Қазақстан Республикасының имиджін арттыру және әлеуетті инвесторлармен өзара қарым-қатынас орнату жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 26 маусымдағы N 90-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының имиджін арттыру және әлеуетті инвесторлармен өзара қарым-қатынас орнату жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Орынбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы          орынбасары, жетекші
Жәмішев                  - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі,  Болат Бидахметұлы          жетекшінің орынбасары
Дүйсенбаева              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Гүлмайра Қуандыққызы       Мемлекеттік қарыз алу департаментінің
директоры, хатшы
Исекешев                 - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Әсет Өрентайұлы            сауда министрі
Құсайынов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы           бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Шолпанқұлов              - Қазақстан Республикасының Қаржы
Берік Шолпанқұлұлы         вице-министрі
Ақышев                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Данияр Талғатұлы           Төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Тортаев                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Бауыржан Қадырұлы          бюджеттік жоспарлау министрлігі
Инвестициялық саясат және жоспарлау
департаментінің директоры
Әбдірахманов             - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және
Нұрлан Алмасұлы            қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Стратегия және талдау
департаментінің директоры (келісім
бойынша)
Иманбаев                 - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Болат Бәриұлы              министрлігі Көп жақты ынтымақтастық
департаменті директорының орынбасары
2. Жұмыс тобы бір ай мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстан Республикасының имиджін арттыру және әлеуетті инвесторлармен өзара қарым қатынас орнату жөнінде ұсыныстар енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Е.Т. Орынбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр                                  К. Мәсімов

О создании рабочей группы для выработки предложений по повышению имиджа Республики Казахстан и установлению взаимоотношений с потенциальными инвесторами
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июня 2009 года № 90-р
В целях выработки предложений по повышению имиджа Республики Казахстан и установлению взаимоотношений с потенциальными инвесторами:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра
Ербол Турмаханович            Республики Казахстан, руководитель
Жамишев                     - Министр финансов Республики
Болат Бидахметович            Казахстан, заместитель руководителя
Дуйсенбаева                 - директор Департамента
Гульмайра Куандыковна         государственного заимствования
Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарь
Исекешев                    - Министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич               Республики Казахстан
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан
Шолпанкулов                 - вице-министр Казахстан
Берик Шолпанкулович           финансов Республики
Акишев                      - заместитель Председателя
Данияр Талгатович             Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Тортаев                     - директор Департамента
Бауыржан Кадырович            инвестиционной политики и планирования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Абдрахманов                 - директор Департамента стратегии и
Нурлан Алмасович              анализа Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
(по согласованию)
Иманбаев                    - заместитель директора Департамента
Болат Бариевич                многостороннего сотрудничества
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан
2. Рабочей группе в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по повышению имиджа Республики Казахстан на внешнем рынке и установлению взаимоотношений с потенциальными инвесторами.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Орынбаева Е.Т.
Премьер-Министр                              К. Масимов