Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 6-ө өкіміне толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 13 тамыздағы N 116-ө Өкімі
"Ішкі және сыртқы нарықтарда азық-түлік тауарларына баға бойынша ахуалдың мониторингі, азық-түлік қауіпсіздігін қамтамасыз ету және азық-түлік тауарларына бағаны тұрақтандыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2008 жылғы 11 қаңтардағы N 6-ө өкіміне мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
тақырыбындағы, кіріспедегі және 2-тармақтағы "қамтамасыз ету" деген сөздерден кейін ", ішкі нарықты қорғау" деген сөздермен толықтырылсын;
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Күрішбаев                 - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы          шаруашылығы министрі, жетекші
Исекешев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы             және сауда министрі, жетекшінің
орынбасары
Алдабергенов              - Қазақстан Республикасы Табиғи
Нұрлан Шәдібекұлы           монополияларды реттеу агенттігінің
төрағасы
Мешімбаева                - Қазақстан Республикасы Статистика
Анар Ертөлеуқызы            агенттігінің төрайымы
Қожахметов                - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Жанат Мұратұлы              қорғау агенттігі (Монополияға қарсы
агенттік) төрағасының орынбасары
Дәленов                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы           вице-министрі
Тұрғанов                  - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Дүйсенбай Нұрбайұлы         минералдық ресурстар вице-министрі
Құсайынов                 - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы            бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Мәжитов                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Марат Әлімжанұлы            комитетінің Шекара қызметі директорының
бірінші орынбасары (келісім бойынша)
Танысбаев                 - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Қуат Мұратұлы               министрлігі Мемлекеттік материалдық
резервтер комитетінің төрағасы
Ерғожин                   - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Дәулет Еділұлы              Салық комитетінің төрағасы
Қазыбаев                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Айдар Қалымтайұлы           сауда министрлігі Сауда комитетінің
төрағасы
Кәрбозов                  - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы     Кедендік бақылау комитетінің төрағасы
Мұхамбетов                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ғабит Мұхамбетұлы           сауда министрлігі Техникалық реттеу және
метрология комитетінің төрағасы
Оразалиев                 - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Молдияр Молыбайұлы          министрлігі Әкімшілік полиция комитетінің
төрағасы
Құсайынова                - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Айна Біржанқызы             министрлігі Қайта өңдеу өнеркәсібін және
аграрлық азық-түлік нарықтарын дамыту
департаментінің директоры
Дворецкий                 - "Нұр Отан" ХДП-ның Қазақстан
Владимир Яковлевич          Республикасының Үкіметіндегі ресми өкілі
(келісім бойынша)
Дүйсебаев                 - Қазақстан бидай одағының атқарушы
Мұхамеджан Жұмабекұлы       директоры (келісім бойынша)
Қайыржанова               - Қазақстан базарлары мен сауда
Ботагөз Ержанқызы           кәсіпорындары және қызметтер көрсету
саласы қауымдастығының Астана қаласы
бойынша өкілі (келісім бойынша)
Қуанғанова                - Қазақстан кәсіпкерлері форумы атқарушы
Гүлнар Шаймұратқызы         директорының орынбасары (келісім бойынша)
Лагода                    - Қазақстанның астық өндірушілер және нан
Виталий Владимирович        пісірушілер одағының вице-президенті
(келісім бойынша)
Палташева                 - Қазақстан кәсіпкерлері форумының атқарушы
Манавар Тұрсынқызы          директоры (келісім бойынша)
Попелюшко                 - Қазақстан тағам және қайта өңдеу
Анатолий Висханович         өнеркәсібінің тауар өндірушілер одағының
президенті (келісім бойынша)
Наль                      - "ҚазАгроМаркетинг" акционерлік қоғамының
Абдиашим Закирович          Басқарма төрағасы (келісім бойынша)"
Премьер-Министр                                      К. Мәсімов

О внесении дополнения и изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года № 6-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2009 года № 116-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 января 2008 года № 6-р "О создании рабочей группы по мониторингу ситуации по ценам на продовольственные товары на внутренних и внешних рынках, выработке предложений по обеспечению продовольственной безопасности и стабилизации цен на продовольственные товары" следующие дополнение и изменение:
в заголовке, преамбуле и пункте 2 после слова "безопасности" дополнить словами ", защите внутреннего рынка";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Куришбаев                   - Министр сельского хозяйства Республики Ахылбек Кажигулович           Казахстан, руководитель
Исекешев                    - Министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич               Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Алдабергенов                - председатель Агентства
Нурлан Шадибекович            Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
Мешимбаева                  - председатель Агентства
Анар Ертулевна                Республики Казахстан по статистике
Кожахметов                  - заместитель Председателя Агентства
Жанат Муратович               Республики Казахстан по защите
конкуренции (Антимонопольное агентство)
Даленов                     - вице-министр финансов
Руслан Ерболатович            Республики Казахстан
Турганов                    - вице-министр энергетики и минеральных
Дуйсенбай Нурбаевич           ресурсов Республики Казахстан
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан
Мажитов                     - первый заместитель директора
Марат Алимжанович             Пограничной службы Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Танысбаев                   - председатель Комитета по
Куат Муратович                государственным материальным резервам
Министерства по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Ергожин                     - председатель Налогового комитета
Даулет Едилович               Министерства финансов
Республики Казахстан
Казыбаев                    - председатель Комитета торговли
Айдар Калымтаевич             Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Карбузов                    - председатель Комитета таможенного
Козы-Корпеш Жапарханович      контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Мухамбетов                  - председатель Комитета по техническому
Габит Мухамбетович            регулированию и метрологии Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Оразалиев                   - председатель Комитета административной
Молдияр Молыбаевич            полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Кусаинова                   - директор Департамента по развитию
Айна Биржановна               перерабатывающей промышленности и
агропродовольственных рынков
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан, секретарь
Дворецкий                   - официальный представитель
Владимир Яковлевич            НДП "Hyp Отан" в Правительстве
Республики Казахстан (по согласованию)
Дуйсебаев                   - исполнительный директор Зернового союза
Мухамеджан Джумабекович       Казахстана (по согласованию)
Каиржанова                  - представитель Ассоциации рынков и
Ботагоз Ержановна             предприятий торговли и сферы услуг
Казахстана по городу Астане
(по согласованию)
Куанганова                  - заместитель исполнительного директора
Гульнара Шаймуратовна         Форума предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Лагода                      - вице-президент Союза
Виталий Владимирович          зернопереработчиков и хлебопеков
Казахстана (по согласованию)
Палташева                   - исполнительный директор Форума
Манавар Турсуновна            предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Попелюшко                   - президент Союза товаропроизводителей
Анатолий Висханович           пищевой и перерабатывающей
промышленности Казахстана
(по согласованию)
Наль                        - председатель Правления акционерного
Абдиашим Закирович            общества "КазАгроМаркетинг"
(по согласованиию)                   "
Премьер-Министр                            К. Масимов