Д.А. Төлеуханов туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 28 қарашадағы N 275-ө Өкімі
Дәурен Айтмұхаметұлы Төлеуханов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                     К.Мәсімов

О Толеуханове Д.А.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 ноября 2008 года № 275-р
Назначить Толеуханова Даурена Айтмухаметовича заместителем Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов