Құрылыс саласын дамыту мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 7 сәуірдегі N 52-ө Өкімі
Құрылыс саласын дамыту жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шөкеев                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Өмірзақ Естайұлы              Министрінің бірінші орынбасары,
жетекші
Школьник                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич            және сауда министрі, жетекшінің
орынбасары
Нокин                       - Қазақстан Республикасы Индустрия
Серік Кеңесұлы                және сауда министрлігі Құрылыс және
тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық істері
комитетінің төрағасы, хатшы
Бекетаев                    - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы             вице-министрі
Мамытбеков                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Еділ Құламқадырұлы            және сауда вице-министрі
Смайылов                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Әлихан Асханұлы               вице-министрі
Долженков                   - Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Виктор Анатольевич
Хорошун                     - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Сергей Михайлович
Әміреев                     - Қазақстан Республикасы Индустрия
Ғалым Махмұтбайұлы            және сауда министрлігі Техникалық
саясат, құрылыс және тұрғын-үй
коммуналдық саласы департаментінің
директоры
Байбеков                    - Қазақстан Республикасы Экономика
Мырзақасым Ниязбекұлы         және бюджеттік жоспарлау министрлігі
Экономика салаларын дамыту
департаментінің директоры
Әйтекенов                   - "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат
Қайрат Медібайұлы             қоры" акционерлік қоғамының басқарушы
директоры басқарма мүшесі (келісім
бойынша)
Рақымбаев                   - "Қазақстан құрылыс салушылары
Айдын Жұмәділұлы              қауымдастығы" заңды тұлғалар
бірлестігінің төрағасы (келісім
бойынша)
2. Жұмыс тобы екі ай мерзімде құрылыс саласын одан әрі дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлесін және оларды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов

О создании рабочей группы по вопросам развития строительной отрасли
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 апреля 2009 года № 52-р
В целях выработки предложений по развитию строительной отрасли:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Шукеев                     - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич             Республики Казахстан, руководитель
Школьник                   - Министр индустрии и торговли Республики
Владимир Сергеевич           Казахстан, заместитель руководителя
Нокин                      - председатель Комитета по делам
Серик Кенесович              строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан, секретарь
Бекетаев                   - вице-министр юстиции Республики
Марат Бахытжанович           Казахстан
Мамытбеков                 - вице-министр индустрии и торговли
Едиль Куламкадырович         Республики Казахстан
Смаилов                    - вице-министр финансов Республики
Алихан Асханович             Казахстан
Долженков                  - заместитель акима города Алматы
Виктор Анатольевич
Хорошун                    - заместитель акима города Астаны
Сергей Михайлович
Амреев                     - директор Департамента технической
Галым Махмутбаевич           политики, строительства и
жилищно-коммунальной сферы Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Байбеков                   - директор Департамента развития
Мырзакасым Ниязбекович       отраслей экономики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Айтекенов                  - управляющий директор - член
Кайрат Медыбаевич            Правления акционерного общества "Фонд
национального благосостояния
"Самрук-Казына" (по согласованию)
Рахимбаев                  - председатель Объединения
Айдын Жумадилович            юридических лиц "Ассоциация застройщиков
Казахстана" (по согласованию)
2. Рабочей группе в двухмесячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по дальнейшему развитию строительной отрасли.
Премьер-Министр                            К. Масимов