Қазақстан Республикасында халықаралық салық салу жүйесін жетілдіру мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 51-ө Өкімі
Қазақстан Республикасында халықаралық салық салу жүйесін жетілдіру мәселелері жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                  - Қазақстан Республикасы
Ербол Тұрмаханұлы           Премьер-Министрінің орынбасары, жетекші
Сүлейменов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Тимур Мұратұлы              бюджеттік жоспарлау вице-министрі,
жетекшінің орынбасары
Доможирская               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Ирина Николаевна            бюджеттік жоспарлау министрлігінің Салық
саясаты және болжамдар департаменті
директорының орынбасары, хатшы
Дәленов                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы           вице-министрі
Бекетаев                  - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы           вице-министрі
Ботақанова                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Толғанай Серікбайқызы       Салық комитетінің төрағасы орынбасарының
міндетін атқарушы
Ертілесова                - Қазақстанның салық төлеушілер
Жаннат Жұрғалиқызы          қауымдастығының төрағасы (келісім
бойынша)
Перуашев                  - "Атамекен" Одағы" Қазақстан ұлттық
Азат Тұрлыбекұлы            экономикалық палатасы" заңды тұлғалар
бірлестігінің төрағасы (келісім бойынша)
Ақанов                    - Қазақстан қаржыгерлері қауымдастығы
Серік Ахметжанұлы           кеңесінің төрағасы (келісім бойынша)
Тәменова                  - Қазақстан Республикасының Президенті
Жанна Сәрсенбайқызы         жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесі
салық салу мәселелері жөніндегі жұмыс
тобының тең төрағасы (келісім бойынша)
Аман                      - Қазақстан Республикасының Парламенті
Евгений Иосифович           Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Ахметов                   - Қазақстан Республикасының Парламенті
Рашит Сайранұлы             Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Доскалов                  - Қазақстан Республикасының Парламенті
Валерий Алексеевич          Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Жамалов                   - Қазақстан Республикасының Парламенті
Аманжан Мәкәрімұлы          Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2009.07.10. N 97-ө Өкімімен.
2. Жұмыс тобы 2009 жылғы 10 шілдеге дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына Қазақстан Республикасында халықаралық салық салу жүйесін жетілдіру мәселелері жөнінде ұсыныстар енгізсін.

О создании рабочей группы для выработки предложений по вопросам совершенствования системы международного налогообложения в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 апреля 2009 года № 51-р
В целях выработки предложений по вопросам совершенствования системы международного налогообложения в Республике Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                   - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович           Республики Казахстан, руководитель
Сулейменов                 - вице-министр экономики и бюджетного
Тимур Муратович              планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Доможирская                - заместитель директора Департамента
Ирина Николаевна             налоговой политики и прогнозов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Даленов                    - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович           Казахстан
Бекетаев                   - вице-министр юстиции Республики
Марат Бахытжанович           Казахстан
Ботаканова                 - и.о. заместителя председателя
Толганай Серикбаевна         Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Ертлесова                  - председатель Ассоциации
Жаннат Джургалиевна          налогоплательщиков Казахстана
(по согласованию)
Перуашев                   - председатель Национальной
Азат Турлыбекович            экономической палаты Казахстан "Союз
"Атамекен" (по согласованию)
Аханов                     - председатель Совета ассоциации
Серик Ахметжанович           финансистов Казахстана (по согласованию)
Таменова                   - сопредседатель рабочей группы по
Жанна Сарсенбаевна           вопросам налогообложения Совета
иностранных инвесторов при Президенте
Республики Казахстан (по согласованию)
Аман                       - депутат Сената Парламента
Евгений Иосифович            Республики Казахстан (по согласованию)
Ахметов                    - депутат Сената Парламента
Рашит Сайранович             Республики Казахстан (по согласованию)
Доскалов                   - депутат Мажилиса Парламента
Валерий Алексеевич           Республики Казахстан (по согласованию)
Жамалов                    - депутат Мажилиса Парламента
Аманжан Макаримович          Республики Казахстан (по согласованию)
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными распоряжением Премьер-Министра РК от 10.07.2009 № 97-р .
2. Рабочей группе в срок до 10 июля 2009 года внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по вопросам совершенствования системы международного налогообложения в Республике Казахстан.

3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т. Орынбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                 К. Мәсімов

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.
Премьер-Министр                            К. Масимов