Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитетінің "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" республикалық мемлекеттік кәсіпорны қызметінің мәселелері жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 21 наурыздағы N 70-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының проблемалық мәселелерін шешу жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Күрішбаев                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы             шаруашылығы министрі, жетекші
Рябцев                       - Қазақстан Республикасы Ауыл
Анатолий Дмитриевич            шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің төрағасы,
жетекшінің орынбасары
Бадашев                      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Ерлан Айтмаханұлы              шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің басқарма
бастығы, хатшы
Өтегенов                     - Қазақстан Республикасының
Амангос Титауұлы               Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Сыздықов                     - Қазақстан Республикасының
Тито Уақапұлы                  Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Нехорошев                    - Қазақстан Республикасының
Владимир Анфианович            Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Петров                       - Қазақстан Республикасының
Валерий Викторович             Төтенше жағдайлар вице-министрі
Кадюков                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Николай Викторович             министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитеті
төрағасының орынбасары
Мартыненко                   - Қазақстан Республикасы Табиғи
Анна Владимировна              монополияларды реттеу агенттігі
тарифтік, техникалық реттеу және
әдістеме басқармасының бастығы
Исекешев                     - Қарағанды облысы әкімінің
Ерлан Өрентайұлы               орынбасары
Бастенов                     - Павлодар облысы әкімінің
Төлеген Қаратайұлы             орынбасары
Сейдалиев                    - Қазақстан Республикасы
Берік Меңлібекұлы              Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі Экономика
саласын дамыту департаментінің
бірінші санатты сарапшысы
Тұрлыбек                     - Қарағанды облысы энергетика
Арман Алашұлы                  және коммуналдық шаруашылық
департаментінің директоры
Абеу                         - "Қарағанды Су" жауапкершілігі
Саят Мрасылұлы                 шектеулі серіктестігінің бас
директоры (келісім бойынша)
Егенов                       - Қазақстан Республикасы Ауыл
Мейірбек Дүйсенбайұлы          шаруашылығы министрлігінің Су
ресурстары комитеті "Қаныш
Сәтпаев атындағы канал"
республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының бас директоры
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан
Республикасы Премьер-Министрінің 2008.05.15 N  130-ө  Өкімімен.

О создании рабочей группы по вопросам деятельности Республиканского государственного предприятия "Канал имени Каныша Сатпаева" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 марта 2008 года N 70-р
В целях выработки предложений по решению проблемных вопросов Республиканского государственного предприятия "Канал имени Каныша Сатпаева" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Куришбаев                   - Министр сельского хозяйства Республики
Акылбек Кажигулович           Казахстан, руководитель
Рябцев                      - председатель Комитета по водным
Анатолий Дмитриевич           ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Бадашев                     - начальник управления Комитета по
Ерлан Айтмаханович            водным ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан,
секретарь
Утегенов                    - депутат Мажилиса Парламента Республики
Амангос Титауович             Казахстан (по согласованию)
Сыздыков                    - депутат Мажилиса Парламента Республики
Тито Уахапович                Казахстан (по согласованию)
Нехорошев                   - депутат Мажилиса Парламента Республики
Владимир Анфианович           Казахстан (по согласованию)
Петров                      - вице-Министр по чрезвычайным ситуациям
Валерий Викторович            Республики Казахстан
Кадюков                     - заместитель председателя Комитета
Николай Викторович            государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Мартыненко                  - начальник управления тарифного,
Анна Владимировна             технического регулирования и
методологии Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий
Исекешев                    - заместитель акима Карагандинской
Ерлан Орентаевич              области
Бастенов                    - заместитель акима Павлодарской области
Толеген Каратаевич
Сейдалиев                   - эксперт первой категории Департамента
Берик Менлибекович            развития отраслей экономики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Турлубек                    - директор департамента энергетики и
Арман Алашевич                коммунального хозяйства Карагандинской
области
Абеу                        - генеральный директор товарищества с
Саят Мрасылович               ограниченной ответственностью
"Караганды Су" (по согласованию)
Егенов                      - генеральный директор Республиканского
Мейрбек Дуйсенбаевич          государственного предприятия "Канал
имени Каныша Сатпаева" Комитета по
водным ресурсам Министерства
сельско-го хозяйства Республики
Казахстан
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 15.05.2008  N 130-р .

2. Жұмыс тобы екі ай мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының проблемалық мәселелерін шешу жөнінде ұсыныстар берсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в двухмесячный срок представить в Правительство Республики Казахстан предложения по решению проблемных вопросов Республиканского государственного предприятия "Канал имени Каныша Сатпаева" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
Премьер-Министр                                  К. Масимов