Әкімшілік реформаның негізгі бағыттарын тусіндіру жөніндегі медиа-жоспарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 15 шілдедегі N 191-ө Өкімі
Әкімшілік реформаның негізгі бағыттарын түсіндіру және ақпараттық қолдау жөніндегі тиімді жұмыстарды қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған әкімшілік реформаның негізгі бағыттарын түсіндіру жөніндегі медиа-жоспар (одан әрі - медиа-жоспар) бекітілсін.
2. Орталық және жергілікті атқарушы органдар:
1) медиа-жоспарда көзделген іс-шаралардың орындалуын;
2) 2008 жылғы 5 қазанға және 2009 жылғы 5 қаңтарға медиа-жоспардың орындалуы жөніндегі есептерді Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі 2008 жылғы 15 қазанға және 2009 жылғы 15 қаңтарға медиа-жоспардың орындалуы жөніндегі жиынтық есепті Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.
4. Медиа-жоспардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                    К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2008 жылғы 15 шілдедегі
N 191-ө өкімімен
бекітілген
Әкімшілік реформаның негізгі бағыттарын түсіндіру жөніндегі
медиа-жоспары
Осы медиа-жоспар әкімшілік реформаны іске асыру мәселесі бойынша кеңейтілген жарияланымдардың, теле- және радиосюжеттердің, ақпараттық хабарламалардың, сұхбаттардың, комментарийлер мен үндесулердің шығуын көздейді. Осы жоспар әкімшілік реформаның (бұдан әрі - реформа) тұжырымдамалы ресімділігін көрсету үшін әзірленді.
Бұл ретте, ерекше екпін өкілеттіктерді бөлу, қосарлану мен жауапсыздықты болдырмау, мемлекеттік емес құрылымдардың функцияларының бір бөлігін беру жөніндегі мақсатты түсіндіруге жасалатын болады. БАҚ-тағы жекелеген бағыттар халықаралық тәжірибенің ашықтығы, мотивациясын арттыруға арналған реформаның бағыттылығы, жұмыс сапасы мен мемлекеттік қызметшілердің имиджін жақсарту жөніндегі жұмыс болмақ.
Р/с
N
Іс-шараның атауы
Бұқаралық
ақпарат
құралдары
Орындалуына
жауаптылар
Орындалу
мерзімі
1
2
3
4
5
1. Ұйымдастыру іс-шаралары
1
Электронды үкіметті
енгізу мәселелері
жөніндегі Интернет-
конференция ұйымдастыру
Электронды
үкіметтің
сайты,
"Қазақпарат"
АБА
2008
жылғы
шілде
2
Республикалық телеар-
налар хабарларының
бірінің шеңберінде
мемлекеттік қызмет
стандарттарын енгізу
мәселелерін ұйымдастыру
"Хабар"
агенттігі"
АҚ, "Қазақ-
стан" ТРК
МҚА (келісім
бойынша),
Әділетмині,
МАМ, мүдделі
мемлекеттік
органдар
2008
жылғы
шілде
3
Бағдарламаны іске асыру
туралы кең түрдегі
жарияланымдардың, теле-
және радиохабарлардың
(жаңалықтар, талдама-
лық, интерактивті),
ақпараттық хабарлардың,
сөздердің, сұхбаттар-
дың, жұртшылық өкілдері
үндесулерінің шығуын
қамтамасыз ету
Мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық БАҚ-тар
МАМ
2008
жылғы
шілде -
желтоқсан
4
Республикалық БАҚ-ты
шақыра отырып, халыққа
қызмет көрсету орталық-
тарында азаматтарға
қызмет көрсету сапасын
жақсарту жөнінде жұрт-
шылық және азаматтық
қоғам институттары
өкілдерімен дөңгелек
үстел өткізу
Мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық БАҚ-тар
Әділетмині,
МАМ, мүдделі
мемлекеттік
органдар
2008
жылғы
тамыз
5
ЭБЖМ басшылығының
бюджеттік процессте
жаңа тәсілдерді енгізу
мәселелері бойынша бас-
пасөз-мәслихатын өткізу
Мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық БАҚ-тар
ЭБЖМ, МАМ
2008
жылғы
тамыз
6
Мемлекеттік қызмет
көрсету сапасын арттыру
жөнінде Интернет-конфе-
ренция өткізу
"Қазақпарат" ҰА сайты
Әділетмині,
МАМ, мүдделі
мемлекеттік
органдар
2008
жылғы
қазан
7
Мемлекеттік қызмет
істері агенттігінің
төрағасы Ғ.Р. Әбдірахи-
мовтің кадр саясаты
тұжырымдамасы бойынша
баспасөз-конференция
өткізу
Республика-
лық БАҚ-тар
МҚА (келісім
бойынша),
МАМ
2008
жылғы
қазан
8
Мемлекеттік қызметті
ұсыну сапасының әлеуме-
ттік зерттеу нәтижелері
бойынша баспасөз-конфе-
ренция өткізу
Мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық БАҚ-тар
МҚА (келісім
бойынша),
МАМ
2008
жылғы
желтоқсан
9
Халыққа мемлекеттік
