Ә.С.Қыраубаев туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 4 ақпандағы N 24-ө Өкімі
Әлихан Сұлтанмұратұлы Қыраубаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Ақпараттық-талдау орталығының меңгерушісі болып тағайындалсын.
Премьер-Министр

О Краубаеве А.С.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 февраля 2008 года N 24-р
Назначить Краубаева Алихана Султанмуратовича заведующим Информационно-аналитическим центром Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр