Білім беру объектілерінің салыну барысын тексеру жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 28 тамыздағы N 229-ө Өкімі
Оңтүстік Қазақстан, Қызылорда, Жамбыл облыстарында және Астана қаласында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын білім беру объектілерінің салыну барысын тексеру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Түймебаев                   - Қазақстан Республикасының Білім және
Жансейіт Қансейітұлы          ғылым министрі, жетекші
Дембай                      - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Салауат Маханбетұлы           сауда министрлігінің Құрылыс және
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
істері комитеті төрағасының
орынбасары, жетекшінің орынбасары
Ахметова                    - Қазақстан Республикасы Білім және
Гүлбақыт Қайыржанқызы         ғылым министрлігі Мемлекеттік сатып
алу және күрделі құрылыс
департаментінің басқарма бастығы,
хатшы
Қуанғанов                   - Қазақстан Республикасы Білім және
Фархад Шаймұратұлы            ғылым министрлігінің жауапты хатшысы
Шәмшидинова                 - Қазақстан Республикасының Білім және
Күләш Ноғатайқызы             ғылым вице-министрі
Анарқұлов                   - Қазақстан Республикасының Премьер-
Марат Әбдешұлы                Министрі Кеңсесінің бас инспекторы
Жаңабергенов                - Қазақстан Республикасының Премьер-
Нұрлыбек Сәменұлы             Министрі Кеңсесінің бас инспекторы
Тотаев                      - Қазақстан Республикасының Премьер-
Бауыржан Сатыбалдыұлы         Министрі Кеңсесінің бас инспекторы
Қалабаев                    - Қазақстан Республикасы Білім және
Найман Бөбейұлы               ғылым министрлігі Білім және ғылым
саласындағы бақылау комитетінің
төрағасы
Жүкенов                     - Қазақстан Республикасы Білім және
Жұмажан Қамкенұлы             ғылым министрлігі Балалардың
құқықтарын қорғау комитетінің төрағасы
Тихонюк                     - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Николай Петрович              сауда министрлігі Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері
комитеті төрағасының орынбасары
Жақыпов                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қуат Мұхұмәдиұлы              министрлігі Қаржылық бақылау
комитетінің басқарма бастығы
Сүгірбеков                  - Қазақстан Республикасы Әділет
Нұрболат Мәлікұлы             министрлігінің басқарма бастығы
Әбішев                      - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұрлан Сарқытқазыұлы          министрлігі Қаржылық бақылау
комитетінің бас сарапшысы
Боданов                     - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Әбдісадық Ахайұлы             сауда министрлігі Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері
комитетінің сарапшысы
Бүркітбаев                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Жанат Қонысұлы                министрлігі Қаржылық бақылау
комитетінің сарапшысы
Жолдасбеков                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Қалдар Оспанәліұлы            сауда министрлігі Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері
комитетінің сарапшысы
Иманбердиев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұржан Доғдырқұлұлы           министрлігі Қаржылық бақылау
комитетінің сарапшысы

О создании рабочей группы по проверке хода строительства объектов образования
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 августа 2008 года N 229-р
В целях проверки хода строительства объектов образования, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета в Южно-Казахстанской, Кызылординской, Жамбылской областях и городе Астане:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Туймебаев                   - Министр образования и науки
Жансеит Кансеитович           Республики Казахстан, руководитель
Дембай                      - заместитель председателя Комитета по
Салауат Маханбетович          делам строительства и жилищно-
коммунального хозяйства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Ахметова                    - начальник управления Департамента
Гульбахыт Каиржановна         государственных закупок и капитального
строительства Министерства
образования и науки Республики
Казахстан, секретарь
Куанганов                   - ответственный секретарь Министерства
Фархад Шаймуратович           образования и науки Республики
Казахстан
Шамшидинова                 - вице-министр образования и науки
Куляш Ногатаевна              Республики Казахстан
Анаркулов                   - главный инспектор Канцелярии Премьер-
Марат Абдешевич               Министра Республики Казахстан
Жанабергенов                - главный инспектор Канцелярии Премьер-
Нурлыбек Саменович            Министра Республики Казахстан
Тотаев                      - главный инспектор Канцелярии Премьер-
Бауыржан Сатыбалдиевич        Министра Республики Казахстан
Калабаев                    - председатель Комитета по надзору в
Найман Бубеевич               сфере образования и науки
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Жукенов                     - председатель Комитета по защите прав
Жумажан Камкенович            детей Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Тихонюк                     - заместитель председателя Комитета
Николай Петрович              по делам строительства и жилищно-
коммунального хозяйства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Джакупов                    - начальник управления Комитета
Куат Мухумадиевич             финансового контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Сугирбеков                  - начальник управления Министерства
Нурболат Маликович            юстиции Республики Казахстан
Абишев                      - главный эксперт Комитета финансового
Нурлан Саркытказиевич         контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Боданов                     - эксперт Комитета по делам строительства
Абдысадык Ахаевич             и жилищно-коммунального хозяйства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Буркитбаев                  - эксперт Комитета финансового контроля
Жанат Конисович               Министерства финансов Республики
Казахстан
Джолдасбеков                - эксперт Комитета по делам строительства
Калдарбек Оспаналиевич        и жилищно-коммунального хозяйства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Иманбердиев                 - эксперт Комитета финансового контроля
Нуржан Догдыркулович          Министерства финансов Республики
Казахстан

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 2-9 қыркүйек кезеңінде білім беру объектілерінің салыну барысына тексеру жүргізуді жүзеге асырсын және 2008 жылғы 12 қыркүйекке дейін Қазақстан Республикасының Үкіметіне тексеру қорытындыларын және әзірленген ұсынысты берсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов

2. Рабочей группе в период со 2 по 9 сентября 2008 года осуществить проверку хода строительства объектов образования и до 12 сентября 2008 года представить в Правительство Республики Казахстан итоги проверки и выработанные предложения.
Премьер-Министр                            К. Масимов