Энергия үнемдеуші технологияларды енгізу туралы ұсыныстар әзірлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі N 101-ө Өкімі
Қазақстан Республикасында энергия үнемдеуші технологияларды енгізуді іске асыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Тұрғанов                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
Дүйсенбай Нұрбайұлы         және минералдық ресурстар вице-
министрі, жетекші
Рамазанов                 - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Мұрат Зикенұлы              минералдық ресурстар министрлігі
Мемлекеттік энергетикалық қадағалау
комитетінің төрағасы, жетекшінің
орынбасары
Еділбаев                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Бауыржан Қанатұлы           минералдық ресурстар министрлігінің
Мемлекеттік энергетикалық қадағалау
комитеті мониторинг және талдау
басқармасының бас маманы, хатшы
Әлиев                     - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Ертісбай Ахметұлы           минералдық ресурстар министрлігінің
Мемлекеттік энергетикалық қадағалау
комитеті төрағасының орынбасары
Бекнияз                   - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Болат Қабыкенұлы            қорғау министрлігі Орнықты даму және
ғылыми-талдамалық қамтамасыз ету
департаментінің директоры
Бертісбаев                - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Несіпқұл Бертісбайұлы       минералдық ресурстар министрлігі
Энергетика және көмір өнеркәсібін
дамыту департаментінің директоры
Көккөзова                 - Қазақстан Республикасы Табиғи
Қалила Таңатқызы            монополияларды реттеу агенттігі Электр
және жылу энергетикасы саласындағы
реттеу департаменті директорының
орынбасары
Рахымов                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Расұл Нұрланұлы             сауда министрлігі Индустриялық-
инновациялық саясат департаменті
индустриалдық саясатты үйлестіру
басқармасының бастығы
Мартыненко                - Қазақстан Республикасы Табиғи
Анна Владимировна           монополияларды реттеу агенттігі
Құбыржол және су кәріздері жүйелері
саласындағы реттеу департаментінің
басқарма бастығы
Қосқараева                - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Шарбан Сапарқызы            министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешенді
дамыту стратегиясы және аграрлық саясат
департаменті аграрлық ғылым, жоғары
білім және инновациялық қамтамасыз ету
басқармасының бөлім бастығы
Ахметов                   - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Ермек Салықұлы              Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
комитетінің мониторинг және
жекешелендіруден кейінгі бақылау
басқармасы мониторинг нәтижелерін
талдау бөлімінің бастығы
Әмірханов                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Жомарт Амангелдіұлы         бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Экономика салаларын дамыту департаменті
отын-энергетикасы, өнеркәсіп, құрылыс
кешендерін және тұрғын үй-коммуналдық
саланы дамыту басқармасының бас
сарапшысы
Айтымбетов                - Қазақстан Республикасы Әділет
Алтынбек Жақыпбекұлы        министрлігі Заңға тәуелді актілер
департаментінің сарапшысы
Қазғанбаев                - "Қазагро" ұлттық холдингі" акционерлік
Эльдар Шәмілұлы             қоғамы Жобалармен жұмыс жөніндегі
департаментінің директоры (келісім
бойынша)
Календарев                - "Самұрық-Энерго" акционерлік қоғамы
Ахат Нихатович              Өндірістік-техникалық департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Оразалинов                - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік
Шаймерден Әбілмәжінұлы      қоғамы Инвестициялар департаментінің
бас менеджері (келісім бойынша)
Сүлейменов                - "Самұрық" мемлекеттік активтерді
Қалқаман Айтбайұлы          басқару жөніндегі қазақстандық
холдингі" акционерлік қоғамы электр
энергетикалық активтерді басқару
жөніндегі тобының бас сарапшысы
(келісім бойынша)
Доскемпіров               - "Академик Ш.Ч.Чокин атындағы энергетика
Берікхан Мақыпұлы           ҚазҒЗИ" акционерлік қоғамы басқармасы
төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Трофимов                  - "Академик Ш.Ч.Чокин атындағы энергетика
Герман Геннадьевич          ҚазҒЗИ" акционерлік қоғамының зертхана
меңгерушісі (келісім бойынша)

О создании рабочей группы по выработке предложений о внедрении энергосберегающих технологий
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 апреля 2008 года N 101-р
В целях выработки предложений по реализации внедрения энергосберегающих технологий в Республике Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Турганов                    - вице-министр энергетики и минеральных
Дуйсенбай Нурбаевич           ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Рамазанов                   - председатель Комитета по
Мурат Зикенович               государственному энергетическому
надзору Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Едильбаев                   - главный специалист управления
Бауыржан Канатович            мониторинга и анализа Комитета по
государственному энергетическому
надзору Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан, секретарь
Алиев                       - заместитель председателя Комитета
Ертысбай Ахметжанович         по государственному энергетическому
надзору Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Бекнияз                     - директор Департамента устойчивого
Болат Кабыкенович             развития и научно-аналитического
обеспечения Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Бертисбаев                  - директор Департамента развития
Несипкул Бертисбаевич         энергетики и угольной промышленности
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Коккозова                   - заместитель директора Департамента
Калила Танатовна              по регулированию в сфере электро- и
теплоэнергетики Агентства по
регулированию естественных монополий
Республики Казахстан
Рахимов                     - начальник управления координации
Расул Нурланович              индустриальной политики Департамента
индустриально-инновационной политики
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Мартыненко                  - начальник управления Департамента по
Анна Владимировна             регулированию в сфере трубопроводных
и водоканализационных систем
Агентства по регулированию
естественных монополий Республики
Казахстан
Коскараева                  - начальник отдела управления
Шарбан Сапаровна              аграрной науки, высшего образования и
инновационного обеспечения в
агропромышленном комплексе
Департамента стратегии развития
агропромышленного комплекса и
аграрной политики Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Ахметов                     - начальник отдела анализа результатов
Ермек Саликович               мониторинга управления мониторинга и
постприватизационного контроля
Комитета государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Амирханов                   - главный эксперт управления развития
Жомарт Амангельдиевич         топливно-энергетического,
промышленного, строительного
комплексов и жилищно-коммунальной
сферы департамента развития отраслей
экономики Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Айтымбетов                  - эксперт Департамента подзаконных актов
Алтынбек Жакыпбекович         Министерства юстиции Республики
Казахстан
Казганбаев                  - директор Департамента по работе с
Эльдар Шамильевич             проектами акционерного общества
"Национальный холдинг "Казагро"
(по согласованию)
Календарев                  - директор производственно-технического
Ахат Нихатович                Департамента акционерного общества
"Самрук-Энерго" (по согласованию)
Уразалинов                  - главный менеджер Департамента
Шаймерден Абильмажинович      по инвестициям акционерного общества
"Фонд устойчивого развития "Қазына"
(по согласованию)
Сулейменов                  - главный эксперт группы по управлению
Калкаман Айтбаевич            электроэнергетическими активами
акционерного общества "Холдинг
"Самрук" (по согласованию)
Доскемпиров                 - заместитель председателя правления
Берикхан Макипович            акционерного общества "КазНИИ
энергетики им. академика Ш.Ч. Чокина"
(по согласованию)
Трофимов                    - заведующий лабораторией акционерного
Герман Геннадьевич            общества "КазНИИ энергетики им.
академика Ш.Ч. Чокина"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 қарашаға дейінге мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне энергия үнемдеуші технологияларды енгізу туралы ұсыныстар берсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                     К.Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 1 ноября 2008 года представить в Правительство Республики Казахстан предложения о внедрении энергосберегающих технологий.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов