Оман Сұлтандығы Үкіметімен келіссөздер жүргізу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 21 наурыздағы N 71-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2009 жылғы 5 ақпандағы N 20-ө Өкімімен.
Ескерту. Өкімнің күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2009 жылғы 5 ақпандағы N 20-ө Өкімімен.
Оман Сұлтандығы Үкіметімен 1992 жылғы 18 қаңтардағы Кредиттік келісім жөніндегі берешекті қайта құрылымдау туралы келіссөздер жүргізу мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Қиынов                        - Қазақстан Республикасының
Ләззат Кетебайұлы               Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрі,
жетекші
Сүйесінов                     - Қазақстан Республикасы
Амантай Кемелұлы                Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігінің
Мұнай өнеркәсібі департаменті
директорының орынбасары,
жетекшінің орынбасары
Қосмұратова                   - Қазақстан Республикасы
Айгүл Жаңабергенқызы            Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
Халықаралық ынтымақтастық
және хаттама департаментінің
жетекші маманы, хатшы
Лама Шариф                    - Қазақстан Республикасының
Қайрат Қайырбекұлы              Сауд Арабиясы Корольдігіндегі
Төтенше және Өкілетті елшісі
Козлов                        - Қазақстан Республикасы
Юрий Константинович             Қаржы министрлігі Үкіметтік
қарыздарды тарту департаментінің
директоры
Батыршаев                     - Қазақстан Республикасы Сыртқы
Бақыт Дәнебекұлы                істер министрлігінің Азия және
Африка департаменті директорының
орынбасары
Қуанышбаев                    - Қазақстан Республикасы Әділет
Ермек Мекебайұлы                министрлігінің Халықаралық құқық
және мемлекеттің мүліктік
құқықтарын қорғау департаменті
директорының орынбасары
Симсиве                       - Қазақстан Республикасы
Олеги Олегович                  Экономикалық қылмысқа және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
агенттігінің (қаржы полициясы)
Қаржылық қылмыстарды ашу
департаменті қылмыстық қаржыларды
ашу басқармасының бастығы
(келісім бойынша)
Бекназарова                   - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы
Айгүл Жақсықұлқызы              акционерлік қоғамының
Корпоративтік қаржыландыру
департаменті директорының
орынбасары (келісім бойынша)
Нүртаев                       - "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндіру
Қуандық Темірқанұлы             акционерлік қоғамы Корпоративтік
қаржыландыру департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Тілепова                      - "ҚазМұнайГаз" Барлау Өндіру
Сарбиназ Өмірзаққызы            акционерлік қоғамы Корпоративтік
қаржыландыру департаментінің
талдаушысы (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для ведения переговоров с Правительством Султаната Оман
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 марта 2008 года N 71-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 февраля 2009 года N 20-p
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РКа от 05.02.2009 N 20-p .
В целях проведения переговоров с Правительством Султаната Оман о реструктуризации задолженности по Кредитному Соглашению от 18 января 1992 года:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Киинов                      - вице-министр энергетики и минеральных
Ляззат Кетебаевич             ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Суесинов                    - заместитель директора Департамента
Амантай Кемелович             нефтяной промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Космуратова                 - ведущий специалист Департамента
Айгуль Жанабергеновна         международного сотрудничества и
протокола Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан, секретарь
Лама Шариф                  - Чрезвычайный и Полномочный Посол
Кайрат Каирбекович            Республики Казахстан в Королевстве
Саудовской Аравии
Козлов                      - директор Департамента привлечения
Юрии Константинович           правительственных займов Министерства
финансов Республики Казахстан
Батыршаев                   - заместитель директора Департамента
Бахыт Данебекович             Азии и Африки Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Куанышбаев                  - заместитель директора Департамента
Ермек Мекебаевич              международного права и защиты
имущественных прав государства
Министерства юстиции Казахстан
Республики
Симсиве                     - начальник управления по раскрытию
Олеги Олегович                финансовых преступлений Департамента
по раскрытию финансовых преступлений
Агентства Республики Казахстан по
борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция) (по согласованию)
Бекназарова                 - заместитель директора Департамента
Айгуль Жаксыкуловна           корпоративного финансирования
акционерного общества "Национальная
компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Нуртаев                     - директор Департамента корпоративного
Куандык Темерканович          финансирования акционерного общества
"Разведка Добыча "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Тлепова                     - аналитик Департамента корпоративного
Сарбиназ Умирзаковна          финансирования акционерного общества
"Разведка Добыча "КазМунайГаз"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы Оман Сұлтандығы Үкіметінің құзыретті өкілдерімен келіссөздер жүргізсін және 2008 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімге Қазақстан Республикасының Үкіметіне берешекті қайта құрылымдау мәселесін реттеу жөнінде нақты ұсыныстар енгізсін.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Оман Сұлтандығы Үкіметімен келіссөздер жүргізу күні мен орнын келіссін.
4. "Оман Сұлтандығы Үкіметімен келіссөздер жүргізу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 9 маусымдағы N 171-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе провести переговоры с компетентными представителями Правительства Султаната Оман и в срок до 1 июля 2008 года внести в Правительство Республики Казахстан конкретные предложения по урегулированию вопроса реструктуризации задолженности.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан согласовать с Правительством Султаната Оман дату и место проведения переговоров.
4. Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 июня 2004 года N 171-р "О создании рабочей группы для ведения переговоров с Правительством Султаната Оман".
Премьер-Министр                                 К.Масимов