Тұрғын үй заңнамасын жетілдіру мәселелері жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 8 маусымдағы N 81-ө Өкімі
Тұрғын үй заңнамасын жетілдіру жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы          орынбасары, жетекші
Исекешев                 - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы            сауда министрі, жетекшінің орынбасары
Нокин                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Серік Кеңесұлы             сауда министрлігі Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері
комитетінің төрағасы, хатшы
Бекетаев                 - Қазақстан Республикасының Әділет
Марат Бақытжанұлы          вице-министрі
Мамытбеков               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Еділ Құламкадырұлы         сауда вице-министрі
Оразаев                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Әбілахатұлы          шаруашылығы вице-министрі
Смайылов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Әлихан Асханұлы            вице-министрі
Тұрмағамбетов            - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Мәжит Әбдіқалықұлы         ортаны қорғау вице-министрі
Құдайбергенов            - Қазақстан Республикасы Табиғи
Ескендір Көпбосынұлы       монополияларды реттеу агенттігі
төрағасының орынбасары
Хорошун                  - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Сергей Михайлович
Әміреев                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ғалым Махмұтбайұлы         сауда министрлігі Техникалық саясат,
құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық сала
департаментінің директоры
Байбеков                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мырзақасым Ниязбекұлы      бюджеттік жоспарлау министрлігі Экономика
салаларын дамыту департаментінің директоры
Ыдырысов                 - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Сабырғали Мұхаметқалиұлы   минералдық ресурстар министрлігі
Мемлекеттік энергетикалық қадағалау
комитетінің басқарма бастығы
Маслов                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Василий Карлович           сауда министрлігі Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері
комитетінің басқарма бастығы
Абдуллин                 - "Ві-Group" акционерлік қоғамының
Тасболат Аманжолұлы        басқарушы директоры (келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы 2009 жылғы 1 желтоқсанға дейінгі мерзімде тұрғын үй заңнамасын жүйелі жетілдіру жөнінде нақты ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов

О создании рабочей группы по вопросам совершенствования жилищного законодательства
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 июня 2009 года № 81-р
В целях выработки предложений по совершенствования жилищного законодательства:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                    - заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович            Казахстан, руководитель
Исекешев                    - Министр индустрии и торговли Республики
Асет Орентаевич               Казахстан, заместитель руководителя
Нокин                       - председатель Комитета по делам
Серик Кенесович               строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
секретарь
Бекетаев                    - вице-министр юстиции Республики
Марат Бахытжанович            Казахстан
Мамытбеков                  - вице-министр индустрии и торговли
Едиль Куламкадырович          Республики Казахстан
Оразаев                     - вице-министр сельского хозяйства
Марат Аблахатович             Республики Казахстан
Смаилов                     - вице-министр финансов
Алихан Асханович              Казахстан Республики
Турмагамбетов               - вице-министр охраны окружающей среды
Мажит Абдыкалыкович           Республики Казахстан
Кудайбергенов               - заместитель председателя Агентства
Ескендир Копбосынович         Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Хорошун                     - заместитель акима города Астаны
Сергей Михайлович
Амреев                      - директор Департамента технической
Галым Махмутбаевич            политики, строительства и жилищно-
коммунальной сферы Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Байбеков                    - директор Департамента развития отраслей
Мырзакасым Ниязбекович        экономики Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Идрисов                     - начальник управления Комитета по
Сабыргали Мухаметкалиевич     государственному энергетическому
надзору Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Маслов                      - начальник управления Комитета по делам
Василий Карлович              строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Абдуллин                    - управляющий директор акционерного
Тасболат Аманжолович          общества "Bi-Group" (по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 1 декабря 2009 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан конкретные предложения по системному совершенствованию жилищного законодательства.
Премьер-Министр                              К. Масимов