Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрестің 2009 - 2011 жылдарға арналған бағдарламасының жобасын пысықтау жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі N 50-ө Өкімі.
Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрестің 2009 - 2011 жылдарға арналған бағдарламасының жобасын пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ахметов - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Серік Нығметұлы орынбасары, жетекші
Баймағанбетов - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Серік Нұртайұлы министрі, жетекшінің орынбасары
Сүлейменов - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Жанат Қуанышұлы министрлігі Есірткі бизнесіне қарсы күрес
және есірткі айналымын бақылау комитетінің
төрағасы, хатшы
Түсіпбеков - Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Рашид Төлеутайұлы
Досқалиев - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Жақсылық Ақмырзаұлы министрі
Досмұхамбетов - Қазақстан Республикасының Туризм және
Темірхан Мыңайдарұлы спорт министрі
Құл-Мұхаммед - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Мұхтар Абрарұлы ақпарат министрі
Құсайынов - Қазақстан Республикасының Көлік және
Әбілғазы Қалиақпарұлы коммуникация министрі
Сұлтанов - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы бюджеттік жоспарлау министрі
Түймебаев - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Жансейіт Қансейітұлы министрі
Әбдіров - Қазақстан Республикасының Қауіпсіздік
Нұрлан Мәжитұлы Кеңесі Хатшысының орынбасары -
Қауіпсіздік, Кеңесі Хатшылығының
меңгерушісі (келісім бойынша)
Шпекбаев - Қазақстан Республикасы Президентінің
Алик Жатқамбайұлы Әкімшілігі Құқық қорғау жүйесі бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша)
Дауылбаев - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
Асхат Қайзоллаұлы орынбасары (келісім бойынша)
Білісбеков - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Нұрғали Дәулетбекұлы комитеті төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Лукин - Қазақстан Республикасы Экономикалық
Андрей Иванович қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
күрес агенттігі төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Кәрбозов - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы Кедендік бақылау комитетінің төрағасы

О создании рабочей группы по доработке проекта Программы борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2009 - 2011 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 апреля 2009 года № 50-р
В целях доработки проекта Программы борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2009 - 2011 годы:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ахметов                     - Заместитель Премьер-Министра Республики
Серик Ныгметович              Казахстан, руководитель
Баймаганбетов               - Министр внутренних дел Республики
Серик Нуртаевич               Казахстан, заместитель руководителя
Сулейменов                  - председатель Комитета по борьбе с
Жанат Куанышевич              наркобизнесом и контролю за оборотом
наркотиков Министерства внутренних дел
Республики Казахстан, секретарь
Тусупбеков                  - Министр юстиции Республики Казахстан
Рашид Толеутаевич
Доскалиев                   - Министр здравоохранения Республики
Жаксылык Акмурзаевич          Казахстан
Досмухамбетов               - Министр туризма и спорта Республики
Темирхан Мынайдарулы          Казахстан
Кул-Мухаммед                - Министр культуры и информации
Мухтар Абрарулы               Республики Казахстан
Кусаинов                    - Министр транспорта и коммуникации
Абельгази Калиакпарович       Республики Казахстан
Султанов                    - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович            планирования Республики Казахстан
Туймебаев                   - Министр образования и науки Республики
Жансеит Кансеитулы            Казахстан
Абдиров                     - Заместитель Секретаря Совета
Нурлан Мажитович              Безопасности - Заведующий Секретариатом
Совета Безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Шпекбаев                    - заведующий Отделом правоохранительной
Алик Жаткамбаевич             системы Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Даулбаев                    - заместитель Генерального прокурора
Асхат Кайзуллаевич            Республики Казахстан (по согласованию)
Белисбеков                  - заместитель Председателя Комитета
Нургали Даулетбекович         национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Лукин                       - заместитель Председателя Агентства
Андрей Иванович               Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (по согласованию)
Карбузов                    - председатель Комитета таможенного
Козы-Корпеш Жапарханович      контроля Министерства финансов
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде Қазақстан Республикасында нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрестің 2009 - 2011 жылдарға арналған бағдарламасының жобасын пысықтасын.
Премьер-Министр
К. Мәсімов

2. Рабочей группе в месячный срок доработать проект Программы борьбы с наркоманией и наркобизнесом в Республике Казахстан на 2009 - 2011 годы.
Премьер-Министр                            К. Масимов