қызметті ұсыну стандар-
ттарын енгізу жөніндегі
қорытылған талдамалық
материалдармен БАҚ-ты
қамтамасыз ету
Мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық БАҚ-тар
МҚА (келісім
бойынша),
Әділетмині,
МАМ, мүдделі
мемлекеттік
органдар
2008
жылғы
желтоқсан
10
Мемлекеттік қызметті
кадрмен қамтамасыз ету
жөнінде қорытылған
ақпаратпен БАҚ-ты
қамтамасыз ету
Мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық БАҚ-тар
МҚА (келісім
бойынша),
Әділетмині,
МАМ
2008
жылғы
желтоқсан

Об утверждении медиа-плана по разъяснению основных направлений административной реформы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июля 2008 года N 191-р
В целях обеспечения эффективной работы по разъяснению и информационной поддержке основных направлений административной реформы:
1. Утвердить прилагаемый медиа-план по разъяснению основных направлений административной реформы (далее - медиа-план).
2. Центральным и местным исполнительным органам обеспечить:
1) выполнение мероприятий, предусмотренных медиа-планом;
2) представление в Министерство культуры и информации Республики Казахстан отчетов по исполнению медиа-плана к 5 октября 2008 года и 5 января 2009 года.
3. Министерству культуры и информации представлять в Правительство Республики Казахстан сводный отчет по исполнению медиа-плана к 15 октября 2008 года и 15 января 2009 года.
4. Контроль за исполнением медиа-плана возложить на Министерство культуры и информации Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 июля 2008 года N 191-р
Медиа-план
по разъяснению основных направлений административной реформы
Настоящий медиа-план предполагает выход развернутых публикаций, теле- и радиосюжетов, информационных сообщений, выступлений, интервью, комментариев и откликов по вопросу реализации административной реформы. Данный план разработан для демонстрации концептуальной оформленности административной реформы (далее - реформа).
При этом особый акцент будет сделан на целенаправленное разъяснение работы по разграничению полномочий, исключению дублирования и безответственности, передаче части функций негосударственным структурам. Отдельным направлением в СМИ будет работа по раскрытию международного опыта, направленность реформы на повышение мотивации, качества работы и улучшение имиджа госслужащих.
N
п/п
Наименование
мероприятия
Средства
массовой
информации
Ответст-
венные за
исполнение
Сроки
исполне-
ния
1
2
3
4
5
1. Организационные мероприятия
1
Организация Интернет-
конференции по вопросам
внедрения электронного
правительства
Сайт
электронного
правительства,
"Казинформ"
АИС
Июль
2008 года
2
Организация в рамках
одной из передач
республиканских
телеканалов рассмотрения
вопросов по внедрению
стандартов
государственных услуг
АО "Агентство
"Хабар",
ТРК
"Қазақстан"
АДГС
(по согла-
сованию),
МЮ, МКИ,
заинтере-
сованные
государ-
ственные
органы
Июль
2008 года
3
Обеспечить выход
развернутых публикаций,
теле- и радиопередач
(новостные, аналитичес-
кие, интерактивные),
информационных
сообщений, выступлений,
интервью, откликов
представителей
общественности о
реализации реформы
Республикан-
ские СМИ,
выполняющие
госзаказ
МКИ
Июль-
декабрь
2008 года
4
Проведение круглого
стола с представителями
общественности и
институтов гражданского
общества по улучшению
качества обслуживания
граждан в ЦОНах с
приглашением
республиканских СМИ
Республикан-
ские СМИ,
выполняющие
госзаказ
МЮ, МКИ,
заинтере-
сованные
государ-
ственные
органы
Август
2008 года
5
Проведение пресс-
конференции руководства
МЭБП по вопросам
внедрения новых подходов
в бюджетном процессе
Республикан-
ские СМИ,
выполняющие
госзаказ
МЭБП, МКИ
Август
2008 года
6
Проведение Интернет-
конференции по
повышению качества
государственных услуг
Сайт НК
"Казинформ"
МЮ, МКИ,
заинтере-
сованные
государ-
ственные
органы
Октябрь
2008 года
7
Проведение пресс-
конференции Председателя
АДГС Абдрахимова Г.Р.
