"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бұқаралық ақпарат құралдары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 6 наурыздағы N 34-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бұқаралық ақпарат құралдары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актінің жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 6 наурыздағы
N 34-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
бұқаралық ақпарат құралдары мәселелері бойынша өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын
іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік
құқықтық актілердің тізбесі
Р/с N
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
"Телевизиялық және (немесе) радио хабарларын таратуды ұйымдастыру жөніндегі қызметті лицензиялау ережесін және оған қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 шілдедегі N 607 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
МАМ
2009 жылғы наурыз
2.
"Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2008 жылғы 1 ақпандағы N 19 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің бұйрығы
МАМ
2009 жылғы наурыз
3.
"Мемлекеттік қызмет көрсетудің регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2008 жылғы 18 ақпандағы N 27 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің бұйрығы
МАМ
2009 жылғы наурыз
Аббревиатураның толық жазылуы:
МАМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі.

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам средств массовой информации"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 34-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам средств массовой информации" (далее - перечень).
2. Министерству культуры и информации Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проект нормативного правового акта согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 марта 2009 года № 34-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан "О внесений
изменений и дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам средств массовой информации"
N
п/п
Наименование нормативного
правового акта
Форма акта
Государствен-
ный орган,
ответственный
за исполнение
Срок
испол-
нения
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменения в
постановление Правительства
Республики Казахстан от
18 июля 2007 года № 607 «Об
утверждении Правил
лицензирования и
квалификационных требований
к деятельности по
организации телевизионного
и (или) радиовещания»
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МКИ
март
2009
года
2.
О внесении изменений в
приказ Министра культуры и
информации Республики
Казахстан от 1 февраля 2008
года № 19 «Об утверждении
стандартов оказания
государственных услуг»
Приказ
Министра
культуры и
информации
Республики
Казахстан
МКИ
март
2009
года
3.
О внесении изменений в
приказ Министра культуры и
информации Республики
Казахстан от 18 февраля
2008 года № 27 «Об
утверждении регламентов
оказания государственных
услуг»
Приказ
Министра
культуры и
информации
Республики
Казахстан
МКИ
март
2009
года
Расшифровка аббревиатуры:
МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан