Шетел ұйымдарының өз өндірістік қызметінде құпия құжаттарды пайдаланғаны үшін ақы төлеуді анықтау әдістемесін әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 14 наурыздағы N 39-ө Өкімі
Шетел ұйымдарының өз өндірістік қызметінде құпия құжаттарды пайдаланғаны үшін ақы төлеуді анықтау әдістемесін әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Дәленов                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы             вице-министрі, жетекші
Сәдуақасов                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Мұрат Әшметұлы                минералдық ресурстар министрлігі
Геология және жер қойнауын пайдалану
комитеті төрағасының орынбасары,
жетекшінің орынбасары
Темірқұлов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Қайрат Иманқұлұлы             министрлігі Мемлекеттік активтерді
басқару және мемлекеттік сатып алу
әдіснамасы департамент директорының
орынбасары, хатшы
Киселева                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Наталья Владимировна          Министрінің Кеңсесі Мемлекеттік
құпияларды қорғау бөлімінің бас
сарапшысы
Көржеубаев                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Мұхтар Ноғұмарұлы             минералдық ресурстар министрлігі
мемлекеттік құпияларды қорғау
басқармасының бастығы
Сағындық                    - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Марал Жанәбілқызы             басқару агенттігі Геодезия және
картография департаменті геодезия,
картография және геоақпараттық жүйесі
басқармасының бастығы
Мұқанова                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мәриям Сұлтанқызы             министрлігі Салық комитеті халықаралық
салық салу басқармасының бастығы
Жандарбекова                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Айгүл Жеңісбекқызы            сауда министрлігі мемлекеттік
құпияларды қорғау басқармасының бас
сарапшысы
Абақаев                     - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Бәкіржан Баталұлы             басқару агенттігі Ішкі әкімшілендіру
департаменті мемлекеттік құпияларды
қорғау және кадрлық жұмыстар,
құжаттамалық қамтамасыз ету, бақылау
басқармасының бас сарапшысы
Әлкеев                      - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Құралбай Нұсқабайұлы          сауда министрлігі Өнеркәсіп комитеті
өндеуші және кен өндіру өнеркәсібі
басқармасының бас сарапшысы
Сейітов                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Марат Жандарбекұлы            министрлігі Салық комитеті
мамандандырылған басқармасының
сарапшысы

О создании рабочей группы для разработки методики определения оплаты за использование иностранными организациями в своей производственной деятельности секретных документов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2009 года № 39-р
В целях разработки методики определения оплаты за использование иностранными организациями в своей производственной деятельности секретных документов:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Даленов                    - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович           Казахстан, руководитель
Сайдуакасов                - заместитель председателя Комитета
Мурат Ашметович              геологии и недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Темеркулов                 - заместитель директора Департамента
Кайрат Иманкулович           методологии управления государственными
активами и государственных закупок
Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарь
Киселева                   - главный эксперт Отдела по защите
Наталья Владимировна         государственных секретов Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Коржеубаев                 - начальник управления по защите
Мухтар Ногумарович           государственных секретов Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Сагындык                   - начальник управления геодезии,
Марал Жанабылкызы            картографии и геоинформационных систем
Департамента геодезии и картографии
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Муханова                   - начальник управления международного
Мариям Султановна            налогообложения Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Жандарбекова               - главный эксперт управления по защите
Айгуль Женисбековна          государственных секретов Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Абакаев                    - главный эксперт управления контроля,
Бакиржан Баталович           документационного обеспечения, защиты
государственных секретов и кадровой
работы Департамента внутреннего
администрирования Агентства Республики
Казахстан по управлению земельными
ресурсами
Алкеев                     - главный эксперт управления
Куралбай Нускабаевич         обрабатывающей и горнодобывающей
промышленности Комитета промышленности
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Сеитов                     - эксперт специализированного управления
Марат Жандарбекович          Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде Шетел ұйымдарының өз өндірістік қызметінде құпия құжаттарды пайдаланғаны үшін ақы төлеуді анықтау әдістемесін әзірлесін және Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов

2. Рабочей группе в месячный срок разработать и внести а рассмотрение в Правительство Республики Казахстан методику определения оплаты за использование иностранными организациями в своей производственной деятельности секретных документов.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов