Каспий теңізінің қазақстандық секторын игерудің мемлекеттік бағдарламасының міндеттерін орындау жөніндегі ұсыныстарды пысықтау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 18 қарашадағы N 271-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 мамырдағы N 1095 Жарлығымен бекітілген Каспий теңізінің қазақстандық секторын игерудің мемлекеттік бағдарламасының (бұдан әрі - Мемлекеттік бағдарлама) міндеттерін орындау жөніндегі ұсыныстарды пысықтау мақсатында: Қараңыз.U101105
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қиынов                        - Қазақстан Республикасының Энергетика
Ләззат Кетебайұлы               және минералдық ресурстар
вице-министрі, жетекші
Сәлімгереев                   - Қазақстан Республикасы Энергетика
Мәлік Жаңабайұлы                және минералдық ресурстар министрлігі
Мұнай өнеркәсібін дамыту
департаментінің директоры, жетекшінің
орынбасары
Доспаева                      - Қазақстан Республикасы Энергетика
Гүлнәр Қайратқызы               және минералдық ресурстар
министрлігінің Мұнай өнеркәсібін
дамыту департаменті мұнайды
тасымалдау мониторингі басқармасының
сарапшысы, хатшы
Әкімжанов                     - Атырау облысы әкімінің орынбасары
Жандос Әбілханұлы
Нұрғалиев                     - Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Асқар Қайыртайұлы
Уандықов                      - Қазақстан Республикасы Көлік және
Берік Құсманұлы                 коммуникация министрлігі Көлік және
қатынас жолдары комитетінің төрағасы
Өжкенов                       - Қазақстан Республикасы Энергетика
Болат Сұлтанұлы                 және минералдық ресурстар министрлігі
Геология және жер қойнауын пайдалану
комитетінің төрағасы
Дүйсекенов                    - Қазақстан Республикасы Төтенше
Нұрислам Рахымұлы               жағдайлар министрлігінің Төтенше
жағдайлар және өнеркәсіптік
қауіпсіздікті мемлекеттік бақылау
комитеті төрағасының орынбасары
Омаров                        - Қазақстан Республикасы Төтенше
Болатбек Бөлемісұлы             жағдайлар министрлігінің Өртке қарсы
қызмет комитеті төрағасының
орынбасары
Ромашов                       - Қазақстан Республикасы Ауыл
Юрий Тулегенович                шаруашылығы министрлігінің Балық
шаруашылығы комитеті төрағасының
орынбасары
Рыспанов                      - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нұрлан Бектасұлы                сауда министрлігінің Өнеркәсіп
комитеті төрағасының орынбасары
Бекнияз                       - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Болат Қабыкенұлы                ортаны қорғау министрлігі Экологиялық
саясат және тұрақты дамыту
департаментінің директоры
Бөрібеков                     - Қазақстан Республикасы Білім және
Қадырбек Қозыбайұлы             ғылым министрлігі Кәсіптік және
техникалық білім департаментінің
директоры
Брагин                        - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Александр Геннадьевич           ортаны қорғау министрлігі Құқықтық
қамтамасыз ету және халықаралық
ынтымақтастық департаментінің
директоры
Қонақаев                      - Қазақстан Республикасы Энергетика
Саяхат Алпысұлы                 және минералдық ресурстар министрлігі
Жер қойнауын пайдаланудағы тікелей
инвестициялар департаментінің
директоры
Әмірханов                     - Қазақстан Республикасы Экономика және
Жомарт Амангелдіұлы             бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Экономика салаларын дамыту
департаменті отын-энергетикасы,
өнеркәсіп, құрылыс кешенін және
тұрғын үй-коммуналдық саланы дамыту
басқармасының бастығы
Ілиясов                       - Атырау облысы әкімдігі табиғи
Еламан Қауанұлы                 ресурстарды және табиғатты
пайдалануды реттеу басқармасының
бастығы
Мұқай                         - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ерлан Баққожаұлы                министрлігінің Салық комитеті
мамандандырылған басқармасының
бастығы
Сүгірбеков                    - Қазақстан Республикасы Әділет
Нұрболат Мәлікұлы               министрлігінің Заңға тәуелді актілер
департаменті заңға тәуелді актілерді
сараптау басқармасының бастығы
Олжабаева                     - Маңғыстау облысы әкімдігі кәсіпкерлік
Лиза Оспанқызы                  және өнеркәсіп басқармасының бастығы
Қадымов                       - Атырау облысы әкімдігі ауыл
Ерболат Леспекұлы               шаруашылығы басқармасы бастығының
орынбасары
Шумақов                       - Қазақстан Республикасы Экономика және
Аслан Саматұлы                  бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Экономиканың салаларын дамыту
департаменті отын-энергетикасы,
өнеркәсіп, құрылыс кешенін және
тұрғын үй коммуналдық саланы дамыту
басқармасының бас сарапшысы
Абажанова                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мәдина Жұмағалиқызы             министрлігінің Салық комитеті
мамандандырылған басқарманың
сарапшысы
Гатаулин                      - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Рафаил Рефкатович               сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің сарапшысы
Ким                           - Маңғыстау облысы әкімінің кеңесшісі
Евгений Германович
Ыбырашев                      - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Кенжебек Ниязұлы                акционерлік қоғамының
вице-президенті (келісім бойынша)
Аманқұлов                     - "ҚазМұнайТеңіз" мұнай теңіз
Болат Ахметұлы                  компаниясы" акционерлік қоғамының
атқарушы директоры (келісім бойынша)
Ахметжанов                    - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Әнуар Мұратұлы                  акционерлік қоғамының атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Дарбаев                       - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Арман Амангелдіұлы              акционерлік қоғамының атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Денякин                       - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Александр Викторович            акционерлік қоғамының атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Мырзағалиев                   - "Теңіз Сервис" жауапкершілігі
Мағзұм Маратұлы                 шектеулі серіктестігінің бас
директоры (келісім бойынша)
Сүгірбеков                    - "Қазтеңізтрансфлот" ұлттық теңіз кеме
Шерхан Мамырұлы                 жүзетін компаниясы" акционерлік
