Қазақстан Республикасының шет мемлекеттерге экономикалық көмек көрсету тетігін әзірлеу жөніндегі ұсыныстарды пысықтау үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 19 желтоқсандағы N 284-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының шет мемлекеттерге экономикалық көмек көрсету тетігін әзірлеу жөніндегі ұсыныстарды пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Дәненов                      - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Нұрлан Жұмағалиұлы             министрінің орынбасары, жетекші
Әміреев                      - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ғалым Махмұтбайұлы             сауда министрлігі Индустриялық-
инновациялық саясат департаментінің
директоры, жетекшінің орынбасары
Бекназаров                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жеңіс Исақұлы                  сауда министрлігі Сауда келіссөздері
департаментінің сарапшысы, хатшы
Қалыбеков                    - Қазақстан Республикасы Экономика және
Бекжан Жантөреұлы              бюджеттік жоспарлау министрлігі
Халықаралық қатынастар департаментінің
директоры
Абланов                      - Қазақстан Республикасы Төтенше
Мұрат Болатұлы                 жағдайлар министрлігі халықаралық
ынтымақтастық басқармасының бастығы
Бегежанов                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Ерлан Бақытұлы                 министрлігінің Көп жақты ынтымақтастық
департаменті көп жақты экономикалық
ынтымақтастық басқармасының бастығы
Құсайынов                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Дәулетбек Қайырбекұлы          сауда министрлігінің Сауда
келіссөздері департаменті екі жақты
сауда-экономикалық ынтымақтастықты
дамыту басқармасының бастығы
Муталиева                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Фарида Мәлікқызы               министрлігінің Стратегиялық даму және
халықаралық ынтымақтастық департаменті
халықаралық ынтымақтастық
басқармасының бастығы
Сәлімбаев                    - Қазақстан Республикасы Көлік және
Данияр Жәкиұлы                 коммуникация министрлігі Стратегиялық
жоспарлау және халықаралық
ынтымақтастық департаментінің басқарма
бастығы
Тұрпақбаев                   - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Қайсар Тұрысбекұлы             халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
халықаралық ынтымақтастық және
ұйымдастыру жұмысы басқармасының
бастығы
2. Жұмыс тобы 2009 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстан Республикасының шет мемлекеттерге экономикалық көмек көрсету тетігін әзірлеу жөніндегі ұсыныстарды енгізсін.

О создании рабочей группы для выработки предложений по разработке механизма оказания Республикой Казахстан экономической помощи иностранным государствам
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 декабря 2008 года № 284-р
В целях выработки предложений по разработке механизма оказания Республикой Казахстан экономической помощи иностранным государствам:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Даненов                    - заместитель Министра иностранных дел
Нурлан Жумагалиевич          Республики Казахстан, руководитель
Амреев                     - директор Департамента индустриально-
Галым Махмутбаевич           инновационной политики Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Бекназаров                 - эксперт Департамента торговых
Женис Исакович               переговоров Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан,
секретарь
Калибеков                  - директор Департамента международных
Бекжан Жантураевич           отношений Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Абланов                    - начальник управления международного
Мурат Болатович              сотрудничества Министерства по
чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Бегежанов                  - начальник управления многостороннего
Эрлан Бахытович              экономического сотрудничества
Департамента многостороннего
сотрудничества Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
Кусаинов                   - начальник управления развития
Даулетбек Кайырбекович       двустороннего торгово-экономического
сотрудничества и протокола Департамента
торговых переговоров Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Муталиева                  - начальник управления международного
Фарида Маликовна             сотрудничества Департамента
стратегического развития и
международного сотрудничества
Министерства финансов Республики
Казахстан
Салимбаев                  - начальник управления Департамента
Данияр Жакиевич              Стратегического планирования и
международного сотрудничества
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Турпакбаев                 - начальник управления международного
Кайсар Турысбекович          сотрудничества и организационной
работы Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
2. Рабочей группе в срок до 1 июня 2009 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по разработке механизма оказания Республикой Казахстан экономической помощи иностранным государствам.

3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов