2009 жылғы 1-8 қазан кезеңінде Астана қаласында Дүниежүзілік туристік ұйым Бас Ассамблеясының 18-ші сессиясын дайындау мен өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетін құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 278-ө Өкімі
2009 жылғы 1-8 қазан кезеңінде Астана қаласында Дүниежүзілік туристік ұйым Бас Ассамблеясының 18-ші сессиясын тиімді ұйымдастыру мен өткізуді қамтамасыз ету мақсатында:
1. Мына құрамда ұйымдастыру комитеті құрылсын:
Мәсімов                         - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы                 Премьер-Министрі, басшы
Досмұхамбетов                   - Қазақстан Республикасының Туризм
Темірхан Мыңайдарұлы              және спорт министрі, басшының
орынбасары
Тасмағамбетов                   - Астана қаласының әкімі, басшының
Иманғали Нұрғалиұлы               орынбасары
Ахметов                         - Қазақстан Республикасының Көлік
Серік Нығметұлы                   және коммуникация министрі
Құл-Мұхаммед                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы                   және ақпарат министрі
Мұхаметжанов                    - Қазақстан Республикасының Ішкі
Бауыржан Әлімұлы                  істер министрі
Дәненов                         - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Нұрлан Жұмағалиұлы                министрінің орынбасары
Қырғызбаев                      - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Болат Исатайұлы                   қауіпсіздік комитеті төрағасының
орынбасары - Шекара қызметінің
директоры (келісім бойынша)
Есекеев                         - Қазақстан Республикасы
Қуанышбек Бақытбекұлы             Ақпараттандыру және байланыс
агенттігінің төрағасы
Кәрбозов                        - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы           министрлігі Кедендік бақылау
комитетінің төрағасы
Қуандықов                       - Қызылорда облысының әкімі
Болатбек Баянұлы
Рау                             - Ақмола облысының әкімі
Альберт Павлович
Жұмағалиев                      - "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы
Асқар Қуанышұлы                   басқармасының төрағасы (келісім
бойынша)
2. Ұйымдастыру комитеті 2009 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімде Астана қаласында 2009 жылғы 1-8 қазан кезеңінде Дүниежүзілік туристік ұйым Бас Ассамблеясының 18-ші сессиясын дайындау мен өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларының жоспарын әзірлесін және бекітсін.
3. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                   К. Мәсімов

О создании организационного комитета по подготовке и проведению 18-ой сессии Генеральной Ассамблеи Всемирной туристской организации в период с 1 по 8 октября 2009 года в городе Астане
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2008 года № 278-р
В целях обеспечения эффективной организации и проведения 18-ой сессии Генеральной Ассамблеи Всемирной туристской организации в период с 1 по 8 октября 2009 года в городе Астане:
1. Создать организационный комитет в следующем составе:
Масимов                    - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович           руководитель
Досмухамбетов              - Министр туризма и спорта Республики
Темирхан Мынайдарович        Казахстан, заместитель руководителя
Тасмагамбетов              - аким города Астана, заместитель
Имангали Нургалиевич         руководителя
Ахметов                    - Министр транспорта и коммуникации
Серик Ныгметулы              Республики Казахстан
Кул-Мухаммед               - Министр культуры и информации
Мухтар Абрарулы              Республики Казахстан
Мухамеджанов               - Министр внутренних дел Республики
Бауржан Алимович             Казахстан
Даненов                    - заместитель Министра иностранных дел
Нурлан Жумагалиевич          Республики Казахстан
Киргизбаев                 - заместитель председателя - директор
Болат Исатаевич              Пограничной Службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Есекеев                    - Председатель Агентства Республики
Куанышбек Бахытбекович       Казахстан по информатизации и связи
Карбузов                   - председатель Комитета таможенного
Козы-Корпеш Жапарханович     контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Куандыков                  - аким Кызылординской области
Болатбек Баянович
Pay                        - аким Акмолинской области
Альберт Павлович
Жумагалиев                 - председатель правления акционерного
Аскар Куанышевич             общества "Казактелеком"
(по согласованию)
2. Организационному комитету в срок до 1 апреля 2009 года разработать и утвердить План протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению 18-ой сессии Генеральной Ассамблеи Всемирной туристской организации в период с 1 по 8 октября 2009 года в городе Астане.
3. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство туризма и спорта Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов