М.Т. Өмірияев туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 17 қарашадағы № 164-ө Өкімі
Мүслім Тайырұлы Өмірияев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кеңесшісі болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                         К. Мәсімов

Об Умирьяеве М.Т.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 ноября 2009 года № 164-р
Назначить Умирьяева Муслима Таировича советником Премьер-Министра Республики.
Премьер-Министр                            К.Масимов