Инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі штабтар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 19 қаңтардағы № 8-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 13 ақпандағы N 26-ө Өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2010.02.13 N 26-ө Өкімімен.
Қазақстанның индустриялық-инновациялық дамуы шеңберінде инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылауды қамтамасыз ету мақсатында:
1. Мына:
1) осы өкімге 1-қосымшаға сәйкес құрамда 2010 жылы аяқталатын;
2) осы өкімге 2-қосымшаға сәйкес құрамда 2010 жылы құрылысын бастау жоспарланған инвестициялық жобалардың іске асырылу барысын бақылау жөніндегі штабтар құрылсын.
2. Штаб басшылары:
1) әрбір жобаны іске асыру жөніндегі жоспар-кестелер мен іс-шаралар жоспарларын бекітсін және олардың уақтылы орындалу барысын бақыласын;
2) объектілерге және құрылыс алаңдарына тікелей бара отырып, кемінде айына бір рет штабтардың отырысын өткізсін;
3) ай сайын, есептіден кейінгі айдың 5-күніне дейін Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне осы өкімге 34-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша есеп ұсынсын.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі ай сайын, есептіден кейінгі айдың 15-күніне дейін Қазақстан Республикасының Үкіметіне инвестициялық жобалардың іске асырылу барысы туралы ақпарат ұсынсын.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 19 қаңтардағы
№ 8-ө өкіміне
1-қосымша
2010 жылы аяқталатын инвестициялық жобалардың іске асырылу
барысын бақылау жөніндегі штабтардың құрамдары
Ақмола облысы
«Васильков алтын кен орнын одан әрі игеру және алтын шығару
фабрикасын салу» инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «Васильков КБК» акционерлік қоғамы)
Рау                         - Ақмола облысының әкімі, басшы
Альберт Павлович
Бөкенбаев                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жақып Құттыбекұлы             сауда министрлігі Өнеркәсіп комитеті
төрағасының орынбасары, басшының
орынбасары
Отаров                      - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Қадырхан Махмұтұлы
Қойшыбаев                   - Ақмола облысы Кәсіпкерлік және
Марат Советұлы                өнеркәсіп басқармасының бастығы
Сапаров                     - Көкшетау қаласының әкімі
Бақыт Аманжолұлы
Өтемұратов                  - «Васильков КБК» акционерлік қоғамының
Алидар Болатұлы               президенті (келісім бойынша)
«Темір кенін қайта өңдеу және байыту жөніндегі ұсақтау-байыту
фабрикасын салу» инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «Өркен» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
Рау                         - Ақмола облысының әкімі, басшы
Альберт Павлович
Бөкенбаев                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Жақып Құттыбекұлы             сауда министрлігі Өнеркәсіп комитеті
төрағасының орынбасары, басшының
орынбасары
Отаров                      - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Қадырхан Махмұтұлы
Қойшыбаев                   - Ақмола облысы Кәсіпкерлік және
Марат Советұлы                өнеркәсіп басқармасының бастығы
Хамитов                     - Еңбекшілдер ауданының әкімі
Теміржан Жәнібекұлы
Филипьев                    - «Өркен» жауапкершілігі шектеулі
Сергей Михайлович             серіктестігі өкілдігінің директоры
(келісім бойынша)

О штабах по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 января 2010 года № 8-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 февраля 2010 года № 26-р
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 13.02.2010 № 26-р.
В целях обеспечения контроля за ходом реализации инвестиционных проектов в рамках индустриально-инновационного развития Казахстана:
1. Создать штабы по контролю за ходом реализации инвестиционных проектов:
1) завершаемых в 2010 году в составе согласно приложению 1 к настоящему распоряжению;
2) запуск строительства которых запланирован в 2010 году в составе согласно приложению 2 к настоящему распоряжению.
2. Руководителям штабов:
1) утвердить планы-графики и планы мероприятий по реализации каждого проекта и контролировать своевременный ход их выполнения;
2) проводить заседание штабов не реже одного раза в месяц с выездом непосредственно на объекты и на строительные площадки;
3) ежемесячно до 5 числа месяца, следующего за отчетным, представлять отчет в Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан по формам согласно приложениям 3, 4 к настоящему распоряжению.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан ежемесячно до 15 числа месяца, следующего за отчетным, информировать Правительство Республики Казахстан о ходе реализации инвестиционных проектов.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 января 2010 года № 8-р
Составы
штабов по контролю за ходом реализации
инвестиционных проектов, завершаемых в 2010 году
Акмолинская область
Инвестиционный проект "Дальнейшее освоение Васильковского
месторождения золота и строительство золотоизвлекательной
фабрики" (заявитель - акционерное общество "Васильковский ГОК")
Pay                         - аким Акмолинской области, руководитель
Альберт Павлович
Бокенбаев                   - заместитель председателя Комитета
Жакып Куттыбекович            промышленности Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Отаров                      - заместитель акима Акмолинской области
Кадирхан Махмутович
Койшибаев                   - начальник Управления
Марат Советович               предпринимательства и промышленности
Акмолинской области
Сапаров                     - аким города Кокшетау
Бакыт Аманжолович
Утемуратов                  - президент акционерного общества
Алидар Булатович              "Васильковский ГОК" (по согласованию)
Инвестиционный проект "Строительство дробильно-обогатительной
фабрики по переработке и обогащению железных руд"
(заявитель - товарищество с ограниченной
ответственностью "Оркен")
Pay                         - аким Акмолинской области, руководитель
Альберт Павлович
Бокенбаев                   - заместитель председателя Комитета
Жакып Куттыбекович            промышленности Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Отаров                      - заместитель акима Акмолинской области
Кадирхан Махмутович
Койшибаев                   - начальник Управления
Марат Советович               предпринимательства и промышленности
Акмолинской области
Хамитов                     - аким Енбекшильдерского района
Темиржан Жаныбекович
Филипьев                    - директор представительства товарищества
Сергей Михайлович             с ограниченной ответственностью "Оркен"
(по согласованию)

«Қуаттылығы жылына 30 000 тонна болатын хлор және каустикалық
соданы мембраналық әдіспен өндіру өндірісін салу және
ұйымдастыру» инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «Каустик» акционерлік қоғамы)
Сағынтаев                   - Павлодар облысының әкімі, басшы
Бақытжан Әбдірұлы
Раев                        - Қазақстан Республикасының Индустрия
Нұрбек Тұрарбекұлы            және сауда вице-министрі, басшының
орынбасары
Есқалиев                    - «Қазақстанның Даму банкі» акционерлік
Ғали Нәжімеденұлы             қоғамының басқарма төрағасы, басшының
орынбасары (келісім бойынша)
Әбдібеков                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нұрмұхамбет Қанапияұлы        сауда министрлігі Өнеркәсіп комитетінің
төрағасы
Вербняк                     - Павлодар облысы әкімінің бірінші
Александр Федорович           орынбасары, басшының орынбасары
Нетребский                  - Павлодар облысы Табиғи ресурстар және
Николай Архипович             табиғатты пайдалану басқармасының
бастығы
Жоламанов                   - Павлодар қаласының әкімі
Бақытжан Төлеужанұлы
Әмірханов                   - «Каустик» акционерлік қоғамы
Еркін Адамиянұлы              Директорлар кеңесінің төрағасы (келісім
бойынша)
Шәріпов                     - «Каустик» акционерлік қоғамының
Рүстам Тұрайұлы               басқарма төрағасы (келісім бойынша)
«Жоғары көміртекті феррохром қождарын қайта өңдеу кешенін
жобалау және салу» инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «Қазхром» ТҰК» акционерлік қоғамы)
Сағынтаев                   - Павлодар облысының әкімі, басшы
Бақытжан Әбдірұлы
Әбдібеков                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нұрмұхамбет Қанапияұлы        сауда министрлігі Өнеркәсіп комитетінің
төрағасы, басшының орынбасары
Вербняк                     - Павлодар облысы әкімінің бірінші
Александр Федорович           орынбасары, басшының орынбасары
Шабенов                     - Павлодар облысы Кәсіпкерлік және
Қанат Қайыржанұлы             өнеркәсіп басқармасының бастығы
Қайыргелдинов               - Ақсу қаласының әкімі
Оразгелді Әлиғазыұлы
Есенжолов                   - «Қазхром» ТӨК» акционерлік қоғамының
Арман Бекетұлы                Ақсу ферроқорытпалар зауытының
директоры (келісім бойынша)
«Өндірісті басқарудың ақпараттық жүйесі» инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «Қазхром» ТҰК» акционерлік қоғамы)
Сағынтаев                   - Павлодар облысының әкімі, басшы
Бақытжан Әбдірұлы
Әбдібеков                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нұрмұхамбет Қанапияұлы        сауда министрлігі Өнеркәсіп комитетінің
төрағасы, басшының орынбасары
Вербняк                     - Павлодар облысы әкімінің бірінші
Александр Федорович           орынбасары, басшының орынбасары
Қайыргелдинов               - Ақсу қаласының әкімі
Оразгелді Әлиғазыұлы
Шабенов                     - Павлодар облысы Кәсіпкерлік және
Қанат Қайыржанұлы             өнеркәсіп басқармасының бастығы
Есенжолов                   - «Қазхром» ТӨК» акционерлік қоғамының
Арман Бекетұлы                Ақсу ферроқорытпалар зауытының
директоры (келісім бойынша)
Солтүстік Қазақстан облысы
«Етті қайта өңдеу кешенімен бірлескен мал шаруашылығы
кешені» инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «Баско» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
Біләлов                     - Солтүстік Қазақстан облысының әкімі,
Серік Сұлтанғазыұлы           басшы
Евниев                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Арман Қайратұлы               шаруашылығы вице-министрі, басшының
орынбасары
Ескендіров                  - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Самат Сапарбекұлы             орынбасары
Куликов                     - Солтүстік Қазақстан облысы
Николай Федорович             агроөнеркәсіптік кешендегі аумақтық
инспекция бастығы
Тәшенов                     - Солтүстік Қазақстан облысы Ауыл
Серік Серғалиұлы              шаруашылығы басқармасының бастығы
Сутягинский                 - «Баско» жауапкершілігі шектеулі
Александр Александрович       серіктестігінің президенті (келісім
бойынша)
«Сыйымдылығы 60 мың тонна элеватор салу»
инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «Еңбек Нан» жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі)
Біләлов                     - Солтүстік Қазақстан облысының әкімі,
Серік Сұлтанғазыұлы           басшы
Евниев                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Арман Қайратұлы               шаруашылығы вице-министрі, басшының
орынбасары
Ескендіров                  - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Самат Сапарбекұлы             орынбасары
Куликов                     - Солтүстік Қазақстан облысы
Николай Федорович             агроөнеркәсіптік кешендегі аумақтық
инспекция бастығы
Тәшенов                     - Солтүстік Қазақстан облысы Ауыл
Серік Серғалиұлы              шаруашылығы басқармасының бастығы
Богданец                    - «Богви» жауапкершілігі шектеулі
Виктор Григорьевич            серіктестігінің бас директоры (келісім
бойынша)
«Байыту фабрикасын салып, Айсары кварц құмы кен
орнын игеру» инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «Ақтөбе GLASS» жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі)
Біләлов                     - Солтүстік Қазақстан облысының әкімі,
Серік Сұлтанғазыұлы           басшы
Әбдібеков                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нұрмұхамбет Қанапияұлы        сауда министрлігі Өнеркәсіп комитетінің
төрағасы, басшының орынбасары
Чжен                        - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Александр Моисеевич           орынбасары
Төлегенов                   - Солтүстік Қазақстан облысы Кәсіпкерлік
Баржақсы Рахымжанұлы          және өнеркәсіп басқармасының бастығы
Симон                       - «Ақтөбе GLASS» жауапкершілігі шектеулі
Владимир Юрьевич              серіктестігінің директоры (келісім
бойынша)
«Астық тасуға арналған төрт тіркемді жабық
вагон-хоппер (астық тасығыш) моделін әзірлеу және
оны өндіріске енгізу» инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «ЗИКСТО» акционерлік қоғамы)
Біләлов                     - Солтүстік Қазақстан облысының әкімі,
Серік Сұлтанғазыұлы           басшы
Әбдібеков                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нұрмұхамбет Қанапияұлы        сауда министрлігі Өнеркәсіп комитетінің
төрағасы, басшының орынбасары
Смайылов                    - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Жанболат Амангелдіұлы         бірінші орынбасары
Төлегенов                   - Солтүстік Қазақстан облысы Кәсіпкерлік
Баржақсы Рахымжанұлы          және өнеркәсіп басқармасының бастығы
Коровин                     - «ЗИКСТО» акционерлік қоғамының бас
Игорь Владимирович            директоры (келісім бойынша)
«Перспективалы мамандандырылған платформа (контейнер тасығыш)
әзірлеу және оны өндіріске енгізу» инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «ЗИКСТО» акционерлік қоғамы)
Біләлов                     - Солтүстік Қазақстан облысының әкімі,
Серік Сұлтанғазыұлы           басшы
Әбдібеков                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нұрмұхамбет Қанапияұлы        сауда министрлігі Өнеркәсіп комитетінің
төрағасы, басшының орынбасары
Смайылов                    - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Жанболат Амангелдіұлы         бірінші орынбасары
Төлегенов                   - Солтүстік Қазақстан облысы Кәсіпкерлік
Баржақсы Рахымжанұлы          және өнеркәсіп басқармасының бастығы
Коровин                     - «ЗИКСТО» акционерлік қоғамының бас
Игорь Владимирович            директоры (келісім бойынша)
«Қуаттылығы жылына 40 мың текше м. Обухов кен орнының
титан-цирконий кенін өндіру және қайта өңдеу жөніндегі
тәжірибе-өнеркәсіптік өндірісі» инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «Тиолайн» жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі)
Біләлов                     - Солтүстік Қазақстан облысының әкімі,
Серік Сұлтанғазыұлы           басшы
Әбдібеков                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нұрмұхамбет Қанапияұлы        сауда министрлігі Өнеркәсіп комитетінің
төрағасы, басшының орынбасары
Чжен                        - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Александр Моисеевич           орынбасары
Төлегенов                   - Солтүстік Қазақстан облысы Кәсіпкерлік
Баржақсы Рахымжанұлы          және өнеркәсіп басқармасының бастығы
Ивахов                      - «Тиолайн» жауапкершілігі шектеулі
Илья Константинович           серіктестігінің басқарушысы (келісім
бойынша)
«Құрғақ кеуекті бетон қоспалары зауыты» инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «Құрғақ кеуекті бетон зауыты» жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі)
Біләлов                     - Солтүстік Қазақстан облысының әкімі,
Серік Сұлтанғазыұлы           басшы
Әбдібеков                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нұрмұхамбет Қанапияұлы        сауда министрлігі Өнеркәсіп комитетінің
төрағасы, басшының орынбасары
Чжен                        - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Александр Моисеевич           орынбасары
Төлегенов                   - Солтүстік Қазақстан облысы Кәсіпкерлік
Баржақсы Рахымжанұлы          және өнеркәсіп басқармасының бастығы
Шакей                       - «Құрғақ кеуекті бетон зауыты»
Әміржан Маратұлы              жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің
директоры (келісім бойынша)
«Мал шаруашылығы кешенін салу» инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «П.Я. Леонов» шаруа қожалығы)
Біләлов                     - Солтүстік Қазақстан облысының әкімі,
Серік Сұлтанғазыұлы           басшы
Евниев                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Арман Қайратұлы               шаруашылығы вице-министрі, басшының
орынбасары
Ескендіров                  - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Самат Сапарбекұлы             орынбасары
Куликов                     - Солтүстік Қазақстан облысы
Николай Федорович             агроөнеркәсіптік кешендегі аумақтық
инспекция бастығы
Тәшенов                     - Солтүстік Қазақстан облысы Ауыл
Серік Серғалиұлы              шаруашылығы басқармасының бастығы
Леонов                      - «П.Я. Леонов» шаруа қожалығының
Павел Яковлевич               басшысы (келісім бойынша)
Оңтүстік Қазақстан облысы
«Құс фабрикасын салу» инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «Ордабасы Құс» жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі)
Мырзахметов                 - Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі,
Асқар Исабекұлы               басшы
Евниев                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Арман Қайратұлы               шаруашылығы вице-министрі, басшының
орынбасары
Айтжанов                    - «ҚазАгроҚаржы» акционерлік қоғамының
Дулат Нулиұлы                 басқарма төрағасы, басшының орынбасары
(келісім бойынша)
Оспанов                     - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Берік Серікұлы                бірінші орынбасары
Әбдуәлиев                   - Оңтүстік Қазақстан облысы
Қайрат Амангелдіұлы           агроөнеркәсіптік кешендегі аумақтық
инспекция бастығы
Ыдырысов                    - Оңтүстік Қазақстан облысы Ауыл
Қанат Жаңабекұлы              шаруашылығы басқармасының бастығы
Насыров                     - Оңтүстік Қазақстан облысы Энергетика
Жорабек Тораұлы               және коммуналдық шаруашылық
басқармасының бастығы
Тағаев                      - «Ордабасы Құс» жауапкершілігі шектеулі
Мұрат Құлмұрзаұлы             серіктестігінің бас директоры (келісім
бойынша)
Сағындықов                  - «Ордабасы Құс» жауапкершілігі шектеулі
Сихымбай Уәлиханұлы           серіктестігі директорының орынбасары
(келісім бойынша)
Сарманов                    - «Атамекен Одағы» Қазақстанның ұлттық
Қали Сатыбалдыұлы             экономикалық палатасы Оңтүстік
Қазақстан облысы филиалының төрағасы
(келісім бойынша)
Сәдібеков                   - «Нұр Отан» халықтық-демократиялық
Ұласбек Сәдібекұлы            партиясы облыстық филиалы төрағасының
бірінші орынбасары (келісім бойынша)
«Майлау материалдарын өндіру» инвестициялық жобасы
(өтініш беруші - «Hill Corp» жауапкершілігі шектеулі
серіктестігі)
Мырзахметов                 - Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі,
Асқар Исабекұлы               басшы
Сармұрзина                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Раушан Ғайсақызы              минералдық ресурстар министрлігі
Мұнай-химия өнеркәсібін дамыту
департаментінің директоры, басшының
орынбасары
Оспанов                     - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Берік Серікұлы                бірінші орынбасары
Ілиясов                     - Оңтүстік Қазақстан облысы Кәсіпкерлік
Ғалымжан Молдабайұлы          және өнеркәсіп басқармасының бастығы
Насыров                     - Оңтүстік Қазақстан облысы Энергетика
Жорабек Тораұлы               және коммуналдық шаруашылық
басқармасының бастығы
Қожамжаров                  - «Hill Corp» жауапкершілігі шектеулі
Қуат                          серіктестігінің директоры (келісім
бойынша)
Сайдуллаев                  - «Hill Corp» жауапкершілігі шектеулі
Боходиржон Тожиматович        серіктестігінің құрылыс жөніндегі
директоры (келісім бойынша)
Сарманов                    - «Атамекен Одағы» Қазақстанның ұлттық
Қали Сатыбалдыұлы             экономикалық палатасы Оңтүстік
Қазақстан облысы филиалының төрағасы
(келісім бойынша)
Сәдібеков                   - «Нұр Отан» халықтық-демократиялық
Ұласбек Сәдібекұлы            партиясы облыстық филиалы төрағасының
бірінші орынбасары (келісім бойынша)
Қамбаров                    - «Жанар-жағар май» қауымдастығы»
Қайыпбек Жауылбайұлы          заңды тұлғалар бірлестігінің төрағасы
(келісім бойынша)

мощностью 30 000 тонн в год"
(заявитель - акционерное общество "Каустик")
Сагинтаев                   - аким Павлодарской области, руководитель
Бакытжан Абдирович
Раев                        - вице-министр индустрии и торговли
Нурбек Турарбекович           Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Искалиев                    - председатель правления акционерного
Гали Нажмеденович             общества "Банк развития Казахстана"
заместитель руководителя,
(по согласованию)
Абдибеков                   - председатель Комитета промышленности
Нурмухамбет Канапиевич        Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Вербняк                     - первый заместитель акима
Александр Федорович           Павлодарской области
Шабенов                     - начальник Управления
Канат Каиржанович             предпринимательства и промышленности
Павлодарской области
Нетребский                  - начальник Управления природных
Николай Архипович             pecуpcoв и природопользования
Павлодарской области
Жуламанов                   - аким города Павлодара
Бакитжан Толевжанович
Амирханов                   - председатель Совета директоров
Еркын Адамьянович             акционерного общества "Каустик"
(по согласованию)
Шарипов                     - председатель правления
Рустам Тураевич               акционерного общества "Каустик"
(по согласованию)
Инвестиционный проект "Проектирование и строительство комплекса
по переработке шлаков высокоуглеродистого феррохрома"
(заявитель - акционерное общество "ТНК Казхром")
Сагинтаев                   - аким Павлодарской области, руководитель
Бакытжан Абдирович
Абдибеков                   - председатель Комитета промышленности
Нурмухамбет Канапиевич        Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Вербняк                     - первый заместитель акима
Александр Федорович           Павлодарской области, заместитель
руководителя
Шабенов                     - начальник Управления
Канат Каиржанович             предпринимательства и промышленности
Павлодарской области
Каиргельдинов               - аким города Аксу
Оразгельды Алигазинович
Есенжулов                   - директор Аксуского завода
Арман Бекетович               ферросплавов акционерного общества "ТНК
Казхром" (по согласованию)
Инвестиционный проект "Информационная система
управления производства"
(заявитель - акционерное общество "ТНК Казхром")
Сагинтаев                   - аким Павлодарской области, руководитель
Бакытжан Абдирович
Абдибеков                   - председатель Комитета промышленности
Нурмухамбет Канапиевич        Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Вербняк                     - первый заместитель акима
Александр Федорович           Павлодарской области, заместитель
руководителя
Каиргельдинов               - аким города Аксу
Оразгельды Алигазинович
Шабенов                     - начальник Управления
Канат Каиржанович             предпринимательства и промышленности
Павлодарской области
Есенжулов                   - директор Аксуского завода
Арман Бекетович               ферросплавов акционерного общества "ТНК
Казхром" (по согласованию)
Северо-Казахстанская область
Инвестиционный проект "Животноводческий комплекс совместно с
мясоперерабатывающим комплексом"
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
"Баско"
Билялов                     - аким Северо-Казахстанской области,
Серик Султангазинович         руководитель
Евниев                      - вице-министр сельского хозяйства
Арман Кайратович              Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Ескендиров                  - заместитель акима Северо-Казахстанской
Самат Сапарбекович            области
Куликов                     - начальник территориальной инспекции
Николай Федорович             в агропромышленном комплексе
Северо-Казахстанской области
Ташенов                     - начальник Управления сельского
Серик Сергалиевич             хозяйства Северо-Казахстанской области
Сутягинский                 - президент товарищества с ограниченной
Александр Александрович       ответственностью "Баско"
(по согласованию)
Инвестиционный проект "Строительство элеватора
емкостью 60 тыс. тонн"
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
"Енбек Нан")
Билялов                     - аким Северо-Казахстанской области,
Серик Султангазинович         руководитель
Евниев                      - вице-министр сельского хозяйства
Арман Кайратович              Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Ескендиров                  - заместитель акима Северо-Казахстанской
Самат Сапарбекович            области
Куликов                     - начальник территориальной инспекции
Николай Федорович             в агропромышленном комплексе
Северо-Казахстанской области
Ташенов                     - начальник Управления сельского
Серик Сергалиевич             хозяйства Северо-Казахстанской области
Богданец                    - генеральный директор товарищества
Виктор Григорьевич            с ограниченной ответственностью "Богви"
(по согласованию)
Инвестиционный проект "Освоение Айсаринского месторождения
кварцевых песков со строительством обогатительной фабрики"
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
"Актобе GLASS")
Билялов                     - аким Северо-Казахстанской области,
Серик Султангазинович         руководитель
Абдибеков                   - председатель Комитета промышленности
Нурмухамбет Канапиевич        Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Чжен                        - заместитель акима Северо-Казахстанской
Александр Моисеевич           области
Тулегенов                   - начальник Управления
Баржаксы Рахимжанович         предпринимательства и промышленности
Северо-Казахстанской области
Симон                       - директор товарищества с ограниченной
Владимир Юрьевич              ответственностью "Актобе GLASS"
(по согласованию)
Инвестиционный проект "Разработка модели четырехосного крытого
вагона-хоппера для перевозки зерна (зерновоз)
и внедрение ее в производство"
(заявитель - акционерное общество "ЗИКСТО")
Билялов                     - аким Северо-Казахстанской области,
Серик Султангазинович         руководитель
Абдибеков                   - председатель Комитета промышленности
Нурмухамбет Канапиевич        Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Смаилов                     - первый заместитель акима Северо-
Жанболат Амангельдинович      Казахстанской области
Тулегенов                   - начальник Управления
Баржаксы Рахимжанович         предпринимательства и промышленности
Северо-Казахстанской области
Коровин                     - генеральный директор акционерного
Игорь Владимирович            общества "ЗИКСТО" (по согласованию)
Инвестиционный проект "Разработка перспективной
специализированной платформы (контейнеровоз) и внедрение ее в
производство"
(заявитель - акционерное общество "ЗИКСТО")
Билялов                     - аким Северо-Казахстанской области,
Серик Султангазинович         руководитель
Абдибеков                   - председатель Комитета промышленности
Нурмухамбет Канапиевич        Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Смаилов                     - первый заместитель акима Северо-
Жанболат Амангельдинович      Казахстанской области
Тулегенов                   - начальник Управления
Баржаксы Рахимжанович         предпринимательства и промышленности
Северо-Казахстанской области
Коровин                     - генеральный директор акционерного
Игорь Владимирович            общества "ЗИКСТО" (по согласованию)
Инвестиционный проект "Опытно-промышленное производство по
добыче и переработке титано-циркониевых руд Обуховского
месторождения мощностью 40 тыс. куб м в год"
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
"Тиолайн")
Билялов                     - аким Северо-Казахстанской области,
Серик Султангазинович         руководитель
Абдибеков                   - председатель Комитета промышленности
Нурмухамбет Канапиевич        Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Чжен                        - заместитель акима Северо-
Александр Моисеевич           Казахстанской области
Тулегенов                   - начальник Управления
Баржаксы Рахимжанович         предпринимательства и промышленности
Северо-Казахстанской области
Ивахов                      - управляющий товарищества с ограниченной
Илья Константинович           ответственностью "Тиолайн"
(по согласованию)
Инвестиционный проект "Завод сухих пенобетонных смесей"
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
"Завод сухих пенобетонных смесей")
Билялов                     - аким Северо-Казахстанской области,
Серик Султангазинович         руководитель
Абдибеков                   - председатель Комитета промышленности
Нурмухамбет Канапиевич        Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Чжен                        - заместитель акима Северо-
Александр Моисеевич           Казахстанской области
Тулегенов                   - начальник Управления
Баржаксы Рахимжанович         предпринимательства и промышленности
Северо-Казахстанской области
Шакей                       - директор товарищества с ограниченной
Амиржан Маратович             отвественностью "Завод сухих
пенобетонных смесей" (по согласованию)
Инвестиционный проект "Строительство животноводческого
комплекса" (заявитель - крестьянское хозяйство "Леонов П.Я.")
Билялов                     - аким Северо-Казахстанской области,
Серик Султангазинович         руководитель
Евниев                      - вице-министр сельского хозяйства
Арман Кайратович              Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Ескендиров                  - заместитель акима Северо-
Самат Сапарбекович            Казахстанской области
Куликов                     - начальник территориальной инспекции
Николай Федорович             в агропромышленном комплексе
Северо-Казахстанской области
Ташенов                     - начальник Управления сельского
Серик Сергалиевич             хозяйства Северо-Казахстанской области
Леонов                      - глава крестьянского хозяйства
Павел Яковлевич               "Леонов П.Я." (по согласованию)
Южно-Казахстанская область
Инвестиционный проект "Строительство птицефабрики"
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
"Ордабасы Кус")
Мырзахметов                 - аким Южно-Казахстанской области,
Аскар Исабекович              руководитель
Евниев                      - вице-министр сельского хозяйства
Арман Кайратович              Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Айтжанов                    - Председатель Правления акционерного
Дулат Нулиевич                общества "КазАгроФинанс", заместитель
руководителя (по согласованию)
Оспанов                     - первый заместитель акима
Берик Серикович               Южно-Казахстанской области
Абдуалиев                   - начальник территориальной инспекции
Кайрат Амангельдиевич         в агропромышленном комплексе
Южно-Казахстанской области
Ыдрысов                     - начальник Управления сельского
Канат Жанабекович             хозяйства Южно-Казахстанской области
Насыров                     - начальник Управления энергетики
Жорабек Тораевич              и коммунального хозяйства
Южно-Казахстанской области
Тагаев                      - генеральный директор товарищества
Мурат Кулмурзаулы             с ограниченной ответственностью
"Ордабасы Кұс" (по согласованию)
Сагиндыков                  - заместитель директора товарищества
Сихымбай Уалиханович          с ограниченной ответственностью
"Ордабасы Кұс" (по согласованию)
Сарманов                    - председатель филиала Южно-Казахстанской
Кали Сатыбалдиевич            области Национальной экономической
палаты Казахстана "Союз Атамекен"
(по согласованию)
Садибеков                   - первый заместитель председателя
Уласбек Садибекович           областного филиала
Народно-демократической партии "Hуp
Отан" (по согласованию)
Инвестиционный проект "Производство смазочных материалов"
(заявитель - товарищество с ограниченной ответственностью
"Hill Corp")
Мырзахметов                 - аким Южно-Казахстанской области,
Аскар Исабекович              руководитель
Сармурзина                  - директор Департамента развития
Раушан Гайсиевна              нефтехимической промышленности
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Оспанов                     - первый заместитель акима
Берик Серикович               Южно-Казахстанской области
Ильясов                     - начальник Управления
Галымжан Молдабаевич          предпринимательства и промышленности
Южно-Казахстанской области
Насыров                     - начальник Управления энергетики
Жорабек Тораевич              и коммунального хозяйства
Южно-Казахстанской области
Кожамжаров Куат             - директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Hill Corp"
(по согласованию)
Сайдуллаев                  - директор по строительству
Боходиржон Тожиматович        товарищества с ограниченной
ответственностью "Hill Corp"
(по согласованию)
Сарманов                    - председатель Южно-Казахстанской области
Кали Сатыбалдиевич            филиала Национальной экономической
палаты Казахстана "Союз Атамекен"
(по согласованию)
Садибеков                   - первый заместитель председателя
Уласбек Садибекович           областного филиала
Народно-демократической партии "Hуp
Отан" (по согласованию)
Камбаров                    - председатель Объединения юридических
Кайыпбек Жауылбайулы          лиц "Ассоциация "Жанар-жагар май"
(по согласованию)
Инвестиционный проект "Завод по производству керамогранита