"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қала құрылысын жоспарлаған, жер учаскелерін бөлген, құрылысты жобалаған және салған кезде су қорғау және табиғат қорғау тәртібін сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 10 шілдедегі Заңын іске асыру шаралары туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 19 қазандағы N 147-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қала құрылысын жоспарлаған, жер учаскелерін бөлген, құрылысты жобалаған және салған кезде су қорғау және табиғат қорғау тәртібін сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 10 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі мен Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін.
Премьер-Министрі К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2009 жылғы 19 қазандағы
N 147-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қала құрылысын жоспарлаған, жер учаскелерін бөлген, құрылысты жобалаған және салған кезде су қорғау және табиғат қорғау тәртібін сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 10 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
N
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзім
1
2
3
4
5
1.
Мемлекеттік қала құрылысы кадастрын жүргізудің бірыңғай тәртібін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚжТКШІА
2009 жылғы қазан
2.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 қаңтардағы N 119 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АШМ
2009 жылғы қазан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ҚжТКШІА - Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
АШМ     - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 10 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам соблюдения водоохранной и природоохранной дисциплины при градостроительном планировании, выделении земельных участков, проектировании и строительстве"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 октября 2009 года № 147-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 10 июля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам соблюдения водоохранной и природоохранной дисциплины при градостроительном планировании, выделении земельных участков, проектировании и строительстве" (далее - перечень).
2. Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства и Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 октября 2009 года № 147-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 10 июля 2009 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам соблюдения водоохранной
и природоохранной дисциплины при градостроительном
планировании, выделении земельных участков, проектировании
и строительстве"
№ п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма
завершения
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
Срок
исполне-
ния
1
2
3
4
5
1.
Об определении единого
порядка ведения
государственного
градостроительного
кадастра
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
АДСиЖКХ
Октябрь
2009 года
2.
О внесении дополнений
в постановление
Правительства Республики
Казахстан от 30 января
2004 года № 119
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МСХ
Октябрь
2009 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АДСиЖКХ - Агентство Республики Казахстан по делам строительства
и жилищно-коммунального хозяйства
МСХ     - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан