Е.М. Байменов туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 3 наурыздағы N 30-ө Өкімі
Ержан Мерекеұлы Байменов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Қорғаныс және құқық тәртібі бөлімі меңгерушісінің орынбасары болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

О Байменове Е.М.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 марта 2009 года № 30-р
Назначить Байменова Ержана Мерекеулы заместителем заведующего Отделом обороны и правовопорядка Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов