Астана қаласы мен облыстық маңызы бар қалалар маңынан берілген жер мәселелері жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 15 ақпандағы N 37-ө Өкімі
Мемлекет басшысының 2008 жылғы 6 ақпандағы "Қазақстан халқының әл-ауқатын арттыру - мемлекеттік саясаттың басты мақсаты" атты Қазақстан халқына  Жолдауын  Астана қаласы мен облыстық маңызы бар қалалар маңынан берілген жер мәселелері бойынша іске асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                  - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы          Министрінің орынбасары, жетекші
Дауылбаев               - Қазақстан Республикасы Бас
Асхат Қайзоллаұлы         прокурорының орынбасары (келісім бойынша),
жетекшінің орынбасары
Өзбеков Өмірзақ         - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
басқару агенттігінің төрағасы,
жетекшінің орынбасары
Нұрпейісов              - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Жарқын Бегешұлы           орынбасарының кеңесшісі, хатшы
Ысқақов                 - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Нұрлан Әбділдаұлы         қорғау министрі
Оразбақов               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Ғалым Ізбасарұлы          сауда министрі
Бекетаев                - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы         вице-министрі
Күрішбаев               - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы        шаруашылығы вице-министрі
Қожамжаров              - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Қайрат Пернешұлы          қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігі (қаржы полициясы)
төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Омаров                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Қайсар Оспанұлы           сауда министрлігінің Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері
комитетінің төрағасы
Райымбеков              - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Сайлаухан Ғазизұлы        Кеңсесі Ұйымдастыру-инспекторлық жұмыс
және аумақтық даму бөлімінің меңгерушісі
Ұранхаев                - Қазақстан Республикасының Премьер-
Нұрлан Тельманұлы         Министрі Кеңсесінің Индустриялық-
инновациялық даму бөлімі меңгерушісінің
орынбасары
2. Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі топтың жұмыс органы болып белгіленсін.
3. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде қойылған мәселелерді зерделесін және Қазақстан Республикасы Үкіметіне оларды шешу жөнінде нақты ұсыныстар енгізсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов

О создании рабочей группы по вопросам предоставленных земель вокруг города Астаны и городов областного значения
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 февраля 2008 года N 37-р
В целях реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 февраля 2008 года "Повышение благосостояния граждан Казахстана - главная цель государственной политики" по вопросам предоставленных земель вокруг города Астаны и городов областного значения:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                    - Заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич            Республики Казахстан, руководитель
Дауылбаев                 - Заместитель Генерального прокурора
Асхат Кайзуллаевич          Республики Казахстан (по согласованию),
заместитель руководителя
Узбеков Умирзак           - Председатель Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами, заместитель руководителя
Нурпеисов                 - советник Заместителя Премьер-Министра
Жаркын Бегешович            Республики Казахстан, секретарь
Искаков                   - Министр охраны окружающей среды
Нурлан Абдильдаевич         Республики Казахстан
Оразбаков                 - Министр индустрии и торговли
Галым Избасарович           Республики Казахстан
Бекетаев                  - вице-министр юстиции
Марат Бахытжанович          Республики Казахстан
Куришбаев                 - вице-министр сельского хозяйства
Ахылбек Кажигулович         Республики Казахстан
Кожамжаров                - Заместитель Председатель Агентства
Кайрат Пернешович           Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
(по согласованию)
Омаров                    - председатель Комитета по делам
Кайсар Оспанович            строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Раимбеков                 - Заведующий Отделом организационно-
Сайлаухан Газизович         инспекторской работы и территориального
развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Уранхаев                  - заместитель Заведующего Отделом
Нурлан Тельманович          индустриально-инновационного развития
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
2. Рабочим органом группы определить Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
3. Рабочей группе в срок до 1 июня 2008 года рассмотреть поставленные вопросы и внести в Правительство Республики Казахстан конкретные предложения по их решению.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения оставляю за собой.
Премьер-Министр                            К. Масимов