Халықаралық Аралды құтқару қоры самиттін дайындау жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 11 наурыздағы N 37-ө Өкімі
2009 жылғы 28 сәуірде Алматы қаласында өткізілетін Халықаралық Аралды құтқару қоры саммитін (одан әрі - ХАҚҚ саммиті) дайындау жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ермекбаев                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Нұрлан Байұзақұлы             министрінің орынбасары, жетекші
Рябцев                      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Анатолий Дмитриевич           шаруашылығы министрлігі Су ресурстары
жөніндегі комитетінің төрағасы,
басшының орынбасары
Сұлтанәли                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Гүлмира Хамидоллақызы         министрлігі Орталық Азия
департаментінің басқарма бастығы, хатшы
Ибатуллин                   - Халықаралық Аралды құтқару қоры
Сағит Рахматоллаұлы           Атқарушы Комитетінің төрағасы (келісім
бойынша)
Тұқымов                     - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Еркін Уалитханұлы             министрлігі Орталық Азия
департаментінің директоры
Бертісбаев                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Несіпқұл Бертісбайұлы         минералдық ресурстар министрлігі Электр
энергетикасы мен көмір өнеркәсібін
дамыту департаментінің директоры
Бекнияз                     - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Болат Қабыкенұлы              қорғау министрлігі Экологиялық саясат
және орнықты даму департаментінің
директоры
Әбішев                      - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Айдар Жолбарысұлы             министрінің кеңесшісі
Шабанова                    - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Людмила Владимировна          қорғау министрлігінің "Қоршаған ортаны
қорғау ақпараттық-талдамалық орталығы"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны бас
директорының орынбасары
Уәлиев                      - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Әсет Әбілғазыұлы              министрлігі Орталық Азия
департаментінің екіншісі хатшысы
2. Жұмыс тобы Қазақстан Республикасы Үкіметіне ХАҚҚ саммитінің қорытындылары бойынша ұсыныстар енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

О создании рабочей группы для выработки предложений по подготовке Саммита Международного Фонда спасения Арала
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2009 года № 37-р
В целях выработки предложений по подготовке Саммита Международного Фонда спасения Арала (далее - Саммит МФСА), проводимого в городе Алматы 28 апреля 2009 года:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ермекбаев                   - Заместитель Министра иностранных дел
Нурлан Байузакович            Республики Казахстан, руководитель
Рябцев                      - председатель Комитета по водным
Анатолий Дмитриевич           ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Султанали                   - начальник управления Департамента
Гульмира Хамидоллакызы        Центральной Азии Министерства
иностранных дел Республики Казахстан,
секретарь
Ибатуллин                   - председатель Исполнительного Комитета
Сагит Рахматуллович           Международного Фонда спасения Арала (по
согласованию)
Тукумов                     - директор Департамента Центральной Азии
Еркин Валитханович            Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
Бертисбаев                  - директор Департамента развития
Несипкул Бертисбаевич         электроэнергетики и угольной
промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Бекнияз                     - директор Департамента экологической
Болат Кабыкенулы              политики и устойчивого развития
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Абишев                      - советник Министра иностранных дел
Айдар Жолбарысович            Республики Казахстан
Шабанова                    - заместитель Генерального директора
Людмила Владимировна          Республиканского государственного
предприятия "Информационно-
аналитический центр охраны окружающей
среды" Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Уалиев                      - второй секретарь Департамента
Асет Абилгазинович            Центральной Азии Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
2. Рабочей группе внести в Правительство Республики Казахстан предложения по итогам Саммита МФСА.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов