Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 26 маусымдағы N 91-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 31 шілдедегі N 110-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының ғылымын басқару жүйесін жетілдіру мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 26 маусымдағы N 91-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
Қазақстан Республикасының ғылымын басқару жүйесін жетілдіру мәселелері жөніндегі жұмыс тобының құрамына Айдар Бексұлтанұлы Жақыпов - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі енгізілсін.
Премьер-Министр                                    К. Мәсімов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июня 2009 года № 91-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 2009 года № 110-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июня 2009 года № 91-р "О создании рабочей группы по вопросам совершенствования системы управления наукой Республики Казахстан" следующее изменение:
ввести в состав рабочей группы по вопросам совершенствования системы управления наукой Республики Казахстан:
Жакупова Айдара Бексултановича - вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов