Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 16 қыркүйектегі № 132-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 9 желтоқсандағы № 154-ө Өкімі
«Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 шілдедегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 16 қыркүйектегі өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген «Қазақстан Республикасының әуе кеңістігін пайдалану және авиация қызметі туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
5-бағандағы реттік нөмірлері 2, 3, 10, 12, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 49, 50, 53, 54, 55, 59, 60, 84, 86, 87, 89, 90, 91, 96, 97, 100, 102, 103, 104, 105-жолдарда «2010 жылғы қазан» деген сөздер «2011 жылғы наурыз» деген сөздермен ауыстырылсын;
5-бағандағы реттік нөмірлері 4, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 17, 21, 24, 25, 32, 33, 34, 36, 37, 40, 44, 46, 51, 52, 56, 66, 67, 74, 75, 76, 77, 93, 94, 95, 99, 101-жолдарда «2010 жылғы қараша» деген сөздер «2011 жылғы наурыз» деген сөздермен ауыстырылсын;
5-бағандағы реттік нөмірлері 82, 83-жолдарда «2010 жылғы қараша» деген сөздер «2011 жылғы қараша» деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 сентября 2010 года № 132-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 декабря 2010 года № 154-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 сентября 2010 года № 132-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 15 июля 2010 года "Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан и деятельности авиации" следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 15 июля 2010 года "Об использовании воздушного пространства Республики Казахстан и деятельности авиации", утвержденном указанным распоряжением:
в графе 5 строк, порядковые номера 2, 3, 10, 12, 18, 19, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 49, 50, 53, 54, 55, 59, 60, 84, 86, 87, 89, 90, 91, 96, 97, 100, 102, 103, 104, 105 слова "Октябрь 2010 года" заменить словами "Март 2011 года";
в графе 5 строк, порядковые номера 4, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 17, 21, 24, 25, 32, 33, 34, 36, 37, 40, 44, 46, 51, 52, 56, 66, 67, 74, 75, 76, 77, 93, 94, 95, 99, 101 слова "Ноябрь 2010 года" заменить словами "Март 2011 года";
в графе 5 строк, порядковые номера 82, 83 слова "Ноябрь 2010 года" заменить словами "Ноябрь 2011 года".
Премьер-Министр                            К. Масимов