Әлеуметтік саладағы серпінді жобаларды іске асыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі N 82-ө Өкімі
Әлеуметтік саладағы серпінді жобаларды іске асыру мақсатында ұсыныстар әзірлеу үшін:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ербол Тұрмаханұлы             Министрінің орынбасары, жетекші
Сұлтанов                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы             және бюджеттік жоспарлау министрі,
жетекшінің орынбасары
Нүсіпова                    - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Әсем Бекқызы                  сақтау вице-министрі, хатшы
Шәмшидинова                 - Қазақстан Республикасының Білім және
Күләш Ноғатайқызы             ғылым вице-министрі
Маханбетәжиев               - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Батыр Әпенұлы                 және байланыс агенттігінің жауапты
хатшысы
Бекетаев                    - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы             вице-министрі
Кармазина                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Лена Мағауияқызы              және бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Мұханов                     - Қазақстан Республикасы Президентінің
Мақсат Нұрдәулетұлы           Әкімшілігінің Стратегиялық әзірлемелер
және талдау орталығының меңгерушісі
(келісім бойынша)
Бишімбаев                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуандық Уәлиханұлы            Әкімшілігі Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша)
Ескендіров                  - Қазақстан Республикасы Президенті
Абай Мұқашұлы                 Әкімшілігінің Стратегиялық әзірлемелер
және талдау орталығы меңгерушісінің
орынбасары (келісім бойынша)
Котенко                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Наталья Леонидовна            Министрінің Кеңсесі Әлеуметтік-
экономикалық бөлімінің меңгерушісі
Құрманғалиева               - Қазақстан Республикасы Экономика
Аида Даденқызы                және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Әлеуметтік саланы дамыту
департаментінің директоры
Нұрғожаева                  - Қазақстан Республикасы Білім және
Татьяна Александровна         ғылым министрлігі Қаржы
департаментінің директоры
Раева                       - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Бақыт Темірбайқызы            сақтау министрлігі Экономика және
қаржы департаментінің директоры
Бимендина                   - Астана қаласы Білім департаментінің
Әсима Тімкенқызы              директоры
Кәрібеков                   - Астана қаласы Денсаулық сақтау
Темірлан Сібірұлы             департаментінің директоры
Манасова                    - "Қазақстан Республикасының Үкіметі
Аяна Тоқтағанқызы             мен Ұлттық Банкінің жанындағы Ұлттық
талдамалық орталық" акционерлік
қоғамының басқарма төрайымы (келісім
бойынша)
Жұмағалиев                  - "Қазақтелеком" акционерлік қоғамының Асқар Қуанышұлы               басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Өтеулина                    - "Қазына" орнықты даму қоры"
Хафиза Мұхтарқызы             акционерлік қоғамының басқарушы
директоры (келісім бойынша)
Исин                        - Қазақстандық ІТ-компаниялары
Нұрлан Құрманғалиұлы          қауымдастығының президенті (келісім
бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по реализации прорывных проектов в социальной сфере
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года N 82-р
В целях выработки предложений по реализации прорывных проектов в социальной сфере:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович            Республики Казахстан, руководитель
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Нусупова                    - вице-министр здравоохранения
Асем Бековна                  Республики Казахстан, секретарь
Шамшидинова                 - вице-министр образования и науки
Куляш Ногатаевна              Республики Казахстан
Маханбетажиев               - ответственный секретарь Агентства
Батыр Апенович                Республики Казахстан по информатизации
и связи
Бекетаев                    - вице-министр юстиции Республики
Марат Бакытжанович            Казахстан
Кармазина                   - вице-министр экономики и бюджетного
Лена Магауяновна              планирования Республики Казахстан
Муханов                     - заведующий Центром стратегических
Максат Нурдаулетович          разработок и анализа Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Бишимбаев                   - заведующий Отделом социально-
Куандык Уалиханович           экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Искандиров                  - заместитель Заведующего Центром
Абай Мукашевич                стратегических разработок и анализа
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Котенко                     - заведующая Социально-экономическим
Наталья Леонидовна            отделом Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Курмангалиева               - директор Департамента развития
Аида Даденовна                социальной сферы Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Нургожаева                  - директор Финансового департамента
Татьяна Александровна         Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Раева                       - директор Департамента экономики и
Бакыт Темирбаевна             финансов Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Бимендина                   - директор Департамента образования
Асима Тимкеновна              города Астаны
Карибеков                   - директор Департамента здравоохранения
Темирлан Сибирьевич           города Астаны
Манасова                    - председатель правления акционерного
Аяна Токтагановна             общества "Национальный аналитический
центр при Правительстве и Национальном
Банке Республики Казахстан"
(по согласованию)
Жумагалиев                  - председатель правления акционерного
Аскар Куанышевич              общества "Казахтелеком"
(по согласованию)
Утеулина                    - управляющий директор акционерного
Хафиза Мухтаровна             общества "Фонд устойчивого развития
"Казына" (по согласованию)
Исин                        - президент Казахстанской ассоциации IT-
Нурлан Курмангалиевич         компаний (по согласованию)

2. Жұмыс тобы Қазақстан Республикасы Президентінің қатысуымен өткен 2008 жылғы 12 наурыздағы кеңес хаттамасының 3-тармағында белгіленген мерзімдерге сәйкес әлеуметтік саладағы серпінді жобаларды іске асыру жөнінде ұсыныстар әзірлесін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов

2. Рабочей группе в соответствии со сроками, установленными пунктом 3 протокола совещания с участием Президента Республики Казахстан от 12 марта 2008 года, выработать предложения по реализации прорывных проектов в социальной сфере и внести в Правительство Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                                     К. Масимов