Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы темір жол көлігі саласындағы мүліктік қатынастарды реттеу мәселелері жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 16 сәуірдегі N 91-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы темір жол көлігі саласындағы мүліктік қатынастарды реттеу мәселелері жөніндегі ұсыныстарды пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жәмішев                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы             министрі, жетекші
Өтепов                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Эдуард Карлович               министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің төрағасы,
жетекшінің орынбасары
Жайжұманова                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Әсемгүл Абайқызы              министрлігі Мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитетінің мемлекет
қатысатын мемлекеттік емес заңды
тұлғалармен жұмыс басқармасы ұлттық
компаниялармен жұмыс бөлімінің
бастығы, хатшы
Қасымбек                    - Қазақстан Республикасының Көлік және
Жеңіс Махмудұлы               коммуникация вице-министрі
Нәрігеев                    - Қазақстан Республикасы Көлік және
Бекболат Қойжанұлы            коммуникация министрлігінің Көлік
және қатынас жолдары комитеті
төрағасының орынбасары
Ыбырайымов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ғалымжан Уалханұлы            министрлігінің мемлекеттік мүлік және
жекешелендіру комитеті мемлекет
қатысатын мемлекеттік емес заңды
тұлғалармен жұмыс басқармасының
бастығы
Шалбаев                     - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Айдар Есламбекұлы             министрлігінің Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы департаменті Ресеймен
ынтымақтастық басқармасының бастығы
Демесінова                  - Қазақстан Республикасы Әділет
Анаргүл Махамбетәлиқызы       министрлігі Халықаралық құқық және
мемлекеттің мүліктік құқықтарын қорғау
департаменті Еуропа және Америка
елдерімен халықаралық шарттарды
сараптау бөлімінің бас маманы
Байдәулетов                 - "Самұрық" мемлекеттік активтерді
Нұржан Тәліпұлы               басқару жөніндегі қазақстандық
холдингі" акционерлік қоғамы көлік
және өнеркәсіп активтерін басқару
департаментінің директоры (келісім
бойынша)
Сәмбетов                    - "Қазақстан темір жолы" ұлттық
Қалтай Сәмбетұлы              компаниясы" акционерлік қоғамының
басқарушы директоры (келісім бойынша)
Ахметбеков                  - "Қазақстан темір жолы" ұлттық
Рысбек Қасымбекұлы            компаниясы" акционерлік қоғамының
басқарушы директоры - "Магистральды
желі дирекциясы" филиалының директоры
(келісім бойынша)
Мұсылманқұлов               - "Қазақстан темір жолы" ұлттық
Әділбек Қадырбекұлы           компаниясы" акционерлік қоғамының
Активтерді басқару департаменті
директорының міндетін атқарушы
(келісім бойынша).

О создании рабочей группы по вопросам урегулирования имущественных отношений в области железнодорожного транспорта между Республикой Казахстан и Российской Федерацией
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 апреля 2008 года N 91-р
В целях выработки предложений по вопросам урегулирования имущественных отношений в области железнодорожного транспорта между Республикой Казахстан и Российской Федерацией:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан,
Болат Бидахметович            руководитель
Утепов                      - председатель Комитета государственного
Эдуард Карлович               имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Жайжуманова                 - начальник отдела по работе с
Асемгуль Абаевна              национальными компаниями управления
по работе с негосударственными
юридическими лицами с государственным
участием Комитета государственного
имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан,
секретарь
Касымбек                    - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудович              Республики Казахстан
Нарегеев                    - заместитель председателя Комитета
Бекболат Койжанович           транспорта и путей сообщения
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Ибраимов                    - начальник управления по работе с
Калымжан Уалиханович          негосударственными юридическими
лицами с государственным участием
Комитета государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Шалбаев                     - начальник управления сотрудничества с
Айдар Есламбекович            Россией Департамента Содружества
Независимых Государств Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Демесинова                  - главный специалист отдела экспертизы
Анаргуль Махамбеталиевна      международных договоров со странами
Европы и Америки Департамента
международного права, и защиты
имущественных прав государства
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Байдаулетов                 - директор по управлению транспортными и
Нуржан Талипович              промышленными активами акционерного
общества "Казахстанский холдинг по
управлению государственными активами
"Самрук" (по согласованию)
Самбетов                    - управляющий директор акционерного
Калтай Самбетович             общества "Национальная компания
"Қазақстан темір жолы"
(по согласованию)
Ахметбеков                  - управляющий директор - директор
Рысбек Касымбекович           филиала акционерного общества
"Национальная компания "Қазақстан
темір жолы" "Дирекция магистральной
сети" (по согласованию)
Мусулманкулов               - исполняющий обязанности директора
Адильбек Кадырбекович         Департамента по управлению активами
акционерного общества "Национальная
компания "Қазақстан темір жолы"
(по согласованию).

2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясы арасындағы темір жол көлігі саласындағы мүліктік қатынастарды реттеу жөніндегі ұсыныстарды әзірлесін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Б.Б. Жәмішевке жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К.Мәсімов

2. Рабочей группе в месячный срок выработать предложения по урегулированию имущественных отношений в области железнодорожного транспорта между Республикой Казахстан и Российской Федерацией.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра финансов Республики Казахстан Жамишева Б.Б.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                         К. Масимов