по концепции кадровой
политики
Республикан-
ские СМИ
АДГС (по
согласова-
нию), МКИ
Октябрь
2008 года
8
Проведение пресс-
конференции по результа-
там социологического
исследования качества
предоставления
государственных услуг
Республикан-
ские СМИ,
выполняющие
госзаказ
АДГС (по
согласова-
нию), МКИ
Декабрь
2008 года
9
Обеспечение СМИ
обобщенным аналитическим
материалом по внедрению
стандартов предоставле-
ния государственных
услуг населению
Республикан-
ские СМИ,
выполняющие
госзаказ
АДГС (по
согласо-
ванию),
МЮ, МКИ,
заинтере-
сованные
государ-
ственные
органы
Декабрь
2008 года
10
Обеспечение СМИ
обобщенной информацией
по кадровому обеспечению
государственной службы
Республикан-
ские СМИ,
выполняющие
госзаказ
АДГС (по
согласова-
нию), МКИ
Декабрь
2008 года

2. Ақпараттық жұмыс
11
Өңірлік оқыту орталық-
тарының қызметі туралы
мақала жариялау
Мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық БАҚ-тар
МҚА (келісім
бойынша),
Әділетмині,
МАМ
2008
жылғы
шілде
12
Мемлекеттік органдардың
қызметінде мемлекеттік
қызмет стандарттарын
енгізу жөнінде МҚА
басшылығының сұхбатын
жария ету
"Казахстан-
ская прав-
да", "Литер"
республика-
лық
газеттері
МҚА (келісім
бойынша),
МАМ
2008
жылғы
шілде
13
Мыналарды:
электронды үкіметті
енгізу мәселелері
бойынша;
мемлекеттік қызмет
көрсетудің менеджмент
сапасы жүйесі бойынша
ақпараттық роликтерді
дайындау және оның
прокаты
"Хабар"
агенттігі"
АҚ,
"Қазақстан"
ТРК
МҚА, АБА,
МАМ,
Әділетмині
2008
жылғы
қыркүйек-
желтоқсан
14
Мыналарды:
Ел өңірлерінде МҚА
тәртіптік кеңестерінің
қызметі туралы;
нәтижелерге бағытталған
стратегиялық жоспарлау
және бюджеттендіру
бойынша тележурналдар
дайындау және оның
прокаты
"Хабар"
агенттігі"
АҚ,
"Қазақстан"
ТРК
МҚА (келісім
бойынша),
МАМ
МАМ,
ЭБЖМ
2008
жылғы
тамыз -
желтоқсан
15
Атырау облысы бойынша
МҚА басқармасының
бастығы - Тәртіптік
кеңестің төрағасы
М.К. Ізбановтың өңірлік
деңгейдегі әкімшілік
реформаның мақсаттары
мен міндеттері туралы
мақаласын жариялау
"Казахстан-
ская
правда"
республика-
лық газеті
МҚА (келісім
бойынша),
МАМ
2008
жылғы
шілде
16
Электронды үкіметті
(е-Goverment) енгізу
мәселесі бойынша
ғалымдар мен сарапшы-
лардың сұхбаты
"Хабар"
агенттігі"
АҚ,
"Қазақстан"
ТРК
МҚА (келісім
бойынша),
МАМ
2008
жылғы
тамыз
17
ВАК жұмыс тобы мүшеле-
рінің мемлекеттік
қызметті кадрмен қам-
тамасыз ету жөніндегі
сұхбатын ұйымдастыру
Мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық БАҚ-тар
МҚА (келісім
бойынша),
МАМ
2008
жылғы
шілде
18
МҚА басшылығының
мемлекеттік қызметшілер
қызметінің тиімділігін
арттырудың негізгі
бағыттары бойынша
мақаласын жариялау
"Айқын",
"Республика.
kz" респуб-
ликалық
газеттері
МҚА (келісім
бойынша),
МАМ
2008
жылғы
шілде
19
Басқарушылардың жаңа
генерациясын даярлау
туралы ақпарат жариялау
"Егемен
Қазақстан",
"Казахстан-
ская правда"
республикал-
ық газеттері
МҚА (келісім
бойынша),
МАМ
2008
жылғы
шілде
20
Әділетмині басшылығының
ХҚО-ның жұмысы туралы
сұхбаты
"Егемен
Қазақстан"
республика-
лық газеті
Әділетмині,
МАМ
2008
жылғы
тамыз
21
Қазақстан Республикасы-
ның Президенті
жанындағы Мемлекеттік
басқару академиясының
жұмысы туралы мақала
жариялау
"Егемен
Қазақстан",
"Казахстан-
ская правда"
республикал-
ық газеттері
МБА (келісім
бойынша),
МАМ,
Әділетмині
2008
жылғы
тамыз
22
ВАК басшысының ВАК
жанындағы әкімшілік
кедергілерді азайту
және әкімшілік
регламенттер мен
рәсімдерді оңайлату
мәселелері жөніндегі
сұхбаты
"Хабар"
агенттігі"
АҚ, "Қазақ-
стан" ТРК,
"Егемен
Қазақстан"
республика-
лық газеті
Әділетмині,
МАМ
2008
жылғы
қыркүйек
23
ВАК мүшелерінің мемле-
кеттік қызметті рефор-
малау, мемлекеттік
қызмет стандарттарын
әзірлеу және енгізу
мәселелері жұмыс тобы
қызметінің барысы
туралы сұхбаты
"Хабар"
агенттігі"
АҚ, "Қазақ-
стан" ТРК,
"Егемен
Қазақстан"
республика-
лық газеті
МҚА (келісім
бойынша),
МАМ
2008
жылғы
қыркүйек
24
Қаржымині, ЭБЖМ,
Әділетмині, ОҚО әкімді-
гіндегі пилоттық жоба-
ның іске асырылу барысы
туралы мақалалар циклін
ұйымдастыру
Мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық БАҚ-тар
ЭБЖМ,
Әділетмині,
Қаржымині,
ОҚО әкімді-
гі, МАМ
2008
жылғы
қыркүйек
25
Республикалық БАҚ-тарда
ХҚО-ның жұмысы туралы
ақпараттық материалдар
циклін ұйымдастыру
Мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық БАҚ-тар
Әділетмині,
Қаржымині,
МАМ
2008
жылғы
қыркүйек
26
Мемлекеттік қызметші-
лердің біліктілігін
арттыру мәселесі бойын-
ша республикалық БАҚ-
тарда материалдар
циклін ұйымдастыру
Мемлекеттік
тапсырысты
орындайтын
республика-
лық БАҚ-тар
МҚА (келісім
бойынша),
МБА (келісім
бойынша)
2008
жылғы
қыркүйек
27
Қызылорда облысы бойын-
ша МҚА басқармасының
бастығы - Тәртіптік
кеңестің төрағасы
М.Нәлібаевтың өңірдегі
әкімшілік реформаны
іске асыру туралы
мақаласын жариялау
"Егемен
Қазақстан"
республика-
лық газеті
МҚА (келісім
бойынша),
МАМ
2008
жылғы
қазан
28
МҚА тәртіптік кеңестер
отырыстарының қорытын-
дылары бойынша
материалдарды БАҚ-тарда
кеңінен жариялауды
ұйымдастыру
Республика-
лық БАҚ
МҚА (келісім
бойынша),
МАМ
2008
жылғы
қазан -
қараша
29
Әкімшілік реформаны
өткізу жөнінде ВАК
мүшелерінің қатысуымен
әкімшілік реформаның
негізгі бағыттарын
түсіндіру жөніндегі
талдау хабарларын
дайындау
"Хабар"
агенттігі"
АҚ,
"Қазақстан"
ТРК
ЭБЖМ, МҚА
(келісім
бойынша),
МАМ
2008
жылғы
қараша
30
ЭБЖМ басшылығымен
нәтижеге бағдарланған
стратегиялық жоспарлау
мәселелері бойынша
сұхбат
"Егемен
Қазақстан",
"Литер" рес-
ликалық
газеттері
ЭБЖМ, МАМ
2008
жылғы
қараша
31
"Зияткерлік ұлт - 2020"
жоба бағдарламасын
әзірлеу барысы туралы
Республика-
лық БАҚ-тар,
"Болашақ"
түлектері
қауымдасты-
ғының сайты
МҚА
(келісім
бойынша),
МАМ
2008
жылғы
қараша
32
ЭБЖМ басшылығының
Қазақстан Республика-
сында нәтижелерге
бағдарланған жаңа мем-
лекеттік жоспарлау мен
бюджеттендіру жүйесін
енгізу жөнінде істелген
жұмыс туралы сұхбаты
"Хабар"
агенттігі"
АҚ,
"Қазақстан"
ТРК
МАМ, ЭБЖМ
2008
жылғы
желтоқсан
33
Өңірлердегі ұнамды және
үлгілі жұмысымен
танылған мемлекеттік
қызметшілер туралы
бейне сюжеттердің
прокаты
"Хабар"
агенттігі"
АҚ,
"Қазақстан"
ТРК
МАМ, МҚА
(келісім
бойынша)
2008
жылғы
желтоқсан
Ескертпе. Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ЭБЖМ        - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігі
Қаржымині   - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Әділетмині  - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
МАМ         - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат
министрлігі
МҚА         - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері
агенттігі
АБА         - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс
агенттігі
МБА         - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік басқару академиясы
ВАК         - Әкімшілік реформаны жүргізу жөніндегі ведомствоаралық
комиссия
ОҚО         - Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
ХҚО         - Халыққа қызмет көрсету орталығы
БАҚ         - бұқаралық ақпарат құралдары

2. Информационная работа
11
Публикация статьи о
деятельности
Региональных центров
обучения
Республикан-
ские СМИ,
выполняющие
госзаказ
АДГС (по
согласова-
нию), МКИ
Июль
2008 года
12
Публикация интервью
руководства АДГС по
внедрению стандартов
государственных услуг
в деятельность
государственных органов
Республикан-
ские газеты
"Казахстанская
правда",
"Литер"
АДГС (по
согласова-
нию), МКИ
Июль
2008 года
13
Подготовка и прокат
информационных роликов:
по вопросам внедрения
электронного
правительства;
по системе менеджмента
качества государственных
услуг
АО "Агентство
"Хабар",
ТРК
"Казахстан"
МКИ, АИС,
МКИ, МЮ
Сентябрь-
декабрь
2008 года
14
Подготовка и прокат
тележурналов:
о деятельности
дисциплинарных советов
АДГС в регионах страны;
по стратегическому
планированию и
бюджетированию,
ориентированным на
результаты
АО "Агентство
"Хабар",
ТРК
"Казахстан"
АДГС
(по согла-
сованию),
МКИ,
МКИ, МЭБП
Август,
декабрь
2008 года
15
Публикация статьи
начальника управления
АДГС - Председателя
Дисциплинарного совета
АДГС по Атырауской
области Избанова М.К.
