Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 88-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 4 ақпандағы N 16-ө Өкімі
"Мемлекет басшысының 2008 жылғы 6 ақпандағы "Қазақстан халқының әл-ауқатын арттыру — мемлекеттік саясаттың басты мақсаты" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 88-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Алматы облысында "Жаңа Іле" туристік орталығын салу" жобасы бойынша ведомствоаралық жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Ахметов                    - Қазақстан Республикасының Көлік және
Серік Нығметұлы              коммуникация министрі
Жәмішев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Мыңбаев                    - Қазақстан Республикасының Энергетика
Сауат Мұхаметбайұлы          және минералдық ресурстар министрі
Сұлтанов                   - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бахыт Тұрлыханұлы            бюджеттік жоспарлау министрі
Школьник                   - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Владимир Сергеевич           сауда министрі
Ермегияев                  - Қазақстан Республикасының Туризм және
Талғат Амангелдіұлы          спорт вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Үмбетов                    - Алматы облысының әкімі
Серік Әбікенұлы
Таубаев                    - Қапшағай қаласының әкімі
Наурызбай Асанбайұлы
көрсетілген ведомствоаралық жұмыс тобының құрамынан Өскенбаев Қайырбек Айтбайұлы, Құсайынов Марат Әпсеметұлы, Әбілезов Қарыбай Тілеубергенұлы, Бектұров Азат Ғаббасұлы, Қиынов Ләззат Кетебайұлы, Баталов Амандық Ғаббасұлы, Асылбек Рүстем Асылбекұлы шығарылсын.
Премьер-Министр                                  К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 88-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 февраля 2009 года N 16-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 88-р "О некоторых вопросах реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 февраля 2008 года "Повышение благосостояния граждан Казахстана - главная цель государственной политики" следующие изменения:
ввести в состав межведомственной рабочей группы по проекту "Создание туристического центра "Жана Иле" в Алматинской области", утвержденный указанным распоряжением:
Ахметова                   - Министра транспорта и коммуникаций
Серика Ныгметулы             Республики Казахстан
Жамишева                   - Министра финансов
Болата Бидахметовича         Республики Казахстан
Мынбаева                   - Министра энергетики и минеральных
Сауата Мухаметбаевича        ресурсов Республики Казахстан
Султанова                  - Министра экономики и бюджетного
Бахыта Турлыхановича         планирования Республики Казахстан
Школьника                  - Министра индустрии и торговли
Владимира Сергеевича         Республики Казахстан
Ермегияева                 - вице-министра туризма и спорта
Талгата Амангельдиевича      Республики Казахстан, заместителем
руководителя
Умбетова                   - акима Алматинской области
Серика Абикеновича
Таубаева                   - акима города Капшагай
Наурызбай Асанбаевича
вывести из состава указанной межведомственной рабочей группы: Ускенбаева Каирбека Айтбаевича, Кусаинова Марата Апсеметовича, Аблезова Карыбая Тлеубергеновича, Бектурова Азата Габбасовича, Киинова Ляззата Кетебаевича, Баталова Амандыка Габбасовича, Асулбека Рустама Асулбековича.
Премьер-Министр                            К. Масимов