"Капустин Яр" және "Азғыр" ядролық сынақ полигондарының әсерінен зардап шеккен халықты сауықтыру және оларға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі бағдарламаны дайындау бойынша ұсыныстарды әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 5 ақпандағы N 21-ө Өкімі
"Капустин Яр" және "Азғыр" ядролық сынақ полигондарының әсерінен зардап шеккен халықты сауықтыру және әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі бағдарламаны дайындау бойынша ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ысқақов                     - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбділдаұлы             ортаны қорғау министрі, жетекші
Сәрсембаев                  - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Зейнолла Сәкенұлы             ортаны қорғау вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Рақымбергенов               - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Мұрат Мағауұлы                қорғау министрлігі Экологиялық реттеу
және бақылау комитетінің төрағасы,
хатшы
Бекетаев                    - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы             вице-министрі
Вощенкова                   - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Тамара Анатольевна            сақтау вице-министрі
Ділімбетова                 - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлнәр Аманқұлқызы            халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Жантикин                    - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Тимур Мифтахұлы               минералдық ресурстар министрлігі Атом
энергетикасы комитетінің төрағасы
Сүлеймен                    - Батыс Қазақстан облысы әкімінің
Серік Кенжебекұлы             орынбасары
Бекбосынов                  - Қазақстан Республикасы Көлік және
Арман Ілиясұлы                коммуникация министрлігінің
Көлік-коммуникация кешенін дамыту
департаменті автомобиль жолдарын дамыту
басқармасының бастығы
Беспалинов                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Тілеуғазы Айтқазыұлы          бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Өңірлік саясат және бюджетаралық
қатынастар департаменті өңірлік саясат
басқармасының бастығы
Жұмағалиев                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Әнуар Сәбитұлы                минералдық ресурстар министрлігінің
Ядролық энергетика және атом өнеркәсібі
департаменті ядролық энергетика
басқармасының бастығы
Лепешко                     - Қазақстан Республикасы Ауыл
Степан Степанович             шаруашылығы министрлігі оңтайлы
орналастыруды модельдеу және шағын
кредит беру басқармасының бастығы
Төлегалиева                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Ажар Ғинятқызы                министрлігі Медициналық көмекті
ұйымдастыру департаменті бастапқы
медициналық-санитарлық көмек
басқармасының бастығы
Көбейсінов                  - Батыс Қазақстан облысы мәслихатының
Кәкен Көбейсінұлы             депутаты
Алпыспаев                   - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Болат Темірханұлы             министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің бас сарапшысы
Вологина                    - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Эвелина Викторовна            халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік
қызметтер департаментінің бас сарапшысы
Базарбаева                  - Қазақстан Республикасы Әділет
Шарайна Сансызбайқызы         министрлігі Заңға тәуелді актілер
департаментінің сарапшысы
Сапаров                     - Батыс Қазақстан облысы әкімдігі
Табылғали Сатқалиұлы          Жұмыспен қамтуды үйлестіру және
әлеуметтік бағдарламалар басқармасының
бастығы

О создании рабочей группы по выработке предложений по разработке программы по оздоровлению и оказанию социальной помощи населению, пострадавшему от воздействия испытательных ядерных полигонов "Капустин Яр" и "Азгир"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 февраля 2009 года № 21-р
В целях выработки предложений по разработке программы по оздоровлению и оказанию социальной помощи населению, пострадавшему от воздействия испытательных ядерных полигонов "Капустин Яр" и "Азгир":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Искаков                   - Министр охраны окружающей среды
Нурлан Абдильдаевич         Республики Казахстан, руководитель
Сарсембаев                - вице-министр охраны окружающей среды
Зейнулла Сакенович          Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Рахимбергенов             - председатель Комитета экологического
Мурат Магауович             регулирования и контроля Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан, секретарь
Бекетаев                  - вице-министр юстиции Республики Казахстан
Марат Бахытжанович
Вощенкова                 - вице-министр здравоохранения Республики
Тамара Анатольевна          Казахстан
Дилимбетова               - вице-министр труда и социальной защиты
Гульнар Аманкуловна         населения Республики Казахстан
Жантикин                  - председатель Комитета по атомной
Тимур Мифтахович            энергетике Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Сулеймен                  - заместитель акима Западно-Казахстанской
Серик Кенжебекович          области
Бекбосынов                - начальник управления развития автодорог
Арман Ильясович             Департамента развития транспортно-
коммуникационного комплекса Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Беспалинов                - начальник управления региональной
Тлеугазы Айтказинович       политики Департамента региональной
политики и межбюджетных отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Жумагалиев                - начальник управления ядерной энергетики
Ануар Сабитович             Департамента ядерной энергетики и атомной
промышленности Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики Казахстан
Лепешко                   - начальник управления моделирования
Степан Степанович           оптимального расселения и
микрокредитования Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Тулегалиева               - начальник управления первичной медико-
Ажар Гинятовна              санитарной помощи Департамента
организации медицинской помощи
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Кобейсинов                - депутат Западно-Казахстанского областного
Какен Кобейсинович          маслихата
Алпыспаев                 - главный эксперт Комитета государственного
Болат Темирханович          санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Вологина                  - главный эксперт Департамента социальной
Эвелина Викторовна          помощи и социальных услуг Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Базарбаева                - эксперт Департамента подзаконных актов
Шарайна Сансызбаевна        Министерства юстиции Республики Казахстан
Сапаров                   - начальник управления координации
Табылгали Саткалиевич       занятости и социальных программ акимата
Западно-Казахстанской области

2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде "Капустин Яр" және "Азғыр" ядролық сынақ полигондарының әсерінен зардап шеккен халықты сауықтыру және оларға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі бағдарламаны дайындау бойынша ұсыныстарды әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т. Орынбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                 К. Мәсімов

2. Рабочей группе в месячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по разработке программы по оздоровлению и оказанию социальной помощи населению, пострадавшему от воздействия испытательных ядерных полигонов "Капустин Яр" и "Азгир".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.
Премьер-Министр                            К. Масимов