Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 294-ө өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 14 шілдедегі N 101-ө Өкімі
"Қызметкерлерді жаппай босатуды болдырмау және еңбек нарығындағы тұрақтандыру шараларын қабылдау мәселелерін жедел қарау жөнінде жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 294-ө өкімінің күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

О признании утратившим силу распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 294-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июля 2009 года № 101-р
Признать утратившим силу распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 294-р «О создании рабочей группы по оперативному рассмотрению вопросов предотвращения массового высвобождения работников и принятия стабилизационных мер на рынке труда».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов