар және келісімдер
департаментінің директоры, хатшы
Әшім                     - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрғали Сәдуақасұлы        ортаны қорғау министрі
Бөлтіріков               - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Руслан Ескендірұлы         қорғау вице-министрі
Байжүнісов               - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Ерік Әбенұлы               вице-министрі
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Марат Әпсеметұлы           даму және сауда вице-министрі
Омаров                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Қайрат Ермекұлы            министрінің орынбасары
Толыбаев                 - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Еркінұлы             шаруашылығы вице-министрі
Ырсалиев                 - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Серік Әзтайұлы             вице-министрі
Оразов                   - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Нұрай Нұрғожаұлы           ақпарат вице-министрі
Петров                   - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович         жағдайлар вице-министрі
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2009.10.29 N 1703 Қаулысымен, ҚР Премьер-Министрінің 2011.08.31 N 118-ө Өкімімен.
2. Жұмыс тобы Қазақстан Республикасында 2010 жылы Азия-Тынық мұхит өңіріндегі қоршаған орта және орнықты даму министрлерінің алтыншы конференциясын және 2011 жылы министрлердің "Қоршаған орта Еуропа үшін" атты жетінші жалпыеуропалық конференциясын өткізуге дайындықты тиімді ұйымдастыруды және үйлестіруді қамтамасыз ету жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.

О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросам проведения европейской и азиатской конференций министров по окружающей среде в 2010 и 2011 годах в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 декабря 2007 года N 387-p
В целях выработки предложений по обеспечению эффективной организации и координации подготовки к проведению в Республике Казахстан Шестой конференции министров по окружающей среде и устойчивому развитию в Азиатско-Тихоокеанском регионе в 2010 году и Седьмой общеевропейской конференции министров "Окружающая среда для Европы" в 2011 году:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                    - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич            Республики Казахстан, руководитель
Брагин                    - директор Департамента международных
Александр Геннадьевич       экологических конвенций и соглашений
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан, секретарь
Ашим                      - Министр охраны окружающей среды
Нургали Садуакасулы         Республики Казахстан
Бультриков                - вице-министр охраны окружающей среды
Руслан Искандерович         Республики Казахстан
Байжунусов                - вице-министр здравоохранения
Эрик Абенович               Республики Казахстан
Кусаинов                  - вице-министр экономического развития и
Марат Апсеметович           торговли Республики Казахстан
Омаров                    - заместитель Министра иностранных
Кайрат Ермекович            дел Республики Казахстан
Толибаев                  - вице-министр сельского хозяйства
Марат Еркинович             Республики Казахстан
Ирсалиев                  - вице-министр образования и науки
Серик Азтаевич              Республики Казахстан
Уразов                    - вице-министр связи и информации
Нурай Нургожаевич           Республики Казахстан
Петров                    - вице-министр по чрезвычайным
Валерий Викторович          ситуациям Республики Казахстан
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением  Правительства РК от 29.10.2009 № 1703; распоряжением Премьер-Министра РК от 31.08.2011 № 118-р.
2. Рабочей группе вырабатывать и вносить на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по обеспечению эффективной организации и координации подготовки к проведению в Республике Казахстан Шестой конференции министров по окружающей среде и устойчивому развитию в Азиатско-Тихоокеанском регионе в 2010 году и Седьмой общеевропейской конференции министров "Окружающая среда для Европы" в 2011 году.

3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан.
Премьер-Министр