Э.Р. Хамитова туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 31 наурыздағы N 76-ө Өкімі
Эльмира Рамильқызы Хамитова Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Әлеуметтік-экономикалық бөлімі меңгерушісінің орынбасары болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                                    К.Мәсімов

О Хамитовой Э.Р.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 марта 2008 года N 76-р
Назначить Хамитову Эльмиру Рамильевну заместителем заведующего Социально-экономическим отделом Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                          К.Масимов