қоғамының бас директоры орынбасарының
міндетін атқарушы (келісім бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по исполнению задач Государственной программы освоения казахстанского сектора Каспийского моря
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 ноября 2008 года № 271-р
В целях выработки предложений по исполнению задач Государственной программы освоения казахстанского сектора Каспийского моря, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 16 мая 2003 года № 1095 (далее - Государственная программа): см.U101105
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Киинов                     - вице-министр энергетики и минеральных
Ляззат Кетебаевич            ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Салимгереев                - директор Департамента развития нефтяной
Малик Жанабаевич             промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Доспаева                   - эксперт управления мониторинга
Гульнар Кайратовна           транспортировки нефти Департамента
развития нефтяной промышленности
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
секретарь
Акимжанов                  - заместитель акима Атырауской области
Жандос Абулханович
Нургалиев                  - заместитель акима Мангистауской области
Аскар Каиртаевич
Уандыков                   - председатель Комитета транспорта
Берик Кусманович             и путей сообщения Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Ужкенов                    - председатель Комитета геологии и
Булат Султанович             недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Дюсекенов                  - заместитель председателя Комитета по
Нурслям Рахимович            государственному контролю за
чрезвычайными ситуациями и промышленной
безопасностью Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Омаров                     - заместитель председателя Комитета
Болатбек Болемисович         противопожарной службы Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Ромашов                    - заместитель председателя Комитета
Юрий Тулегенович             рыбного хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Рыспанов                   - заместитель председателя Комитета
Нурлан Бектасович            промышленности Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Бекнияз                    - директор Департамента экологической
Булат Кабыкенович            политики и устойчивого развития
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Борибеков                  - директор Департамента профессионального
Кадырбек Козыбаевич          и технического образования Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Брагин                     - директор Департамента правового
Александр Геннадьевич        обеспечения и международного
сотрудничества Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Кунакаев                   - директор Департамента прямых инвестиций
Саяхат Алпысович             в недропользование Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Амирханов                  - начальник управления развития топливно-
Жомарт Амангельдиевич        энергетического, промышленного,
строительного комплекса и жилищно-
коммунальной сферы Департамента
развития отраслей экономики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Ильясов                    - начальник управления природных ресурсов
Еламан Кауанович             и регулирования природопользования
акимата Атырауской области
Мукаи                      - начальник специализированного
Ерлан Баккожаевич            управления налогового Комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Сугирбеков                 - начальник управления экспертизы
Нурболат Маликович           подзаконных актов Департамента
подзаконных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан
Ульжабаева                 - начальник управления
Лиза Оспановна               предпринимательства и промышленности
акимата Мангистауской области
Кадимов                    - заместитель начальника управления
Ерболат Леспекович           сельского хозяйства акимата Атырауской
области
Шумаков                    - главный эксперт управления развития
Аслан Саматович              топливно-энергетического, промышленного,
строительного комплекса и
жилищно-коммунальной сферы Департамента
развития отраслей экономики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Абажанова                  - эксперт специализированного управления
Мадина Жумагалиевна          налогового Комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Гатаулин                   - эксперт Комитета государственного
Рафаил Рефкатович            санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Ким                        - советник акима Мангистауской области
Евгений Германович
Ибрашев                    - вице-президент акционерного общества
Кенжебек Ниязович            "Национальная компания "КазМунайГаз"
(по согласованию)
Аманкулов                  - исполнительный директор акционерного
Булат Ахметович              общества "Морская нефтяная компания
"КазМунайТениз" (по согласованию)
Ахметжанов                 - исполнительный директор акционерного
Ануар Муратович              общества "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Дарбаев                    - исполнительный директор акционерного
Арман Амангельдиевич         общества "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Денякин                    - исполнительный директор акционерного
Александр Викторович         общества "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Мирзагалиев                - генеральный директор товарищества с
Магзум Маратович             ограниченной ответственностью "Тениз
Сервис" (по согласованию)
Сугурбеков                 - исполняющий обязанности заместителя
Шерхан Мамырович             генерального директора акционерного
общества "Национальная морская
судоходная компания "Казмортрансфлот"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2008 жылғы 1 желтоқсанға дейінгі мерзімде Мемлекеттік бағдарламаның міндеттерін орындау жөніндегі ұсыныстарды әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

2. Рабочей группе в срок до 1 декабря 2008 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по исполнению задач Государственной программы.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов