Р.Ш. Шамсутдинов туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 6 наурыздағы N 33-ө Өкімі
Басқа жұмысқа ауысуына байланысты Ринат Шарафутдинұлы Шамсутдинов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі Қорғаныс және құқық тәртібі бөлімінің меңгерушісі қызметінен босатылсын.
Премьер-Министр                                   К. Мәсімов

О Шамсутдинове Р.Ш.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 33-р
Освободить Шамсутдинова Рината Шарафутдиновича от должности заведующего Отделом обороны и правопорядка Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр                              К.Масимов