Мұнай өнімдерінің негізгі түрлеріне бағаның көтерілуіне жол бермеу бойынша ұсыныстар әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 7-ө Өкімі
Мұнай өнімдерінің негізгі түрлеріне бағаның көтерілуіне жол бермеу жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мыңбаев             - Қазақстан Республикасының
Сауат Мұхаметбайұлы   Энергетика және минералдық
ресурстар министрі, жетекші
Қиынов              - Қазақстан Республикасының
Ләззат Кетебайұлы     Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Сәлімгереев         - Қазақстан Республикасы
Мәлік Жаңабайұлы      Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі Мұнай
өнеркәсібі департаментінің
директоры, хатшы
Алдабергенов        - Қазақстан Республикасы
Нұрлан Шәдібекұлы     Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің төрағасы
Айтжанов            - Қазақстан Республикасы Ауыл
Дулат Нулиұлы         шаруашылығы вице-министрі
Құсайынов           - Қазақстан Республикасының
Марат Әпсеметұлы      Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі
Ерғожин             - Қазақстан Республикасының
Дәулет Еділұлы        Қаржы вице-министрі
Бекетаев            - Қазақстан Республикасының
Марат Бақытжанұлы     Әділет вице-министрі
Мәтішев             - Қазақстан Республикасы
Әлиақпар Болатұлы     Индустрия және сауда министрлігі
Бәсекелестікті қорғау комитетінің
төрағасы
Байқошқаров         - Қазақстан Республикасы Төтенше
Нұрмұхамед Берденұлы  жағдайлар министрлігі Мемлекеттік
материалдық резервтер комитетінің
төрағасы
Қазыбаев            - Қазақстан Республикасы Индустрия
Айдар Қалымтайұлы     және сауда министрлігі Сауда
қызметін реттеу комитетінің
төрағасы
Қабылдин            - "Самұрық" мемлекеттік активтерді
Қайыргелді Мақсұтұлы  басқару жөніндегі қазақстандық
холдингі" акционерлік қоғамы
төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы күн сайын мұнай өнімдері нарықтарының мониторингін жүргізсін, мұнай өнімдерінің негізгі түрлеріне бағаның өсуіне жол бермеу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по выработке предложений по предотвращению повышения цен на основные виды нефтепродуктов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года N 7-р
В целях выработки предложений по предотвращению повышения цен на основные виды нефтепродуктов:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Мынбаев                    - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич          ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Киинов                     - вице-министр энергетики и минеральных
Ляззат Кетебаевич            ресурсов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Салимгереев                - директор Департамента нефтяной
Малик Жанабаевич             промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, секретарь
Алдабергенов               - Председатель Агентства Республики
Нурлан Шадибекович           Казахстан по регулированию
естественных монополий
Айтжанов                   - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич               Республики Казахстан
Кусаинов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович            планирования Республики Казахстан
Ергожин                    - вице-министр финансов
Даулет Едилович              Республики Казахстан
Бекетаев                   - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович           Казахстан
Матишев                    - председатель Комитета по защите
Алиакпар Болатович           конкуренции Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Байкошкаров                - председатель Комитета по
Нурмухамед Берденович        государственным материальным резервам
Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Казыбаев                   - председатель Комитета по регулированию
Айдар Калымтаевич            торговой деятельности Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Кабылдин                   - заместитель председателя правления
Каиргельды Максутович        акционерного общества "Казахстанский
холдинг по управлению государственными
активами "Самрук" (по согласованию)
2. Рабочей группе ежедневно проводить мониторинг рынков нефтепродуктов, вырабатывать и вносить предложения в Правительство Республики Казахстан по предотвращению повышения цен на основные виды нефтепродуктов.
Премьер-Министр