о целях и задачах
административной реформы
на региональном уровне
Республикан-
ская газета
"Казахстанская
правда"
АДГС
(по согла-
сованию),
МКИ
Июль
2008 года
16
Интервью ученых и
экспертов по вопросу
внедрения электронного
правительства
(e-Government)
АО "Агентство
"Хабар",
ТРК
"Казахстан"
АГУ
(по согла-
сованию),
АИС
Август
2008 года
17
Организация интервью
членов рабочей группы
МВК по вопросам
кадрового обеспечения
государственной службы
Республикан-
ские СМИ,
выполняющие
госзаказ
АДГС
(по согла-
сованию),
МКИ
Июль
2008 года
18
Публикация статьи
руководства АДГС по
основным направлениям
повышения эффективности
деятельности
государственных служащих
Республикан-
ские газеты
"Айқын",
"Республика.kz"
АДГС
(по согла-
сованию),
МКИ
Июль
2008 года
19
Публикация информации о
подготовке новой
генерации управленцев
Республикан-
ские газеты
"Егемен
Қазақстан",
"Казахстанская
правда"
АГУ
(по согла-
сованию),
МКИ
Июль
2008 года
20
Интервью руководства МЮ
о работе ЦОНов
Республикан-
ская газета
"Егемен
Қазақстан"
МЮ, МКИ
Август
2008 года
21
Публикация статьи о
работе Академии
государственного
управления при
Президенте РК
Республикан-
ские газеты
"Егемен
Қазақстан",
"Казахстанская
правда"
АГУ
(по согла-
сованию),
МКИ
Август
2008 года
22
Интервью руководителя
МВК по вопросам снижения
административных
барьеров и упрощения
административных
регламентов и процедур
при МВК
"Хабар",
"Казахстан",
Республикан-
ская газета
"Егемен
Қазақстан"
МЮ, МКИ
Сентябрь
2008 года
23
Интервью членов МВК о
ходе деятельности
рабочей группы по
вопросам реформирования
государственной службы,
разработки и
внедрения стандартов
государственных услуг
"Хабар",
"Казахстан",
республикан-
ские газеты
"Егемен
Қазақстан",
"Казахстанская
правда"
АДГС
(по согла-
сованию),
МКИ
Сентябрь
2008 года
24
Организация цикла статей
о ходе реализации
пилотного проекта в МФ,
МЭБП, МЮ, акимате ЮКО
Республикан-
ские СМИ,
выполняющие
госзаказ
МЭБП,
МЮ, МФ,
Акимат ЮКО,
МКИ
Сентябрь
2008 года
25
Обеспечение в
республиканских СМИ
цикла информационных
материалов о работе
ЦОНов
Республикан-
ские СМИ,
выполняющие
госзаказ
МЮ, МКИ
Сентябрь
2008 года
26
Организация в
республиканских СМИ
цикла материалов по
вопросам повышения
квалификации
государственных служащих
Республикан-
ские СМИ,
выполняющие
госзаказ
АДГС
(по согла-
сованию),
АГУ
(по согла-
сованию)
Сентябрь
2008 года
27
Публикация статьи
начальника управления
АДГС - председателя
Дисциплинарного совета
АДГС по Кызылординской
области Налибаева М.И.
о реализации
административной
реформы в регионе
Республикан-
ская газета
"Егемен
Қазақстан"
АДГС
(по согла-
сованию),
МКИ
Октябрь
2008 года
28
Организация широкого
освещения в СМИ
материалов по итогам
заседаний Дисциплинарных
советов АДГС
Республикан-
ские СМИ,
выполняющие
госзаказ
АДГС
(по согла-
сованию),
МКИ
Октябрь,
ноябрь
2008 года
29
Подготовка аналитических
передач по разъяснению
основных направлений
административной реформы
с участием членов МВК
по проведению
административной реформы
АО "Агентство
"Хабар",
ТРК
"Казахстан"
МЭБП,
АДГС
(по согла-
сованию),
МКИ
Ноябрь
2008 года
30
Интервью с руководством
МЭБП по вопросам
стратегического
планирования,
ориентированного на
результат
Республикан-
ские газеты
"Егемен
Қазақстан",
"Литер"
МЭБП, МКИ
Ноябрь
2008 года
31
О ходе разработки
проекта-программы
"Интеллектуальная
нация - 2020"
Республикан-
ские СМИ, сайт
ассоциации
выпускников
"Болашак"
АДГС
(по согла-
сованию),
МКИ
Ноябрь
2008 года
32
Интервью руководства
МЭБП о проделанной
работе по внедрению
новой системы
государственного
планирования и
бюджетирования,
ориентированного на
результаты, в
Республике Казахстан
АО "Агентство
"Хабар",
ТРК
"Казахстан"
МКИ, МЭБП
Декабрь
2008 года
33
Прокат видеосюжетов о
государственных служащих
в регионах, отличившихся
положительной и
образцовой работой
АО "Агентство
"Хабар",
ТРК
"Казахстан"
МКИ,
АДГС
(по согла-
сованию)
Декабрь
2008 года
Примечание: расшифровка аббревиатур
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МФ   - Министерство финансов Республики Казахстан
МЮ   - Министерство юстиции Республики Казахстан
МКИ  - Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АДГС - Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
АИС  - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи
АГУ  - Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан
МВК  - Межведомственная комиссия по проведению административной реформы
ЮКО  - Южно-Казахстанская область
ЦОН  - Центр обслуживания населения
СМИ  - средства массовой информации