М.О. Омаров туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 9 қарашадағы № 161-ө Өкімі
Марат Оразәліұлы Омаров Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Бақылау және құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі меңгерушісінің орынбасары болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов

Об Омарове М.О.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 ноября 2009 года № 161-р
Назначить Омарова Марата Оразалиевича заместителем заведующего Отделом контроля и документационного обеспечения Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            К. Масимов