Е.А. Біртанов туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 31 наурыздағы N 75-ө Өкімі
Елжан Амантайұлы Біртанов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кеңесшісі болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                                    К.Мәсімов

О Биртанове Е.А.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 марта 2008 года N 75-р
Назначить Биртанова Елжана Амантаевича советником Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                         К.Масимов