Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 24 қазандағы N 260-ө өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 4 қарашадағы N 267-ө Өкімі
"Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттердің Үкімет басшылары (премьер-министрлері) кеңесінің отырысын дайындау және өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 24 қазандағы N 260-ө өкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
3-тармақта "қаражат есебінен" деген сөздерден кейін "1+3+15 форматы бойынша" деген сөздермен толықтырылсын.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 октября 2008 года № 260-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 ноября 2008 года № 267-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 октября 2008 года № 260-р "О подготовке и проведении заседания Совета глав правительств (премьер-министров) государств-членов Шанхайской организации сотрудничества" следующее дополнение:
в пункте 3 после аббревиатур "СГП ШОС" дополнить словами "по формату 1+3+15".
Премьер-Министр                            К. Масимов