А.Ә. Әріпханов туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 11 наурыздағы N 36-ө Өкімі
Басқа жұмысқа ауысуына байланысты Айдар Әбдіразақұлы Әріпхан Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кеңесшісі қызметінен босатылсын.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

Об Арифханове А.А.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2009 года № 36-р
Освободить Арифханова Айдара Абдразаховича от должности советника Премьер-Министра Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр                              К.Масимов