Қазақстан Республикасының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Ремпубликасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 26 наурыздағы N 46-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ахметов                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Серік Нығметұлы               Министрінің орынбасары, жетекші
Школьник                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич            және сауда министрі, жетекшінің
орынбасары
Әміреев                     - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ғалым Махмұтбайұлы            сауда министрлігі Техникалық саясат,
құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық
саласы департаментінің директоры,
хатшы
Мамытбеков                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Еділ Құламқадырұлы            және сауда вице-министрі
Нұрымбетов                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Нұржан Бидайбекұлы            халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Жарқымбаев                  - Қазақстан Республикасы Табиғи
Жасер Әзімханұлы              монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Нокин                       - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Серік Кеңесұлы                сауда министрлігі Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері
комитетінің төрағасы
Кәменов                     - Қазақстан Республикасы Ауыл
Нұртай Шамренұлы              шаруашылығы министрлігінің Су
ресурстары комитеті төрағасының
орынбасары
Брекешев                    - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Серікқали Аманғалиұлы         минералдық ресурстар министрлігінің Газ
өнеркәсібін дамыту департаменті
директорының орынбасары
Жексембаев                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Қуандық Аманжолұлы            бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Экономика салаларын дамыту департаменті
директорының орынбасары
Әжікенов                    - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Серікбол Мұратұлы             минералдық ресурстар министрлігі Электр
энергетикасы мен көмір өнеркәсібі
департаментінің басқарма бастығы
Крылов                      - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Василий Леонидович
Мейстер                     - Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Виктор Викторович
Оразалинов                  - Қазақстан электр энергетикалық
Шәймерден Әбілмәжінұлы        қауымдастығының төрағасы
Дәулетов                    - "Астана қаласының бас жоспары"
Болат Есенғалиұлы             ғылыми зерттеу жобалау институты"
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
директорының орынбасары
Семикопенко                 - "Пәтер иелері кооперативтерінің
Нина Михайловна               қауымдастығы" заңды тұлғалар
бірлестігінің төрайымы (келісім
бойынша)
Сюндюков                    - "Қазақстан су арнасы" Қазақстан
Валерий Владимирович          Республикасы сумен жабдықтау және су
бұру жөніндегі кәсіпорындар
қауымдастығы" заңды тұлғалар
бірлестігінің төрағасы (келісім
бойынша)

О создании рабочей группы по вопросам развития жилищно-коммунального хозяйства Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 марта 2009 года № 46-р
В целях выработки предложений по развитию жилищно-коммунального хозяйства Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ахметов                     - Заместитель Премьер-Министра
Серик Ныгметович              Республики Казахстан, руководитель
Школьник                    - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич            Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Амреев                      - директор Департамента технической
Галым Махмутбаевич            политики, строительства и
жилищно-коммунальной сферы
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Мамытбеков                  - вице-министр индустрии и торговли
Едиль Куламкадырович          Республики Казахстан
Нурымбетов                  - вице-министр труда и социальной защиты
Нуржан Бидайбекович           населения Республики Казахстан
Жаркимбаев                  - заместитель Председателя Агентства
Жасер Азимханович             Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Нокин                       - председатель Комитета по делам
Серик Кенесович               строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Каменов                     - заместитель председателя Комитета по
Нуртай Шамренович             водным ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Брекешев                    - заместитель директора Департамента
Сериккали Амангалиевич        развития газовой промышленности
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Жексембаев                  - заместитель директора Департамента
Куандык Аманжолович           развития отраслей экономики
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Ажикенов                    - начальник управления Департамента
Серикбол Муратович            электроэнергетики и угольной
промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Крылов                      - заместитель акима города Астаны
Василий Леонидович
Мейстер                     - заместитель акима Костанайской области
Виктор Викторович
Уразалинов                  - председатель Казахстанской
Шаймерден Абильмажинович      электроэнергетической ассоциации
Давлетов                    - заместитель директора Государственного
Болат Есенгалиевич            коммунального предприятия "Научно-
исследовательский проектный институт
"Генплан города Астаны"
Семикопенко                 - председатель Объединения юридических
Нина Михайловна               лиц "Ассоциация кооперативов
собственников квартир"
(по согласованию)
Сюндюков                    - председатель Объединения юридических
Валерий Владимирович          лиц "Ассоциация предприятий по
водоснабжению и водоотведению
Республики Казахстан " Казахстан су
арнасы" (по согласованию)

2. Жұмыс тобы екі ай мерзімде Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлесін және оны Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

2. Рабочей группе в двухмесячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по дальнейшему развитию жилищно-коммунального хозяйства в Республике Казахстан.
Премьер-Министр                                  К. Масимов